ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟ ବଜେଟ୍ ଉପସ୍ଥାପିତ, ଧାନ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ୩୧ ଶହ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ୨୬ରେ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ଉତ୍ସବ: ଅଷ୍ଟ୍ରେର୍ଲିଜ ପୋଲରୁ ଆରମ୍ଭ, ଆଇଫିଲ୍‌ ଟାୱାରରେ ଶେଷ
  • ||
  • ମୋହନ ସରକାରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ବଜେଟ୍, ୨୦୨୪-୨୫ ପାଇଁ ଆସିବ ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍ଗ ବଜେଟ୍ ଅପରାହ୍ନ ୫ଟା ଉପସ୍ଥାପନ
  • ||
  • ଆସନ୍ତା ୨୭ରେ ଲଘୁଚାପ, ୨୯ ଯାଏ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା: ଆଜି ତିନି ଜିଲ୍ଲାକୁ ଆଲର୍ଟ ଜାରି
  • ||

ଟିପିଏସ୍ଓଡିଏଲ୍ ଦ୍ଵାରା ଭଞ୍ଜନଗରରେ ଅଭିଯୋଗ ସମାଧାନ ଫୋରମ୍ ଉଦଘାଟିତ

ଭଞ୍ଜନଗର,୭/୦୯ - ଟିପି ସଦର୍ଣ୍ଣ ଓଡ଼ିଶା ଡିଷ୍ଟ୍ରିବ୍ୟୁସନ୍ ଲିମିଟେଡ୍ (ଟିପିଏସ୍ଓଡିଏଲ୍) ପକ୍ଷରୁ ଭଞ୍ଜନଗରଠାରେ ନୂତନ ଅଭିଯୋଗ ସମାଧାନ ଫୋରମ୍ (ଜିଆରଏଫ୍) ଉଦଘାଟିତ ହୋଇଛି । ଓଡ଼ିଶା ବିଦ୍ୟୁତ ନିୟାମକ ଆୟୋଗ (ଓଇଆରସି)ର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସୁରେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ମହାପାତ୍ର ଏହି ଜିଆରଏଫ୍ ଉଦଘାଟନ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ସମାରୋହରେ ଟିପିଏସ୍ଓଡିଏଲର ସିଇଓ ଅମିତ ଗର୍ଗଙ୍କ ସହ ଓଇଆରସି ଏବଂ ଟିପିଏସ୍ଓଡିଏଲର ଅନ୍ୟ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । 

 

ଭଞ୍ଜନଗର ଜିଆରଏଫ୍ ହେଉଛି ତୃତୀୟ ଜିଆରଏଫ୍ ।  ଭଞ୍ଜନଗର ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତାର ବାଉଁଶଲୁଣ୍ଡିଠାରେ ଏହା ଅବସ୍ଥିତ । ଏହା ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ତମ ସେବା  ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟାକୁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଭାବରେ ସମାଧାନ କରିବା ପାଇଁ ଟିପିଏସ୍ଓଡିଏଲ୍ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପଦକ୍ଷେପ । ଏହି ଜିଆରଏଫ୍ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସମସ୍ଯା ଜଣାଇବା ପାଇଁ ଏକ ମାଧ୍ୟମ । ଏହାଦ୍ଵାରା ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ବିଦ୍ୟୁତ ଯୋଗାଣ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କରିପାରିବେ । ଅଭିଯୋଗଗୁଡ଼ିକର ଠିକ ସମୟରେ ଏବଂ ସ୍ୱଚ୍ଛ ଭାବରେ ସମାଧାନ ସୁନିଶ୍ଚିତ କରିବା ପାଇଁ ଜିଆରଏଫ୍ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବ । 

 ଓଇଆରସିର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସୁରେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ମହାପାତ୍ର କହିଛନ୍ତି, ଟିପିଏସ୍ଓଡିଏଲ୍ ପକ୍ଷରୁ ଭଞ୍ଜନଗର ଅଭିଯୋଗ ସମାଧାନ ଫୋରମର ଉଦଘାଟନ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କ ସମସ୍ୟାର ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ସମାଧାନ ଦିଗରେ ଏକ ସକାରାତ୍ମକ ପଦକ୍ଷେପକୁ ପ୍ରତିଫଳିତ କରୁଛି । ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ପ୍ରାଥମିକତା ଦେବା ପାଇଁ ଟିପିଏସ୍ଓଡିଏଲ୍ର ପ୍ରତିବଦ୍ଧତାର ଏହା ପ୍ରମାଣ । ଭଞ୍ଜନଗର ଜିଆରଏଫ୍ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକୁ ଶୀଘ୍ର ଓ ନିରପେକ୍ଷ ଭାବେ ସମାଧାନ କରିବାରେ ସହାୟକ ହେବ ଏବଂ ଏହା ଗଞ୍ଜାମ, କନ୍ଧମାଳ ଓ ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲାର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମୂଲ୍ୟବାନ ସମ୍ବଳ ହେବ ବୋଲି ମୋର ବିଶ୍ୱାସ।

 ବର୍ତ୍ତମାନ ଟିପିଏସ୍ଓଡିଏଲ୍ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଓ ଜୟପୁରରେ ଦୁଇଟି ଜିଆରଏଫ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ସେବା ଯୋଗାଉଛି । ଯାହାକି ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କ ସମସ୍ୟାର ତୁରନ୍ତ ସମାଧାନ କରିବାରେ ସହାୟକ ହୋଇଛି । ଆଗକୁ ରାୟଗଡ଼ାରେ ଆଉ ଏକ ଜିଆରଏଫ୍ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ଯୋଜନା ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଭଞ୍ଜନଗର ଏବେ ତୃତୀୟ ଜିଆରଏଫ୍ ଭାବେ ଏହି ନେଟୱାର୍କରେ ସାମିଲ ହୋଇଛି।

 ଟିପିଏସ୍ଓଡିଏଲ ସିଇଓ ଅମିତ ଗର୍ଗ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଟିପିଏସ୍ଓଡିଏଲରେ ଆମର ପ୍ରାଥମିକତା ହେଉଛି ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ ଗ୍ରାହକ ଅନୁଭୂତି ପ୍ରଦାନ କରିବା । ଭଞ୍ଜନଗର ଜିଆରଏଫ୍ ହେଉଛି ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ଆମେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟର କେନ୍ଦ୍ରରେ ରଖି ସେବା ପ୍ରଦାନର ଆମର ପ୍ରତିବଦ୍ଧତାର ଏକ ପ୍ରମୁଖ ଅଂଶ | ଆମେ ବିଶ୍ୱାସ କରୁ ଯେ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖରେ ଏକ ବିଶ୍ୱସନୀୟ ