ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଚୋରା ବିଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ବେପାରୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲିରୁ ଶାହାଙ୍କ ହୁଙ୍କାର । ଚିଟଫଣ୍ଡ ଦୁର୍ନୀତିଖୋରଙ୍କୁ ଜେଲ ପଠାଇବୁ, ଓଡ଼ିଶାରେ ଡବଲ ଇଞ୍ଜିନ ସରକାର ଗଢିବୁ
  • ||
  • ବାଣୀବିହାର ସତସଙ୍ଗ ପାର୍କ ଆଗରେ ପୋଲିସ ଗାଡ଼ି ଦୁର୍ଘଟଣା, ୭ ଆହତ
  • ||
  • ମିଜୋରାମରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଯୋଗୁ ଭୁଷୁଡିଲା ପଥର ଖଦାନ, ୧୦ ଶ୍ରମିକ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ, ଏକାଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ଇଣ୍ଡିଗୋ ବିମାନରେ ବୋମା ଆତଙ୍କ,ଏମର୍ଜେନ୍ସି ଡୋର ଦେଇ ବାହାରିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ମୁମ୍ବାଇ ବିମାନବନ୍ଦର, ତାଜ ହୋଟେଲ ଉଡ଼ାଇବାକୁ ଧମକ, ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରୁ ଆସିଥିଲା କଲ୍
  • ||
  • ଉପକୂଳରେ ଜୋରଦାର ପ୍ରଚାର, ମଙ୍ଗଳବାର ବାଲେଶ୍ବରରେ କାର୍ତ୍ତିକ୍ ପାଣ୍ଡିଆନଙ୍କ ଶକ୍ତି ପ୍ରଦର୍ଶନ
  • ||
  • ଆମେରିକାରେ ଘୂର୍ଣ୍ଣିଝଡ଼ ରଚିଲା ତାଣ୍ଡବ, ୨୨ ମୃତ,ଶତାଧିକ ଆହତ, ୧୦ କୋଟି ଲୋକ ପ୍ରଭାବିତ
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ବୁଧବାର ରଥ ତ୍ରୟର ଚକ-ଅଖ ଡ଼େରା ନୀତି, ଚକକୁ ସୁରକ୍ଷା ଦିଏ ପନ୍ଦାରି ଚାବି
  • ||
  • କଟକ ଚାନ୍ଦବାଲି ରାସ୍ତାରେ OSRTC ବସ୍-ସ୍କୁଟି ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଆଖିବୁଜିଲେ ଜଣେ ମହିଳା
  • ||
  • ମେ’ ୩୧ ସୁଦ୍ଧା କେରଳ ଛୁଇଁବ ମୌସୁମୀ: ଦେଶରେ ଅଧିକ ବର୍ଷିବ, ଓଡ଼ିଶାରେ ନିଅଣ୍ଟିଆ ବର୍ଷା ଆକଳନ
  • ||

ରାଲିରେ ବାଲ୍ ମୋଦୀ- ଯୋଗୀଙ୍କୁ ଦେଖି ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନ୍ ହୋଇଗଲେ ପିଏମ୍ ମୋଦୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୬/୫ :  ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନର ଚତୁର୍ଥ ଚରଣର ଭୋଟିଂ ହୋଇସାରିଛି । ଏବେ କେବଳ ୩ପର୍ଯ୍ୟାୟର ମତଦାନ ବାକି ଅଛି । ଏହାମଧ୍ୟରେ ସବୁ ଷ୍ଟାର ପ୍ରଚାରକ ଖୁବ୍ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର କରୁଛନ୍ତି । ପିଏମ୍ ମୋଦୀ ବି ଲଗାତାର ଜନତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପହଞ୍ଚୁଛନ୍ତି । ପିଏମ ମୋଦୀ ଆଜି ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଜୋନୁପୁରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ସେ ଏଠାରେ ଏକ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର ଜନସଭାକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିଥିଲେ । ପିଏମ୍ ମୋଦୀଙ୍କ ରାଲିରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦୁଇ ପିଲା ନିଜ ଆଡ଼କୁ ଟାଣିଥିଲେ । ଏହି ପିଲାମାନେ ପିଏମ୍ ମୋଦୀ ଏବଂ ୟୁପିର ସିଏମ୍ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କ ବେଶଭୂଷାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଏହି କୁନି ବିଜେପି ସମର୍ଥକଙ୍କୁ ଦେଖି ପିଏମ୍ ମୋଦୀ ବି ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଥିଲେ । ମଞ୍ଚରେ ପିଏମ୍ ମୋଦୀ ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା କରି କହିଥିଲେ କି ଏହା କେତେ ଭଲ ମୋଦୀ- ଯୋଗୀ ବନାଇନେଇଛନ୍ତି ଭାଇ ।

