ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ବଜେଟ୍ ୨୦୨୪: ସଂସଦରେ ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀର ବଜେଟ୍ ଉପସ୍ଥାପିତ
  • ||
  • ବଜେଟ ୨୦୨୪: ଓଡ଼ିଶା ପର୍ଯ୍ୟଟନର ବିକାଶ ପାଇଁ ବଡ଼ ଘୋଷଣା, ପର୍ଯ୍ୟଟନର ବିକାଶ ପାଇଁ ମିଳିବ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା
  • ||
  • ବଜେଟ୍ ୨୦୨୪: ସରକାରୀ ସହାୟତାରେ ଛାତ ଉପରେ ଲାଗିବ ସୋଲାର ପ୍ୟାନେଲ, ପ୍ରତି ଘରୁ ମାସିକ ୩ଶହ ୟୁନିଟ ବିଜୁଳି ଉତ୍ପାଦନ ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||
  • ବଜେଟ ୨୦୨୪:୧ କୋଟି ଘରକୁ ମାଗଣା ବିଜୁଳି ଯୋଗାଣ ହେବ,ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ସୂର୍ଯ୍ୟଘର ମୁକ୍ତ ବିଜୁଳି ଯୋଜନାରେ ମିଳିବ ସୁବିଧା
  • ||
  • ବଜେଟ୍୨୦୨୪: ବନ୍ୟା ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ବିହାରକୁ ୧୧, ୫୦୦ କୋଟିର ସହାୟତା,ଆସାମ, ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶ, ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ, ସିକିମ୍‌କୁ ମିଳିବ ସହାୟତା
  • ||
  • ବଜେଟ ୨୦୨୪: ବନ୍ୟା ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ପାଇଁ ସହାୟତା ଘୋଷଣା,ବନ୍ୟା କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ୫ଟି ରାଜ୍ୟକୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସହାୟତାର ଘୋଷଣା
  • ||
  • ବଜେଟ ୨୦୨୪: ଜମିବାଡ଼ି ସୁବ୍ୟବସ୍ଥିତ କରିବାକୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଭୂ-ଆଧାର, ଭୂ-ଆଧାର ଜରିଆରେ ଜମିବାଡ଼ି ଡିଜିଟାଇଜେସନ ହେବ
  • ||
  • ବଜେଟ୍ ୨୦୨୪: ମୁଦ୍ରା ଲୋନ୍‌ ୨୦ ଲକ୍ଷକୁ ବୃଦ୍ଧି ଘୋଷଣା କଲେ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ,ଧାର୍ଯ୍ୟ ସମୟରେ ପୈଠ କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଲୋନ୍‌ ପାଇପାରିବେ
  • ||
  • ବିଜେଟ୍ ୨୦୨୪-୨୫: ଗୟାରେ ହେବ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟିଆଲ୍ କରିଡ଼ିର, ୧ ହଜାର ଆଇଟିଆଇକୁ ଅପଗ୍ରେଡ୍ କରାଯିବ
  • ||
  • ବିହାର, ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ପାଇଁ ବଡ଼ ଘୋଷଣା କଲେ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ, ପୋଲାଭରମ ପ୍ରକଳ୍ପ ଶୀଘ୍ର ସମାପ୍ତ ହେବ, ବିହାରରେ ଏୟାରପୋର୍ଟ, ମେଡିକାଲ କଲେଜ ବିକାଶ
  • ||
  • ସପ୍ତମ ଥର ପାଇଁ ବଜେଟ ଉପସ୍ଥାପନ କଲେ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ ନିର୍ମଳା ସୀତାରମଣ
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଅଧିବେଶନର ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନ, ୪ଟା ଯାଏଁ ଗୃହ ମୁଲତବି
  • ||

ଅଡ଼ିଶନରୁ ନେଇ ଷ୍ଟାରଡମ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଭିକ୍କିଙ୍କ ମନେ ପଡ଼ିଲା ନିଜ ୧୨ବର୍ଷର ଜର୍ଣ୍ଣି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୦/୭ :  ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତା ବିକ୍କି କୌଶଲଙ୍କ ଚର୍ଚ୍ଚା ଏବେ ସବୁଆଡ଼େ ହେଉଛି । ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ବ୍ୟାଡ଼ ନ୍ୟୁଜ୍’ ଯାହା ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଅଛି । ସେହିଭଳି ଫିଲ୍ମର ଗୀତ ବି ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଲାଗିଛି। ଯେଉଁଥିରେ କେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସର ତାରିଫ ହେଉଥିବାବେଳେ କେବେ ତୃପ୍ତି ଡିମରୀଙ୍କ ସହ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଗୀତର ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଫିଲ୍ମ ‘ବ୍ୟାଡ ନ୍ୟୁଜ’ର ପ୍ରମୋଶନରେ ଅଭିନେତା ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି ।

ଏହି ପ୍ରମୋଶନ ମଧ୍ୟରେ ବିକ୍କି କୌଶଲଙ୍କୁ ନିଜ ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିୟରର ୧୨ବର୍ଷର ଜର୍ଣ୍ଣି ମନେ ପଡ଼ି ଯାଇଛି । ପ୍ରକାଶ ଯେ, ବିକ୍କି କୌଶଲ ଆଜି ତଥା ୧୦ଜୁଲାଇରେ ହିଁ ପ୍ରଥମ ଅଡ଼ିଶନ ଦେଇଥିଲେ । ତା’ର ଫଟୋ ସେୟାର କରି ବିକ୍କି ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ଥ୍ୟାଙ୍କୟୁ ଲେଖିଛନ୍ତି ।

ବିକ୍କି କୌଶଲ ଦୁଇଟି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଗୋଟିଏରେ ଅଡ଼ିଶନର ଫଟୋ ତ ଅନ୍ୟଟିରେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ମିଳିଥିବା ଷ୍ଟାରଡମର ଫଟୋ ଅଟେ । ବିକ୍କି ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି କି, ଏହି ଦିନ ୧୨ବର୍ଷ ହୋଇଗଲା… କିଛି ବି ଗୋଟିଏ ରାତିରେ ହୋଇନାହିଁ । ସବୁବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ଏବଂ ଆର୍ଶିବାଦ ଲାଗି ଅନୁଗ୍ରହ ରହିବି ’।

 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.