ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ୟୁପିଏସ୍‌ସି ରେଜଲ୍ଟ, ୧୮୦ ଆଇଏଏସ୍., ୨୦୦ ଏଇପିଏସ୍‌, ୩୭ ଆଇଏଫଏସ କୃତ୍ତକାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର ଅଦାଲତ ସଂଲଗ୍ନ ଔଷଧ ଦୋକାନରେ ପଶିଲା ବାରାହା
  • ||
  • ଆକାଶରୁ ନିଆଁ ବର୍ଷା, ଦିନ ସାଢ଼େ ୧୧ଟା ସୁଦ୍ଧା ସବୁ ଉତ୍ତପ୍ତ ସହର ପାଲଟିଲା ବାଲେଶ୍ୱର
  • ||
  • ବାରିପଦା: ପୋଖରୀ ରେ ଗାଧୋଉଥିବା ବେଳେ ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଆସିଲା ବିଜେପି ଦ୍ବିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା, ୨୧ ବିଧାନସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ନା ଘୋଷଣା, ୧୪ ଆସନ ପାଇଁ ଛାଣ୍ଡିନି ଅଙ୍କ
  • ||
  • ମାଟ୍ରିକ୍‌ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କ ତଥ୍ୟ ସଂଶୋଧନ, ଶେଷ ସୁଯୋଗ ଆଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ରଥଯାତ୍ରା ଦ୍ୱିତୀୟ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ: ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ନବଯୌବନ ଦର୍ଶନ, ନେତ୍ରଉତ୍ସବ ଓ ଶ୍ରୀଗୁଣ୍ଡିଚା ଚାଲେଞ୍ଜ ହେବ
  • ||
  • IPL 2024: ଇଡେନ୍‌ରେ କୋଲକାତା-ରାଜସ୍ଥାନ ମୁକାବିଲା, ଶୀର୍ଷ ସ୍ଥାନ ପାଇଁ ହେବ ଲଢ଼େଇ
  • ||
  • ପବିତ୍ର ଅଶୋକାଷ୍ଟମୀ: ମହାପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀଲିଙ୍ଗରାଜଙ୍କ ରୁକୁଣା ରଥଯାତ୍ର, ମଧ୍ୟାହ୍ନ ସାଢ଼େ ୧୨ଟାରେ ପହଣ୍ଡି, ସାଢ଼େ ୩ଟାରେ ରଥ ଟଣା
  • ||
  • ଆଗକୁ ଭୟାନକ ଅଗ୍ନି ବର୍ଷା, ୪୫ ଛୁଇଁବ ତାପମାତ୍ରା: ସପ୍ତାହ ଯାଏ କମିବନି ତାତି
  • ||

ଚେତାବନୀ ସତ୍ତ୍ୱେ ମାନିଲେନି ! ବିସିସିଆଇ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଚୁକ୍ତିରୁ ବାଦ ପଡ଼ିବେ କିଷନ, ଆୟର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୪/୦୨: ଘରୋଇ କ୍ରିକେଟ୍‌କୁ ଛାଡ଼ି ଆଇପିଏଲ୍‌କୁ ସର୍ବସ୍ୱ ମନେ କରୁଥିବା ଖେଳାଳିଙ୍କ ପାଇଁ ବିସିସିଆଇ କଡ଼ା ଆଭିମୁଖ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରିବ ବୋଲି ପୂର୍ବରୁ ସମ୍ପାଦକ ଜୟ ଶାହ ସତର୍କ କରାଇ ଦେଇଥିଲେ । ଏହାସତ୍ତେ୍ୱ ବି ଈଶାନ କିଷନ ଓ  ଶ୍ରେୟାସ ଆୟର ରଣଜୀ ଟ୍ରଫି ଖେଳି ନଥିଲେ । ଏଭଳି  ଆଚରଣ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିପାରେ ।  

ଯାହା ସୂଚନା ରହିଛି, ବିସିସିଆଇ ବିଶୃଙ୍ଖଳିତ  ଆଚରଣ ପାଇଁ କିଷନ ଓ ଆୟରଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଚୁକ୍ତିରୁ  ବାଦ ଦେଇପାରେ । ମୁଖ୍ୟ ଚୟନକର୍ତ୍ତା ଅଜିତ ଅଗରକର  ୨୦୨୩-୨୪ର ବାର୍ଷିକ ଚୁକ୍ତି ତାଲିକା ଚୂଡ଼ାନ୍ତ କରି ସାରିଛନ୍ତି । ବିସିସିଆଇ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛି ।  

ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତରୁ ଫେରିବା ପରେ କିଷନ  ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାରଣ ଦର୍ଶାଇ ଛୁଟିରେ ଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପରେ  ସେ ମୁମ୍ବାଇ ଶିବିରରେ ଯୋଗ ଦେଇ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ  ସହ ବରୋଦାରେ ଅଭ୍ୟାସ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।  ବିସିସିଆଇର ଚେତାବନୀ ସତ୍ତେ୍ୱ ବି ସେ ରଣଜୀ ଖେଳିବା  ପାଇଁ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ଦଳକୁ ଫେରି ନଥିଲେ । 

ସେହିପରି ଆସାମ  ବିପକ୍ଷ ଲିଗ୍‌ର ଅନ୍ତିମ ରଣଜୀ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ମୁମ୍ବାଇ ଦଳରେ  ଯୋଗ ଦେଇ ନଥିଲେ ଆୟର । ବରୋଦା ବିପକ୍ଷ କ୍ୱାର୍ଟର  ଫାଇନାଲ ମଧ୍ୟ ସେ ଖେଳିଲେ ନାହିଁ । ଆୟର ଅନୁପସ୍ଥିତ  ରହିବାର କାରଣ ମୁମ୍ବାଇ କ୍ରିକେଟ୍‌ ସଂଘକୁ ଜଣାଇଥିଲେ ।  ପିଠିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରୁଥିବା କହିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ  ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍‌ ଏକାଡେମୀର କ୍ରୀଡ଼ା ବିଜ୍ଞାନ ଓ ଔଷଧ  ବିଭାଗର ମୁଖ୍ୟ ନିତିନ ପଟେଲ ବିସିସିଆଇକୁ ଇ-ମେଲ  କରି ଜଣାଇଥିଲେ ଯେ ‘ଆୟର ଫିଟ୍‌ ରହିଛନ୍ତି’ । 

ସମ୍ପାଦକ ଜୟ ଶାହ କିନ୍ତୁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ସତର୍କ  କରାଇ କହିଥିଲେ ଯେ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଚୁକ୍ତିରେ ଥିବା  ଖେଳାଳି ଘରୋଇ କ୍ରିକେଟ୍‌ ଖେଳିବା ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ।  ଯଦି ସେମାନେ ଏଥିରୁ ଦୂରେଇ ରହନ୍ତି, ତେବେ ମୁଖ୍ୟ  ଚୟନକର୍ତ୍ତା ଅଜିତ ଅଗରକରଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ୱାଧୀନତା  ଦେଇଛି, ସେ ଏ ବିଷୟରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ । 

  • prameyanews
  • PrameyaOdia
  • prameya
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.