ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଜୁନ୍ ୧୮ରେ ବାରାଣସୀ ଯିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି, ତୃତୀୟ ପାଳିରେ ହେବ ପ୍ରଥମ ଗସ୍ତ
  • ||
  • ଅରୁଣାଚଳର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଶପଥ ନେବେ ପେମା ଖାଣ୍ଡୁ, ସମାରୋହରେ ସାମିଲ୍ ହେବେ ଜେପି ନଡ୍ଡା, ଅମିତ ଶାହ
  • ||
  • ବିଧାୟକ ପଦରୁ ସପା ମୁଖ୍ୟ ଅଖିଳେଶ ଯାଦବଙ୍କ ଇସ୍ତଫା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଖୋଲିଲା ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ୪ ଦ୍ବାର, ମଙ୍ଗଳ ଆଳତି ଦର୍ଶନ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମୋହନ ଚରଣ ମାଝୀ
  • ||

ଏସିଆ କପ୍‌-୨୦୨୩: ନେପାଳ ବ୍ୟାଟରଙ୍କ କମାଲ, ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ଆଗରେ ୨୩୧ ରନ୍‌ର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ

Image Courtesy: ABP

ପାଲେକେଲେ, ୦୪/୦୯: ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଟିମ୍‌ର ପ୍ରଥମ ମୁକାବିଲା ବର୍ଷା ପାଇଁ ରଦ୍ଦ ହୋଇଥିଲା । ହେଲେ ଆଜି ନେପାଳ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚ୍‌ ରୋମାଞ୍ଚକର ମୋଡ ନେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏସିଆକପ୍‌-୨୦୨୩ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ପାଲେକେଲେରେ ଖଳାଯାଉଛି । ଟସ୍‌ ଜିତି ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ଫିଲ୍ଡିଂ ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲା । ସେପଟେ ନେପାଳ ପାଇଁ ଆଜି ଐତିହାସକ ଦିନ । କାରଣ ନେପାଳ ଟିମ୍‌ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍‌ ସହ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳୁଛି । କିନ୍ତୁ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍‌ ପାଇଁ ଏହା ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ମ୍ୟାଚ୍‌ । ଯଦି ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ଆଜିର ମ୍ୟାଚ୍‌ ହାରିଯାଏ ତେବେ ତା’ ପାଇଁ ସୁପର-୪ର ଦ୍ବାର ବନ୍ଦ ହୋଇଯିବ । 

ନେପାଳ ଟିମ୍‌ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ୨୩୦ ରନ୍‌ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଛି।  ୪୮ ଓଭର ୨ ଟା ବଲରେ ଅଲଆଉଟ ହୋଇଛି ଟିମ୍‌ ନେପାଳ । ଓ୍ବିକେଟ କିପର ଆସିଫ୍‌ ଶେଖ ସର୍ବାଧିକ ୫୮ ରନ୍‌ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପରେ ସୋମପାଲ କାମି ୪୮, କୁଶାଲ ଭୁର୍ତ୍ତେଲ ୩୮, ଦିପେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ୨୯ ଏବଂ ଗୁଲଶନ ଝା ୨୩ ରନ୍‌ କରିଛନ୍ତି । 

ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମ୍ୟାଚ୍‌କୁ ନେଇ ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀରଙ୍କ ବୋଲ୍ଡ ବୟାନ, ବନ୍ଧୁତା ପଡିଆ ବାହାରେ ଦେଖାଅ...

ସେପଟେ ମହମ୍ମଦ ଶିରାଜ ଏବଂ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ୩ଟି ଲେଖାଏଁ ଓ୍ବିକେଟ ନେବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେହିଭଳି ମହମ୍ମଦ ଶାମି, ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ଶାର୍ଦ୍ଦୁଳ ଠାକୁର ଗୋଟିଏ ଲେଖାଏଁ ଓ୍ବିକେଟ ନେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ୨୩୧ ରନ୍‌ ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ନେଇ ପଡ଼ିଆକୁ ଓହ୍ଲାଇବ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ । ନେପାଳ ବିପକ୍ଷରେ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍‌ ହାରିବାର ସମ୍ଭାବନା ବହୁତ କମ୍‌ ଥିବା କୁହାଯାଉଛି । ହେଲେ ଖେଳ କେଉଁ ମୋଡ ନେବ ତାକୁ ନେଇ ଖେଳପ୍ରେମୀଙ୍କ ଗହଣରେ ଉତ୍ସାହ ଭରିରହିଛି ।

You can also read: ଫର୍ମୁଲା ୱାନରେ ଭର୍ଷ୍ଟାପେନଙ୍କ ନୂଆ ରେକର୍ଡ, ସିଜନରେ କ୍ରମାନ୍ୱୟରେ ୧୦ଟି ରେସ ଜିତିବାରେ ପ୍ରଥମ ଚାଳକ

  • Asia cup 2023
  • Asia Cup record
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.