ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯଜ୍ଞର ପ୍ରସାଦ ଖାଇ ୫୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଲୋକ ଝାଡ଼ାବାନ୍ତି, ଖଲ୍ଲିକୋଟ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଶନିବାରଠୁ ପିଜି ନାମଲେଖା ଆବେଦନ, ୨୭ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ: ଜୁନ୍‌ ୨୨ରେ ଆଡମିଟ୍‌ କାର୍ଡ, ଜୁଲାଇ ୩ରୁ ୧୪ ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା-ନିମାପଡ଼ା ରାସ୍ତାରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଖୁଣ୍ଟକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ନିର୍ମାଣସ୍ଥଳରେ ମୁଗୁର ଓ ନିହଣ ଶବ୍ଦର କମ୍ପନ, ଚାଲିଛି ତୁମ୍ବରେ ବିନ୍ଧ ଖୋଦେଇ
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ମାରାଥନ୍‌ ପ୍ରଚାର: ଆଜି ଅଶ୍ୱିନୀ, ହେମାମାଳିନୀ ଓ ତୋମାରଙ୍କ କରିବେ ପ୍ରଚାର, ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର, ଭୂପେନ୍ଦ୍ର, ଅନୁଭବ, ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ବି ବୁଲିବେ
  • ||
  • ହରିୟାଣାରେ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ନିଆଁ ଲାଗି ୮ ମୃତ, ୨୪ରୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଥମିବ ୫ମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର, ସୋମବାର ୪୯ ଲୋକସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ
  • ||
  • IPL 2024: ଚିନ୍ନାସ୍ୱାମୀରେ ଆରସିବିକୁ ଭେଟିବ ସିଏସ୍‌କେ, ପ୍ଲେ-ଅଫ୍‌ ପାଇଁ ଶେଷ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯ରୁ ବଢ଼ିବ ତାତିି, ୨୦ରୁ କଲବଲ କରିବ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ: ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

ତୁମକୁ ପାଇନଥିଲେ ମୁଁ…, ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଲାଗି ଏଭଳି ପୋଷ୍ଟ କଲେ କୋହଲି; ଲୋକେ କହିଲେ- ସ୍ବାମୀ ହେବ ତ ଏମିତି !

Image Courtesy: business-standard

ମୁମ୍ବାଇ: ସେଲିବ୍ରିଟି ଦମ୍ପତି ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କୁ ନେଇ ସର୍ବଦା ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥାଏ । ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଖୁବ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଦୁହିଁଙ୍କ ଭଲ ପାଇବାର ଝଲକ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ । ଆଜି ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ବିରାଟ କୋହଲି ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଭାବୁକ ପୋଷ୍ଟ ଲେଖିଛନ୍ତି । ଆଉ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଛୁଇଁନେଇଛି । ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟରେ ଯାହା କିଛି ବି କୋହଲି ଲେଖିଛନ୍ତି, ତାହା ଦେଖିଲା ପରେ ଫ୍ୟାନ୍ସ କହୁଛନ୍ତି ସ୍ବାମୀ ହେବ ତ କୋହଲିଙ୍କ ଭଳି । ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଏହି ଖାସ୍‌ ପୋଷ୍ଟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଏହି ସ୍ପେଶାଲ୍‌ ଡେ’କୁ ଆହୁରି ଖାସ କରିଦେଇଛି । 

କୋହଲି ନିଜର ଇନଷ୍ଟା ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ଯଦି ତୁମେ ମିଳିନଥାନ୍ତ ମୁଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ହଜିଯାଇଥାନ୍ତି । ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ମୋ ପ୍ରେମ । ତୁମେ ଆମ ଦୁନିଆକୁ ଆଲୋକିତ କରିଛ । ତୁମେ ମୋର ବହୁତ ପସନ୍ଦ ।’ ଏହା ସହ କୋହଲି ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।ଏଭଳି ରୋମାଣ୍ଟିକ ପୋଷ୍ଟ ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକେ କୋହଲିଙ୍କୁ ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି । ଜଣେ ଇନଷ୍ଟା ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ବିରାଟଙ୍କ ଭଳି ସ୍ବାମୀ ମିଳିବା ଭାଗ୍ୟର କଥା । ଆଉ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ଅଛି ।

 ସେପଟେ ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ଶାହରୁଖ ଖାନ କୋହଲିଙ୍କୁ ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି । କୋହଲିଙ୍କୁ ସେ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଏସଆରକେ । କୋହଲି ଆମ ଜ୍ବାଇଁ ବୋଲି କହିବା ସହ  ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ତାଙ୍କ ସହ ନିବିଡ଼ ସଂପର୍କ ଥିବା କହିଛନ୍ତି ଶାହରୁଖ ଖାନ ।   ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବିରାଟ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ସହ ବହୁ ପୁରୁଣା ସଂପର୍କ ରହିଛି  । ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ କରୁଥିବା ବେଳେ ସୁଟିଂ ସେଟରେ ବିରାଟଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲା । ସେ ବହୁତ ଭଲ ସ୍ବଭାବର ମଣିଷ । 

 ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ଜନ୍ମ ୧ ମେ’ ୧୯୮୮ରେ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ହୋଇଥିଲା । ଅନୁଷ୍କା ମଡେଲିଂରୁ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ବେଳେ ୧୬ ବର୍ଷର ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିୟରରେ ସେ ‘ବ୍ୟାଣ୍ଡ ବଜା ବାରାତ’, ଦିଲ୍‌ ଧଡ଼କନେ ଦୋ’, ସଞ୍ଜୁ ଔର ସୁଲତାନ’, ରବ୍‌ ନେ ବନା ଦି ଯୋଡି’ରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ୨୦୧୮ରେ ‘ସୁଇ ଧାଗା’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଲମ୍ବା ସମୟ ଧରି ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆରୁ ଦୂରେଇ ରହିଛନ୍ତି ଅନୁଷ୍କା ।

 ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୨୦୧୩ରେ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲା । ଏକ ସାମ୍ପୁର ବିଜ୍ଞାପନ ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ସହ ପରିଚିତ ହୋଇଥିଲେ । ପରେ ଧିରେ ଧିରେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ଗଢ଼ିଉଠିଥିଲା । ୬ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଡେଟିଂ କରିବା ପରେ ବିରାଟ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ୧୧ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୧୭ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । କୋହଲିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପରେ ଅନୁଷ୍କା ଫିଲ୍ମ ସହ ଜଡ଼ିତ ଥିଲେ । ପରେ ପ୍ରଥମ ସନ୍ତାନ ଭାମିକାଙ୍କ ଜନ୍ମ ପରେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆରୁ ବ୍ରେକ୍‌ ନେଇଥିଲେ । ଚଳିତବର୍ଷ ଏହି ସେଲିବ୍ରିଟି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଏକ ଶିଶୁପୁତ୍ର ଜନ୍ମ ନେଇଛି ।  ପୁଅର ନାଁ ଅକାୟ ରଖିଛନ୍ତି ବିରୁଷ୍କା । 

  

  • virat kohli
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.