ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖଣ୍ଡପଡ଼ା: ପୋଖରୀରେ ବୁଡ଼ି ପଞ୍ଚମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ
  • ||
  • ଯଜ୍ଞର ପ୍ରସାଦ ଖାଇ ୫୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଲୋକ ଝାଡ଼ାବାନ୍ତି, ଖଲ୍ଲିକୋଟ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଶନିବାରଠୁ ପିଜି ନାମଲେଖା ଆବେଦନ, ୨୭ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ: ଜୁନ୍‌ ୨୨ରେ ଆଡମିଟ୍‌ କାର୍ଡ, ଜୁଲାଇ ୩ରୁ ୧୪ ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା-ନିମାପଡ଼ା ରାସ୍ତାରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଖୁଣ୍ଟକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ନିର୍ମାଣସ୍ଥଳରେ ମୁଗୁର ଓ ନିହଣ ଶବ୍ଦର କମ୍ପନ, ଚାଲିଛି ତୁମ୍ବରେ ବିନ୍ଧ ଖୋଦେଇ
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ମାରାଥନ୍‌ ପ୍ରଚାର: ଆଜି ଅଶ୍ୱିନୀ, ହେମାମାଳିନୀ ଓ ତୋମାରଙ୍କ କରିବେ ପ୍ରଚାର, ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର, ଭୂପେନ୍ଦ୍ର, ଅନୁଭବ, ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ବି ବୁଲିବେ
  • ||
  • ହରିୟାଣାରେ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ନିଆଁ ଲାଗି ୮ ମୃତ, ୨୪ରୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଥମିବ ୫ମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର, ସୋମବାର ୪୯ ଲୋକସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ
  • ||
  • IPL 2024: ଚିନ୍ନାସ୍ୱାମୀରେ ଆରସିବିକୁ ଭେଟିବ ସିଏସ୍‌କେ, ପ୍ଲେ-ଅଫ୍‌ ପାଇଁ ଶେଷ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯ରୁ ବଢ଼ିବ ତାତିି, ୨୦ରୁ କଲବଲ କରିବ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ: ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ପିଏମ୍ ମୋଦୀ କଲେ ରାମଲଲାଙ୍କ ଦର୍ଶନ, ରୋଡ଼ଶୋରେ ସମର୍ଥକଙ୍କ ଭିଡ଼ ଲାଗିଲା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୫/୫ : ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନର ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ରବିବାର ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ଏହି ବର୍ଷ ଜାନୁଆରୀରେ ଭଗବାନ ରାମଲଲାଙ୍କ ପ୍ରାଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ସମାରୋହ ପରେ ପିଏମ୍ ମୋଦୀ ଆଜି ପ୍ରଥମ ଥର ଅଯୋଧ୍ୟା ଗସ୍ତ କରିଛନ୍ତି । ପିଏମ୍ ପ୍ରଥମେ ରାମଲଲାଙ୍କ ଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ସେ ୨କିଲୋମିଟର ଲମ୍ବା ରୋଡ଼ ଶୋ କରିଥିଲେ । ରୋଡ଼ ଶୋ ଦେଖିବା ଲାଗି ବହୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ଭିଡ଼ ଲାଗି ରହିଥିଲା । ପିଏମ୍ ମୋଦୀ ଫ୍ୟାଜାବାଦ ଲୋକସଭା କ୍ଷେତ୍ରରୁ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଲଲ୍ଲୁ ସିଂହଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ରୋଡ଼ ଶୋ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ସହ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ ବି ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ  । ରୋଡ଼ ଶୋ ସମୟରେ ପିଏମ୍ ମୋଦୀ ଏକ୍ସ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ଟ୍ବିଟ କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ କୁହାଯାଇଛି କି ଅଯୋଧ୍ୟାବାସୀଙ୍କ ହୃଦୟ ବି ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀ ରାମଙ୍କ ଭଳି ବିଶାଳ ଅଟେ । ରୋଡ଼ ଶୋରେ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେବାକୁ ଆସିଥିବା ଜନତା-ଜନାର୍ଦନଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ! 

ରବିବାର ପିଏମ୍ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟିର ଗଡ଼ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଇଟାଓ୍ବାରେ ଏକ ନିର୍ବାଚନୀ ରାଲିରେ ସମ୍ବୋଦ୍ଧିତ କରିଥିଲେ । ଇଟାଓ୍ବାରେ ଏକ ସାର୍ବଜନିକ ସଭାକୁ ସମ୍ବୋଦ୍ଧିତ କରିବାକୁ ଯାଇ ପିଏମ୍ କହିଥିଲେ କି ମୋଦୀ ରୁହେ କି ନ ରୁହେ ଦେଶ ସବୁବେଳେ ରହିବ କଂଗ୍ରେସ ଏବଂ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି କ’ଣ କରୁଛନ୍ତି ? ସେ ନିଜ ଭବିଷ୍ୟତ ଏକ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ଲାଗି ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଛନ୍ତି ।

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଏହି ସମୟରେ ଜୋର-ଶୋରରେ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାରରେ ଲାଗିଛନ୍ତି । ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ସେ ଦେଶର ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଭାଗରେ ରୋଡ଼ ଶୋ ଏବଂ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭାକୁ ସମ୍ବୋଦ୍ଧିତ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି କ୍ରମରେ ସେ ରବିବାର ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ପହିଛନ୍ତି ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.