ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ ମେୟର ନିର୍ବାଚନ: ଆପ୍‌ ପ୍ରାର୍ଥୀ ବିଜୟୀ , ଫଳାଫଳ ଘୋଷଣା କଲେ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ
  • ||
  • ଭାରତ-ଇଂଲଣ୍ଡ ଚତୁର୍ଥ ଟେଷ୍ଟ: ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ସ୍କ୍ବାର୍ଡକୁ ଫେରିବେ କେ.ଏଲ୍‌ ରାହୁଲ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି ବିଧାୟକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଧମକ ଘଟଣା, ନଗର କଂଗ୍ରେସ କମିଟି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ବନ୍ଦ ପାଳନ
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନିକିଆ ସମ୍ବଲପୁର ଗସ୍ତରେ ଆସୁଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ଲୋକାର୍ପଣ ହେବ ସ୍କିଲ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ସେଣ୍ଟର
  • ||
  • ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷା ପୂର୍ବରୁ ଝୁଲିପଡିଲେ ଛାତ୍ର, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ୨୦୨୪-୨୫ ପର୍ବପର୍ବାଣୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ: ଜୁନ୍‌ ୨୨ରେ ସ୍ନାନ ଯାତ୍ରା, ଜୁଲାଇ ୭ରେ ଶ୍ରୀଗୁଣ୍ଡିଚା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୯୬ ଲକ୍ଷ ପରିବାରକୁ ମିଳିବ ହଜାରେ ଲେଖାଏଁ, ଆଜି ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ
  • ||
  • ବୁର୍ଜା ଛକ ନିକଟରେ ଦୁଇ ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା: ଚାଲିଗଲା ଦୁଇ ଜୀବନ, ୨ ଆହତ
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ବରଗଡ଼ ଗସ୍ତରେ ଯିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ଗଙ୍ଗାଧର ସେଚ ପ୍ରକଳ୍ପର କରିବେ ଲୋକାର୍ପଣ
  • ||
  • ମାଘରେ ବଢ଼ୁଛି ତାତି: ଟିଟଲାଗଡ଼ ପାଲଟିଲାଣି ତତଲା ସହର, ୩୬ ଡିଗ୍ରୀ ପାର୍ ତାପମାତ୍ରା, ୨୪ରୁ ଘଡଘଡି ସହ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାରଠୁ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା: ୫ଲକ୍ଷ ୫୧ ହଜାର ୬୨୧ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଦେବେ ପରୀକ୍ଷା, କପି ଜଗିବ AI କ୍ୟାମେରା
  • ||

ଜାଗମରା-ସିଟି ୱିମେନ୍ସ କଲେଜ ରାସ୍ତାରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ; ଉଭୟ ଗୋଷ୍ଠୀର ୬ ଆହତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୩୧।୧: ନୂଆ ପୁଲିସ କମିଶନର ସଞ୍ଜୀବ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ଦାୟିତ୍ୱ ଗ୍ରହଣକୁ ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂରିନି । ରାଜଧାନୀରେ ଅପରାଧୀମାନେ ଖୋଲା ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ୍‌ ଦେଇଛନ୍ତି । ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନା ଅଧୀନ ଜାଗମରା ନୂଆ ବିମାନବନ୍ଦର ରାସ୍ତାରେ ୨ ଗୋଷ୍ଠୀ ଭିତରେ ସଂଘର୍ଷ ଘଟିଛି । ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଗୋଡ଼ାଇ ଗୋଡ଼ାଇ ହାଣିଛନ୍ତି । କାର୍‌, ବାଇକ୍‌ ଭଙ୍ଗାରୁଜା ହୋଇଛି । ବାଉଁଶ ଫାଳିଆ ଉଡ଼ିଛି । ରାତି ୯ଟା ସମୟ । ଏସ୍‌ଏସ୍‌ ସ୍ମାର୍ଟ ସପିଂ ମଲ୍‌ କଡ଼ରେ ଥିବା ଟପ୍ରି ଟାଇମ୍‌ରେ ଏକ ଗୋଷ୍ଠୀର ୧୨- ୧୫ ଯୁବକ ଖଟି କରୁଥିଲେ । ଖଣ୍ଡଗିରି ଆଡ଼ୁ ବରବାରି ଦେଇ ଆଉ ଏକ ଗୋଷ୍ଠୀର ୮ଜଣ ଯୁବକ ସେଠାକୁ ମାଡ଼ି ଆସିଲେ । ସେମାନଙ୍କ ଘର ରାଜଧାନୀ ଉପକଣ୍ଠ ପାଣ୍ଡରା ଛକରେ । 

