ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଜଗନ ମୋହନ ରେଡ୍ଡୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ମାମଲା, ହୋଇପାରନ୍ତି ଗିରଫ
  • ||
  • ଦକ୍ଷିଣ ମୋଡ଼ ନେଇ ନାକଚଣା ଦ୍ୱାରରେ ଲାଗିଲା ତାଳଧ୍ୱଜ, ଦର୍ପଦଳନ, ଆଜି ନନ୍ଦିଘୋଷର ଦକ୍ଷିଣ ମୋଡ଼
  • ||
  • ଆସୁଛି ଲଘୁଚାପ: ରବିବାରଠାରୁ ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୧୫ରୁ ୨୧ ଯାଏଁ ଉପକୂଳ ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶାରେ ବର୍ଷିବ
  • ||

ସୀମା ଡେଇଁ ଭାରତରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ ୧୪ ବାଂଲାଦେଶୀ, ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ

Image Courtesy: hindustantimes

ଅଗରତାଲା: ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସୀମା ଡେଇଁ ତ୍ରିପୁରାରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିବା ୧୪ ଜଣ ବାଂଲଶଦେଶୀଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି । ଶନିବାର ଦିନ ବାଂଲାଦେଶର ଲୋକମାନେ ସୀମା ପାର ହୋଇ ଭାରତରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା।  ଏନେଇ ଛାନଭିନ କଲାପରେ ରବିବାର ୧୪ ବାଂଲଶଦେଶୀଙ୍କ ସମେତ ଅନ୍ୟ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଦକ୍ଷିଣ ତ୍ରିପୁରାରେ ଥିବା ବୈଷ୍ଣବପୁର ଗାଁରେ ଅନୁପ୍ରବେଶକାରୀ ଶରଣ ନେଇଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କୁ ସୀମା ପାର କରାଇବାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିବା ଦୁଇ ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିବା ନେଇ ସାବରୁମ୍‌ ଥାନା ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି ।

ବାଂଲଦେଶୀଙ୍କ ପାଖରୁ ଦୁଇଟି ମୋବାଇଲ ଫୋନ୍‌ ଏବଂ ଭାରତୀୟ ଟଙ୍କା ଜବତ କରାଯାଇଛି । ବାଂଲାଦେଶର ୬ଟି ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରୁ ୧୪ ଜଣ ଭାରତ ଆସିଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନୁଶକର ଜାହାଁ (୨୩), ରାଇସା ଜାହାଁ(୦୪), ସାଇକା ଜାହାଁ (୮ ମାସ) ରହିଛନ୍ତି । ସେହିଭଳି ବାଂଲାଦେଶର ଶରମଖୋଲା ଅଞ୍ଚଳରୁ ତନୀଶା ଅଖତର (୨୩), ଓ୍ବାହିଦ ହୁସେନ(୨), ଢ଼ାକାର ମୁଜିବୁର ମର୍କତ ଏବଂ ଲାଇଜୁ ବେଗମ (୩୦), ରାଇହାନ ହାଓ୍ବାଲଦାର(୧୩), ଜାହାନ ହାଓ୍ବାଲଦାର(୧୦), ହରି ଅଖତର (୦୩) ଭାରତ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ । 

ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ରାଜାପୁର ଅଞ୍ଚଳର ଅପସାନା ଅଖତର, ବାଗେରହାଟ ଶରଲଖୋଲାର ସାଇଦୁଲ ଇସ୍ଲାମ, ସାଇଦାବାଦରୁ ରୁବେଲ ଶେଖ ଏବଂ ଖୁଲନାରୁ ଇସମାଇଲ ଶେଖ ସୀମା ଡେଇଁ ଭାରତରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଅନୁପ୍ରବେଶକାରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ଶିଶୁ ଏବଂ ମହିଳା ରହିଛନ୍ତି । ତେବେ ଅନୁପ୍ରବେଶକାରୀଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ବିଦେଶୀ ଆକ୍ଟ ଏବଂ ପାସପୋର୍ଟ ଆକ୍ଟ ଜରିଆରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି ।  

  • Bangladesh
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Rath Yatra

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.