ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଜାତୀୟ ସ୍ତରୀୟ ଗବେଷଣା ସୁଯୋଗ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରିସର୍ଚ୍ଚ ଫେଲୋସିପ୍‌ ପାଇଁ ୩୦୦ ଶିକ୍ଷାର୍ଥୀ ଚୟନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ମହିଳାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ; ତାଲିମ ନେଇଥିଲେ ୨୪୮ ଜଣ, ଏବେ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା ଏସ୍‌ଓପି ବ୍ୟବସ୍ଥା
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଥମୁନି ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା, ଜଣେ ଟିଏମସି କର୍ମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା, ପୁଣି ବିଜେପି ବିରୋଧରେ ଦଳ ଆଣିଲା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ବାଂଲାଦେଶ ମୁହାଁ ବାତ୍ୟା, ପ୍ରଭାବରେ ୪ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ଓ ପବନ ସମ୍ଭାବନା, ୪ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଏସଆରସିଙ୍କ ଆଲର୍ଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ, ୬ ଲୋକସଭା ଓ ୪୨ ବିଧାନସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ, ୪୪୭ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ହେବ ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଷଷ୍ଠ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ, ୬ ରାଜ୍ୟ ଓ ୨ କେନ୍ଦ୍ରଶାସିତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟ୍, ୫୮ ସଂସଦୀୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ସୃଷ୍ଟି ହେଲା ଅବପାତ: ୨୫ ରାତିରୁ ଉପକୂଳରେ ବର୍ଷା, ୨୬ରେ ଭୀଷଣ ବାତ୍ୟା ରୂପ ନେବ
  • ||

ସ୍କୋଡା କୁସାକ, ସ୍ଲାଭିଆରେ ଏମ୍‌ୱାଇ୨୪ ଅପ୍‌ଡେଟ୍, ଉଭୟ ମଡେଲରେ ରହିଛି ୬ ଏୟାର ବ୍ୟାଗ୍

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୦୪/୦୫: ଏମ୍‌ୱାଇ ୨୪ ଅପଡେଟ ସହ ନିରାପତ୍ତାକୁ ଆହୁରି ଦୃଢ଼  କରିଛନ୍ତି ସ୍କୋଡା କୁସାକ ଏବଂ ସ୍ଲାଭିଆ । ଏହି ମଡେଲଗୁଡିକ ୫ ଷ୍ଟାର ରେଟିଂ ସହ ଆସିଛି । ଉଭୟ ମଡେଲରେ ୬ ଏୟାର ବ୍ୟାଗ୍‌ ସ୍ଥାନିତ  କରାଯାଇଛି । ଯାହା ସୁରକ୍ଷାକୁ ପରିବର୍ଦ୍ଧିତ କରୁଛି । କମ୍ପାନି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁରକ୍ଷିତ, ୫ ଷ୍ଟାର  ରେଟିଂ ଏବଂ କ୍ରାସ ପରୀକ୍ଷଣ ଫ୍ଲିଟ୍‌ ପ୍ରଦାନ  କରୁଛି । ନୂଆ ଅପଡେଟ୍‌ ସହ ଏହାର ବେସ୍‌ ଭାରିଆଣ୍ଟରୁ ସ୍ଥାନିତ ରହିଛି ଏୟାରବ୍ୟାଗ ।  କମ୍ପାନି ଏହାର ଉତ୍ପାଦ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିରନ୍ତର  ପରୀକ୍ଷଣ ଜାରି ରଖିବା ସହ ପ୍ରଥମ  ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ ସିଟ୍‌ ଗତ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ।  ସୁପର୍ବ ମଡେଲ ଏବଂ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନୂଆ କମ୍ପାକ୍ଟ ଏସ୍‌ୟୁଭି ମଡେଲ ଏହା ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଛି ।  ମେଡ୍‌ ଫର୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ଲାଗି କମ୍ପାନି ଏମ୍‌ୱାଇ  ୨୪ ଅପଡେଟ ସହ ୱାର୍ଲଡ ଇଣ୍ଡିଆ ୨.୦  ଉତ୍ପାଦ ପୋର୍ଟଫୋଲିଓକୁ ଦୃଢ଼ କରିବାକୁ  ଏବେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିଛି। 

ଏ ଅବସରରେ ସ୍କୋଡା  ଅଟୋ ଇଣ୍ଡିଆର  ବ୍ରାଣ୍ଡ୍‌ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ  ପେଟ୍‌ର ଜାନେବା  କହିଛନ୍ତି, ଯାନର  ନିରାପତ୍ତାକୁ କମ୍ପାନି  ସର୍ବୋଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକତା  ଦେଇଆସିଛି । ପ୍ରଥମ  ବ୍ରାଣ୍ଡ୍‌ ଭାବେ ଉଭୟ ଶିଶୁ  ଏବଂ ପ୍ରାପ୍ତ ବୟସ୍କଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଗ୍ଲୋବାଲ  ଏନ୍‌କ୍ୟାପ୍‌ କ୍ଷେତ୍ରରେ ୫ ଷ୍ଟାର ରେଟିଂ  ପାଇଛୁ । ନୂଆ ଏମ୍‌ୱାଇ ୨୪ ଅପଡେଟରେ  ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ ଭାବେ ୬ ଏୟାର ବ୍ୟାଗ ପ୍ରଦାନ  କରାଯାଇଛି।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.