ପୂର୍ବରୁ ଖଟି କରୁଥିବା ଯୁବକଙ୍କ ସହ ସେମାନଙ୍କର ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେଲା । ପାଟିତୁଣ୍ଡ ଶୁଣି ଗୋଲଡେନ୍‌ ଚିଲି ପାଖ ପାନ ଦୋକାନରେ ଖଟି କରୁଥିବା ଅନ୍ୟ ଏକ ଗୋଷ୍ଠୀର ପିଲାମାନେ ମାଡ଼ି ଆସିଲେ । ଏହାପରେ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଚାଲିଲା ରକ୍ତାକ୍ତ ସଂଘର୍ଷ । କାର୍‌, ବାଇକ୍‌କୁ ଭାଙ୍ଗିଲେ । ବାଉଁଶ ଫାଳିଆରେ ଅପରଗୋଷ୍ଠୀ ଯୁବକଙ୍କୁ ପିଟି ଚାଲିଲେ । ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ଗାଡ଼ି ଅଟକିଗଲା । ଲୋକମାନେ ଭୟରେ ଦୌଡ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ଫୁଡ୍‌ ହବ୍‌ରେ ଖାଉଥିବା ଯୁବକ ଯୁବତୀମାନେ ଆତଙ୍କିତ ହୋଇ ପଡ଼ିଥିଲେ । ସଂଘର୍ଷରେ ୨ ଗୋଷ୍ଠୀର ୬ଜଣ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେଥିରୁ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହୋଇପଡ଼ିଛି । ସେ ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି । ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନା ପୁଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିବା ବେଳକୁ ୨ ଗୋଷ୍ଠୀର ଯୁବକମାନେ ଚମ୍ପଟ ମାରିଥିଲେ । ଆହତମାନେ ବି ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ କଲବଲ ହୋଇ ଧାଇଁ ପଳାଇଥିଲେ । ପୁଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ୨ଟି ବାଇକ୍‌ ଜବତ କରିଛି । ଗୋଟିଏ ବାଇକ୍‌ରେ ପ୍ରଚୁର ରକ୍ତ ଲାଗିଛି । ପୁଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ୩ଜଣଙ୍କୁ ଉଠାଇ ନେଇଛି । 

ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଥିଲେ :

ପୁଲିସକୁ ତଥ୍ୟ ମିଳିଛି, ଗୋଟିଏ ରାଜନୈତିକ ଦଳର ୨ ଗୋଷ୍ଠୀ ଭିତରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଛକାପଞ୍ଝା ଲାଗି ରହିଛି । କିଛି ଦିନ ତଳେ ଏକ ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ଉଭୟ ଗୋଷ୍ଠୀ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଥିଲେ । ସେବେଠୁ ପରସ୍ପର ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାକୁ ସୁଯୋଗ ଉଣ୍ଡୁଥିଲେ । 

ରାସ୍ତାରେ ଜମୁଛି ଆଡ୍ଡା  :

ଗୋଲଡେନ୍‌ ଚିଲି କଡ଼ରେ ଥିବା କ୍ୟାବିନ୍‌ ପଛରେ କେବିଏନ୍‌ ଗୋଷ୍ଠୀର ପିଲାମାନେ ଖଟି କରୁଛନ୍ତି । ସଞ୍ଜରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିବା ଖଟି ରାତି ଅଧ ଯାଏ ଚାଲୁଛି । ସେଠାରେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଝଗଡ଼ା ଲାଗୁଛି । ମାର୍‌ପିଟ୍‌ ହେଉଛନ୍ତି । ଅଧ ରାତିରେ ପାଟ୍ରୋଲିଂ କରୁଥିବା ପିସିଆର କର୍ମଚାରୀ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ବଟି ନେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହେଉଛି ।

 

  • prameyanews
  • PrameyaOdia
  • prameya
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.