ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୀଳଗିରିରେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଅଶ୍ୱିନୀ ବୈଷ୍ଣବଙ୍କ ମାରାଥନ ପ୍ରଚାର
  • ||
  • ଚିଲିକାରେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ, ପୁରୀ ଲୋକସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଭୋଟ୍ ଅପିଲ୍ କଲେ
  • ||
  • ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ମୁଖ୍ୟ କୋଚ୍‌ ରେସ୍, ମାହେଲା ଜୟବର୍ଦ୍ଧନେଙ୍କୁ ବିସିସିଆଇର ପ୍ରସ୍ତାବ
  • ||
  • ଜୁଲାଇ ୪ରେ ବ୍ରିଟେନରେ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ, ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହରେ ଭଙ୍ଗ ହେବ ସଂସଦ
  • ||
  • ଷଷ୍ଠ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ କାଉଣ୍ଟଡାଉନ୍ ଆରମ୍ଭ: ଗୁରୁବର ସନ୍ଧ୍ୟା ସରିବ ପ୍ରଚାର, ଶନିବାର ୫୮ ଆସନରେ ମତଦାନ
  • ||
  • କଣାସରେ ଘର ଭିତରକୁ ପଶିଗଲା ଟ୍ରାକ୍ଟର, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ଚାଳକଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମେ’ ୨୯ରେ ପୁଣି ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ମୋଦି, ୨୬ରେଭଦ୍ରକରେ ଭୋଟ୍‌ ମାଗିବେ ରାହୁଲ, ବାଲେଶ୍ୱରକୁ ଖଡ୍‌ଗେ
  • ||
  • ରଥ ଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ରଥ ଗୁଜରେ ନୃସିଂହ ମୁଖ ଅଙ୍କନ, ରୂପକାରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାରମ୍ଭ, ଅର ଅନୁକୂଳ କଲେ ବିଶ୍ୱକର୍ମା
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସରିବ ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଭୋଟ୍‌ ପ୍ରଚାର, ଶନିବାର ୬ ଲୋକସଭା, ୪୨ ବିଧାନସଭାରେ ଭୋଟ୍‌
  • ||
  • ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଲଘୁଚାପ ସକ୍ରିୟ: ୨୪ ସୁଦ୍ଧା ଅବପାତ, ୨୫ରେ ଗଭୀର ଅବପାତ ସମ୍ଭାବନା, ଭଦ୍ରକ ଏବଂ ବାଲେଶ୍ୱରରେ ବର୍ଷିବ
  • ||

ବିଜେଡି ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ନାଁରେ ୮ କୋଟିର ଅସ୍ଥାବର ସମ୍ପତ୍ତି; ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନାଁରେ ୧୬ କୋଟିର ସମ୍ପତ୍ତି, ୧୫୦ ଗ୍ରାମ ସୁନା

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧।୫: ଭୁବନେଶ୍ୱର ଉତ୍ତର ବିଜେଡି ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ସୁଶାନ୍ତ ରାଉତ ୨୩ କୋଟି ଟଙ୍କାର ମାଲିକ । ମଙ୍ଗଳବାର ସେ ନିର୍ବାଚନୀ ଆଫିଡେଭିଟ୍‌ରେ ଦାଖଲ କରିଥିବା ରିର୍ପୋଟରୁ ଏହି ତଥ୍ୟ ମିଳିଛି । ତାଙ୍କ ନାଁରେ ଗାଡ଼ି ନଥିବା ବେଳେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନାଁରେ ୧୬ କୋଟିର ସମ୍ପତ୍ତି ରହିଛି । ସୂଚନା ମୁତାବକ, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ନାଁରେ ୬ କୋଟି ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପାଖରେ ୨ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଅସ୍ଥାବର ସମ୍ପତ୍ତି ରହିଛି । ସେଥିମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ହାତରେ ୮୪ ହଜାର ନଗଦ ଟଙ୍କା ରହିଛି । ତାଙ୍କ ନାଁରେ ଗାଡ଼ି ନଥିବା ବେଳେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନାଁରେ କିଆ ସେଲଟସ୍‌ ଗାଡି ରହିଛି । ଯାହାର ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ପାଖାପାଖି ୧୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେବ । 

ସେହିପରି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ୫୦ ଗ୍ରାମ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପାଖରେ ୧୫୦ ଗ୍ରାମ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ରହିଛି । ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ ୧୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା । ସୁଶାନ୍ତ ମିନିମେଣ୍ଟ ଲଗିଷ୍ଟିକ୍‌ସରେ ୧ କୋଟି ୪୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଇନ୍‌ଭେଷ୍ଟମେଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ସୁଶାନ୍ତ ନନ୍ଦିଘୋଷ ଟିଭିରେ ୩୯ ଲକ୍ଷ, ସରାଉଣ୍ଟ ସାଉଣ୍ଟ ସଲ୍ୟୁସନ୍‌ରେ ୧ କୋଟି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଜଗସିଂହପୁର ଥିବା ଏକ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପରେ ୬୯ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲଗାଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପାଖରେ ୧୬ କୋଟି ଟଙ୍କାର ସ୍ଥାବର ସମ୍ପତ୍ତି ରହିଛି । ଏଥିମଧ୍ୟରେ ଗୋଠପାଟଣା, ଗଙ୍ଗପାଟଣା ଭଳି ସ୍ଥାନରେ ଏକାଧିକ ପ୍ଲଟ ରହିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ନୂଆପଲ୍ଲୀ ପ୍ଲଟ ନଂ ୨୦୦୪, ୫୩୮୫ରେ ଘର ରହିଛି । ଏହି ଘରର ମୂଲ୍ୟ ୩ କୋଟି ୫୪ ଲକ୍ଷ ଏବଂ ରଘୁନାଥପୁରରେ ଥିବା ଘରର ମୂଲ୍ୟ ୧ କୋଟି ୬୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା । ତାଙ୍କ ନାଁରେ ୫୨ ଲକ୍ଷ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନାଁରେ ୧୨ କୋଟି ୪୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଜାଗା ରହିଛି । ସୁଶାନ୍ତ ମୋଟ ୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଋଣ ନେଇଛନ୍ତି । ସେଥିମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କର ୪ କୋଟି ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନାଁରେ ୧ କୋଟିଏ ୮୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଋଣ ରହିଛି । ସେ ଦିଲ୍ଲୀ ସ୍ଥିତ ଏକ ଘରୋଇ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ମାର୍କେଟିଂ ମ୍ୟାନେଜ୍‌ମେଣ୍ଟ ପାଠ ପଢ଼ିଛନ୍ତି ।

  • prameyanews
  • PrameyaOdia
  • prameya
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.