ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ରାମଲାଲାଙ୍କ ସୂର୍ଯ୍ୟତିଳକ, ଦିବ୍ୟ ରୂପ ଦେଖି ଭକ୍ତିରେ ବିଭୋର ହେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||
  • ଦିନ ସାଢେ ୧୧ଟାରେ ୪୦ ଡିଗ୍ରୀ ଛୁଇଁଲା ତାପମାତ୍ରା, ବାଲେଶ୍ଵରରେ ସର୍ବାଧିକ ରେକର୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ ଯୋଗୁଁ ୩ ଦିନ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି
  • ||
  • ମୁମ୍ୱାଇ: ଶୋଇବା ଅଧିକାର ମୌଳିକ ଆବଶ୍ୟକତା, ରାତି ଅଧରେ ଜେରା କରିବାରୁ ଇଡିକୁ ହାଇକୋର୍ଟ ନୋଟିସ୍‌
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ: ୧୬୭ ଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସଙ୍ଗିନ ମାମଲା, କଂଗ୍ରେସର ଭେଙ୍କଟରମଣ ସବୁଠୁ ଧନୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପିସିସି ପ୍ରଚାର କମିଟି ବୈଠକ, ୨୮ରେ ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି
  • ||
  • ଆଇପିଏଲ୍‌ରେ ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀ ଓ ଗୁଜୁରାଟ ମଧ୍ୟରେ ଟକ୍କର, ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ହେବ ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦୁବାଇରେ ବର୍ଷାର ପ୍ରକୋପ, ଚାରିଆଡେ ଖାଲି ପାଣି ପାଣି, ଓମାନରେ ଚାଲିଗଲା ୧୮ ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଅସହ୍ୟ ତାତି ଓ ଗୁଳୁଗୁଳିରେ ସିଝୁଛି ରାଜ୍ୟ, ୪ ଦିନ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ, ୧୮ ଓ ୧୯ରେ ୪୫ ଡିଗ୍ରୀ ଛୁଇଁବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଆଜି ପବିତ୍ର ରାମନବମୀ, ପ୍ରାଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପରେ ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ପ୍ରଥମ ରାମନବମୀ, ଆସିବେ ୨୫ ଲକ୍ଷ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||

ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀରଙ୍କୁ ବୁଲି ଚାହିଁଲେ ବିରାଟ କୋହଲି, KKRର ପୋଷ୍ଟ ଭାଇରାଲ୍‌

Image Courtesy: ndtv

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ: କୋଲକାତା ଏବଂ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ମ୍ୟାଚ୍‌କୁ ନେଇ ଖେଳପ୍ରେମୀ ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇପଡ଼ିନ୍ତି । କେକେଆରର ମେଣ୍ଟର ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର ଥିବା ବେଳେ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଟିମ୍‌ର ବରିଷ୍ଠ ଖେଳାଳିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଅନ୍ୟତମ । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁ କିଛି ଭଲ ନଥିବା ନେଇ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଜଣା ଅଛି । ଗତ ଆଇପିଏଲ ସିଜନରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ସୁପର ଜ୍ୟାଣ୍ଟସ୍‌ର ମେଣ୍ଟର ଥିଲେ ଗମ୍ଭୀର । ଏହି ସମୟରେ ପଡ଼ିଆରେ ଗମ୍ଭୀର ଏବଂ କୋହଲି ସାମ୍ନାସାମ୍ନି ହୋଇଥିଲେ । ପଡ଼ିଆରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ହୋଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ଉପରେ ଜରିମାନା ବି ଲାଗିଥିଲା । 

 ଚଳିତ ଆଇପିଏଲରେ ଏହି ଦୁଇ ଜଣ ପୁଣି ଥରେ ସାମ୍ନାସାମ୍ନି ହେବା ପରେ ଏମାନଙ୍କର କେତେକ ଫଟୋ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ସାଉଁଟିଛି । କେକେଆର ଦୁଇଟି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛି । ଏହା ସହ କେକେଆର ପକ୍ଷରୁ କ୍ୟାପ୍ସନ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ, ‘କ୍ରିକେଟ ଫଟୋ ଯାହା ଜବରଦସ୍ତ ହିଟ୍‌ ହୋଇଛି ।’ ଗୋଟିଏ ଫଟୋରେ କୋହଲି, ଗମ୍ଭୀରଙ୍କ ଆଡ଼କୁ ଦେଖୁଥିବା ନଜରକୁ ଆସିଛି । 




 ସେପଟେ ଆଜି ମ୍ୟାଚ୍‌ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଭାରତର ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ବରୁଣ ଆରୋନ କୋହଲି ବନାମ ଗମ୍ଭୀର ଦ୍ବନ୍ଦ୍ବ ଆଡ଼କୁ ଇସାରା କରି କହିଥିଲେ ଯେ, ସୀମା ରେଖା ବାହାରେ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଦେଖିବାକୁ ମୁଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି । ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଡଗ ଆଉଟ୍‌ ପାଖରେ ବସିଥିବେ । ମୋତେ ଜଣାନାହିଁ ସେଠାରେ କଣ ହେବ । ଆମେ ଜାଣିଛୁ କୋହଲି ନିଜ ଭିତରର ଜ୍ବାଳାକୁ ଚାପି ରଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ସେ କେବଳ କୋଲକାତାର ଡଗ ଆଉଟକୁ ଦେଖିଦେଲେ ଜୋସରେ ଭରିଯିବେ । ତେବେ ଆଜିର ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଆରସିବିକୁ କେକେଆର ପାଖରୁ ପରାଜୟ ବରଣ କରିବାକୁ ପଡ଼ିଛି । କୋହଲିଙ୍କ ଅପରାଜିତ ୮୩ ରନ୍‌ ବେକାର ଯାଇଥିବା ବେଳେ କେକେଆର ୭ ଓ୍ବିକେଟରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିଛି । 

 

 

  • IPL 2024
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.