ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଳାହାଣ୍ଡିରେ ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ଦକ୍ଷିଣ କେନାଲରେ ୨୦ ଫୁଟ୍‌ର ଘାଇ, ଦେପୁରରେ କୁତ୍ରିମ ବନ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଦଳିବ ପାଣିପାଗ ମିଜାଜ: ଆଜିଠୁ କମିବ ତାତି, ୭ ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

ଅନଲାଇନରେ ଆବେଦନ କରି ପାଇପାରିବେ କଂଗ୍ରେସ ଟିକେଟ

ଭୁବନେଶ୍ବର, ୪/୨ : ନେତୃତ୍ବ ନେବାର ସୁଯୋଗ ଆଣିଲା କଂଗ୍ରେସ । ଲବି ନୁହେଁ ସାଧାରଣ ଲୋକଟିଏ ପାଇବ କଂଗ୍ରେସ ଟିକେଟ। ଦେଶରେ ପ୍ରଥମ ରାଜ୍ୟ ଭାବ୍ୟ ଓଡିଶା ଆଣିଲା ଏହି ପ୍ରୟାସ । ଆଜିଠାରୁ  କଂଗ୍ରେସ ଟିକେଟ୍ ଆଶାୟୀଙ୍କ  ଅନଲାଇନ୍   ମାଧ୍ୟମରେ ଟିକେଟ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ   । ୧୧ ଫେବ୍ରୁଆରୀ ଯାଏଁ ଆଶାୟୀମାନେ ଅନଲାଇନରେ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ । ଡବ୍ଲୁଡବ୍ଲୁଡବ୍ଲୁ ଡଟ୍ ପ୍ରଗମନ୍ ଡଟ୍ ଇନରେ ଆବେଦନ କରି ହେବ । ଉଭୟ ବିଧାନସଭା ଓ ଲୋକସଭା ଟିକେଟ୍ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରାଯାଇପାରିବ । ଯୋଗ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଚଳିତ ନିର୍ବାଚନରେ ଟିକେଟ୍ ଦେବ କଂଗ୍ରେସ । ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଏହି ୱେବ୍ସାଇଟ୍କୁ ଲଂଚ କରିଛନ୍ତି ରାଜ୍ୟ କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରଭାରୀ ଅଜୟ କୁମାର ।

ନିର୍ବାଚନରେ ଟିକେଟ ବାଣ୍ଟିବା ପାଇଁ କଂଗ୍ରେସର ନୂଆ ଷ୍ଟ୍ରାଟେଜି l ୨୦୨୪ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନରେ ଟିକେଟ ଆବେଦନ ପାଇଁ ୱେବସାଇଟ ଲଞ୍ଚ କଲା ରାଜ୍ୟ କଂଗ୍ରେସ   l ପ୍ରାଗମନ. ଇନରେ ଯୋଡି ହୋଇ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ l ବିଧାନସଭା ଓ ଲୋକସଭାରେ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହେବା ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ   l କଂଗ୍ରେସର ଏଭଳି ସ୍ଵଚ୍ଚ ସିଷ୍ଟମରେ କୌଣସି ଲୋକ ବି ଟିକେଟ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରି ପାରିବେ l ଫେବୃୟାରୀ ୪ଅର୍ଥାତ ଆଜିଠାରୁ ଫେବୃୟାରୀ ୧୧ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଗମନ ୱେବସାଇଟରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଓ ଆଶାୟୀ ଟିକେଟ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ l ଦିଲ୍ଲୀ, ପିସିସି କିମ୍ବା ପ୍ରଭାରୀଙ୍କ ଲବି କାମ କରିବନି କହିଛନ୍ତି ପ୍ରଭାରୀ ଅଜୟ କୁମାର l 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.