ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ବଜେଟ୍ ୨୦୨୪: ସଂସଦରେ ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀର ବଜେଟ୍ ଉପସ୍ଥାପିତ
  • ||
  • ବଜେଟ ୨୦୨୪: ଓଡ଼ିଶା ପର୍ଯ୍ୟଟନର ବିକାଶ ପାଇଁ ବଡ଼ ଘୋଷଣା, ପର୍ଯ୍ୟଟନର ବିକାଶ ପାଇଁ ମିଳିବ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା
  • ||
  • ବଜେଟ୍ ୨୦୨୪: ସରକାରୀ ସହାୟତାରେ ଛାତ ଉପରେ ଲାଗିବ ସୋଲାର ପ୍ୟାନେଲ, ପ୍ରତି ଘରୁ ମାସିକ ୩ଶହ ୟୁନିଟ ବିଜୁଳି ଉତ୍ପାଦନ ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||
  • ବଜେଟ ୨୦୨୪:୧ କୋଟି ଘରକୁ ମାଗଣା ବିଜୁଳି ଯୋଗାଣ ହେବ,ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ସୂର୍ଯ୍ୟଘର ମୁକ୍ତ ବିଜୁଳି ଯୋଜନାରେ ମିଳିବ ସୁବିଧା
  • ||
  • ବଜେଟ୍୨୦୨୪: ବନ୍ୟା ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ବିହାରକୁ ୧୧, ୫୦୦ କୋଟିର ସହାୟତା,ଆସାମ, ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶ, ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ, ସିକିମ୍‌କୁ ମିଳିବ ସହାୟତା
  • ||
  • ବଜେଟ ୨୦୨୪: ବନ୍ୟା ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ପାଇଁ ସହାୟତା ଘୋଷଣା,ବନ୍ୟା କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ୫ଟି ରାଜ୍ୟକୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସହାୟତାର ଘୋଷଣା
  • ||
  • ବଜେଟ ୨୦୨୪: ଜମିବାଡ଼ି ସୁବ୍ୟବସ୍ଥିତ କରିବାକୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଭୂ-ଆଧାର, ଭୂ-ଆଧାର ଜରିଆରେ ଜମିବାଡ଼ି ଡିଜିଟାଇଜେସନ ହେବ
  • ||
  • ବଜେଟ୍ ୨୦୨୪: ମୁଦ୍ରା ଲୋନ୍‌ ୨୦ ଲକ୍ଷକୁ ବୃଦ୍ଧି ଘୋଷଣା କଲେ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ,ଧାର୍ଯ୍ୟ ସମୟରେ ପୈଠ କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଲୋନ୍‌ ପାଇପାରିବେ
  • ||
  • ବିଜେଟ୍ ୨୦୨୪-୨୫: ଗୟାରେ ହେବ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟିଆଲ୍ କରିଡ଼ିର, ୧ ହଜାର ଆଇଟିଆଇକୁ ଅପଗ୍ରେଡ୍ କରାଯିବ
  • ||
  • ବିହାର, ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ପାଇଁ ବଡ଼ ଘୋଷଣା କଲେ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ, ପୋଲାଭରମ ପ୍ରକଳ୍ପ ଶୀଘ୍ର ସମାପ୍ତ ହେବ, ବିହାରରେ ଏୟାରପୋର୍ଟ, ମେଡିକାଲ କଲେଜ ବିକାଶ
  • ||
  • ସପ୍ତମ ଥର ପାଇଁ ବଜେଟ ଉପସ୍ଥାପନ କଲେ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ ନିର୍ମଳା ସୀତାରମଣ
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଅଧିବେଶନର ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନ, ୪ଟା ଯାଏଁ ଗୃହ ମୁଲତବି
  • ||

ବିକିଙ୍କ 'ତୋବା ତୋବା' ଗୀତ ଦେଖି ଏମିତି କହିଲେ କ୍ୟାଟ୍

ମୁମ୍ବାଇ,୧୧/୭:ଆସନ୍ତା ୧୯ରେ ପରଦାକୁ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ବିକି କୌଶଲଙ୍କ ଫିଲ୍ମ 'ବ୍ୟାଡ ନ୍ୟୁଜ'। ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜକୁ ଆଉ ଅଳ୍ପ ଦିନ ବାକି ଥିବା ବେଳେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଫିଲ୍ମର ଗୀତ 'ତୋବା ତୋବା' ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ନିକଟରେ ଏହି ଗୀତଟି ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ବିକି କୌଶଲ ଦମଦାର ପରଫର୍ମ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଗୀତରେ ତାଙ୍କର ଡ୍ୟାନ୍ସ ମୁଭ୍ସକୁ ସମସ୍ତେ ପସନ୍ଦ କରିଥିବା ବେଳେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିକିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତଥା ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ।

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ବିକି କୌଶଲ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ବିଷୟରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ବିକି କହିଛନ୍ତି ଯେ,  କ୍ୟାଟ୍ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସଂପର୍କରେ ବିକିଙ୍କୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପରାମର୍ଶ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ସେ ବିକିଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଡ୍ୟାନ୍ସ  ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ଶରୀରର ଗତିବିଧିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଅଭ୍ୟାସ କରିବା ଉଚିତ୍ ।ବିକି ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ମୋତେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ଜାଣେ ତୁମେ ନୃତ୍ୟକୁ ଭଲ ପାଅ,କିନ୍ତୁ ତୁମେ ଜଣେ ବାରାତି ଡ୍ୟାନ୍ସର,ତାଲିମପ୍ରାପ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସର ନୁହଁ । ଏଥର ସେ ଖୁସି କାରଣ ସେ ମୋର ଡ୍ୟାନ୍ସକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା 'ତୋବା ତୋବା' ଗୀତ ଦେଖିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ମୋର ଡ୍ୟାନ୍ସକୁ ପ୍ରଶଂସା କରି 'ପରଫେକ୍ଟ' ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ବିକି କହିଛନ୍ତି ଯେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ବ୍ୟାଡ ନ୍ୟୁଜରେ ମୋ ଚରିତ୍ର ବହୁତ ଭଲ ଥିବା କହିଛନ୍ତି । ସେ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ବିକି କୌଶଲଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଜୁଲାଇ ୧୯ ରେ ରିଲିଜ ହେବ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସେ ଆନିମଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ନ୍ୟାସନାଲ କ୍ରସ ତ୍ରିପ୍ତି ଡିମ୍ରି ସହ ନଜର ଆସିବେ । ଏହି ଫିଲ୍ମ ସହ ଉଭୟ ତାରକା ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ।

  • prameyanews
  • PrameyaOdia
  • prameya
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.