ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଲୁମ୍ବିନୀ ବିହାର ମା' ମଙ୍ଗଳା ବସ୍ତିରେ ବିଲ୍ ଗେଟ୍‌ସ, ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ବିଭିନ୍ନ ମୌଳିକ ସୁବିଧା ସମ୍ପର୍କରେ ପଚାରି ବୁଝିଲେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଓଡ଼ିଶା ଆସୁଛନ୍ତି ମହାମହିମ, ମା' କିଚକେଶ୍ଵରୀଙ୍କ ଦର୍ଶନ ସହ ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଦେବେ ଯୋଗ
  • ||

୮ ପୂର୍ବତନ ନୌସୈନିକଙ୍କ ମୁକ୍ତିରେ ଅଛି କି ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ କନେକ୍ସନ ? ସତ ଖୁଲାସା କଲେ କିଙ୍ଗ୍ ଖାନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତ ସରକାର କତାରର ଜେଲ୍‌ରେ ବନ୍ଦୀ ଥିବା ୮ଜଣ ପୂର୍ବତନ ନେଭି ଅଫିସରଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରାଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏଥିରୁ ୭ଜଣ ଅଫିସର ଭାରତ ଫେରି ଆସିଛନ୍ତି। ଗତ ବର୍ଷ ଡିସେମ୍ୱରରେ କତାରର କୋର୍ଟ ଅଲ୍‌ ଦାହରା ଗ୍ଲୋବାଲ କେସ୍‌ରେ ଏହି ଅଫିସରଙ୍କୁ ମୃତଦଣ୍ଡର ସଜା ଶୁଣାଇ ଥିଲେ। ଯାହା ପରେ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡକୁ ବଦଳାଇ ଦିଆ ଯାଇଥିଲା। ଏହି ଅଫିସରମାନେ ଗୁଇନ୍ଦାଗିରି ଅଭିଯୋଗରେ ସଜାର ସାମନା କରୁଥିଲେ।

ଅଫିସରଙ୍କ ପୁଣି ଭାରତ ଫେରିବାରେ ବିଜେପି ନେତା ସୁବ୍ରମଣ୍ୟମ ସ୍ୱାମୀ କହିଛନ୍ତି କି, ଏହି ମୁକ୍ତିରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ହାତ ଅଛି। ଏବେ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଟିମ୍‌ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରି ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ କରି ଦେଇଛନ୍ତି କି, ନେଭି ଅଫିସରଙ୍କ ମୁକ୍ତିରେ ଅଭିନେତା ଶାହରୁଖ ଖାନ୍‌ଙ୍କର କୌଣସି କନେକ୍ସନ ନାହିଁ। ପୂରା ଦେଶ ପରି ସେ ନିଜେ ଅଫିସରଙ୍କ ଭାରତକୁ ଫେରିବା ନେଇ ଖୁବ୍‌ ଖୁସି। 


ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଟିମ୍‌ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ରେ ନିଜର ବୟାନ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ କୁହାଯାଇଛି କି, କତାରରୁ ନେଭି ଅଫିସରଙ୍କ ମୁକ୍ତି ହେବାରେ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ହାତ ଥିବା କୁହାଯାଉଛି। ଆମେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁ କି ଏଥିରେ ତାଙ୍କର କୌଣସି ହାତ ନାହିଁ। ଏହି ମୁକ୍ତି କେବଳ ଭାରତୀୟ ସରକାରଙ୍କ କାରଣରୁ ହୋଇଛି। ଏଥରେ ମିଷ୍ଟର ଖାନଙ୍କ କୌଣସି ସଂପର୍କ ନାହିଁ। 

ଏହାସହ ଆମେ ଏହା ବି କହିବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ କି ଡିପ୍ଲୋମସି ଓ ଶାସନ କଳା ଆମ ଦେଶର ଲିଡର୍ସଙ୍କୁ ଭଲ ଭାବେ ଆସେ। ମିଷ୍ଟର ଖାନ୍‌ , ଅନ୍ୟ ଭାରତୀୟଙ୍କ ପରି ନେଭି ଅଫିସରଙ୍କ ସୁରକ୍ଷିତ ଫେରିବା ନେଇ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଶୁଭକାମନା ଦେଇଛନ୍ତି। 

ଉକ୍ତ ପୋଷ୍ଟକୁ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର ପୂଜା ଦଦଲାନି ନିଜର ଅଫିସିଆଲି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।  

  • prameyanews
  • PrameyaOdia
  • prameya
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.