ପ୍ରକାଶ ଯେ, ଜୋନପୁର ରାଲିରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ଏକ ଛୋଟ ପିଲା ପିଏମ ମୋଦୀଙ୍କ ଭଳି କୁର୍ତ୍ତା ଏବଂ ତା ଉପରେ ଜାକେଟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଚୁଟି ଏବଂ ଦାଢୀ ବି ଠିକ୍ ପିଏମ୍ ମୋଦୀଙ୍କ ଭଳି ଦେଖାଯାଉଥିଲା । ସେ ପଦ୍ମ ଫୁଲ ଥିବା ଏକ ଉତ୍ତରୀୟ ବେକରେ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଏବଂ ଏହାସହ ଠିକ୍ ସେହିଭଳି ଚିହ୍ନ ତାଙ୍କ ଜାକେଟରେ ବି ନଜର ଆସୁଥିଲା । ଏହି ପିଲା ପିଏମ ମୋଦୀଙ୍କ ଭଳି ହାତ ଦେଖାଇ ସମସ୍ତଙ୍କ ଅଭିବାଦନ କରୁଥିଲେ ।

ପିଏମ୍ ମୋଦୀ କହିଥିଲେ କି କେତେ ବଢିଆ ମୋଦୀ-ଯୋଗୀ ବନାଇଛନ୍ତି ଭାଇ । ମୋଦୀ ତ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଛନ୍ତି । କେତେ ବଢିଆ ମେକଅପ କରିଛ ଭାଇ... ହାତ ବି ବଢିଆ । ଉଭୟ ମୋଦୀ- ଯୋଗୀ ହୋଇ ଆସିଥିଲେ । ପିଏମ୍ ମୋଦୀଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ସେଠାରେ ହସର ଏକ ଗୁଞ୍ଜରଣ ଉଠିଥିଲା । ପିଏମ୍ ମୋଦୀ କହିଥିଲେ କି , ସାବାସ୍ , ବହୁତ ବଢିଆ କରିଛନ୍ତି ଆପଣମାନେ । ପିଏମ ମୋଦୀ କହିଥିଲେ କି ସବୁ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ନଜର ମୋଠାରୁ ହଟିଗଲା ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଆସିଗଲା । ବଢିଆ ଅଟେ ଏହି ମୋଦୀଙ୍କୁ ତ ହାତ ମିଳାଇବାକୁ ଆସିଗଲା । ଉଭୟ ପିଲାଙ୍କୁ ପିଏମ୍ ମୋଦୀ ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

ସେହିଭଳି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପିଲା ୟୁପିର ସିଏମ୍ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କ ଗେଟଅପରେ ଥିଲେ । ଉକ୍ତ ପିଲାଟି ଯୋଗୀଙ୍କ ଭଳି କମଳା ରଙ୍ଗର କୁର୍ତ୍ତା ପିନ୍ଧିଥି‌ଲେ । ସେ ଦେଖିବାକୁ ସିଏମ୍ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କ ଭଳି ଲାଗୁଥିଲେ । ସେ ନିଜ ମଥା‌ରେ ଟିକା ଲଗାଇଥିଲେ । ଯୋଗୀଙ୍କ ଗେଟଅପରେ ରାଲିରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ପିଲା ବି ନିଜ ହାତ ଦେଖାଇ ଲୋକଙ୍କୁ ଅଭିବାଦନ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଉଭୟ ପିଲାଙ୍କୁ ଦେଖି ପିଏମ୍ ମୋଦୀ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଥିଲେ । ସେ ଏହି ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କ ଗେଟଅପର ଖୁବ୍ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ । 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.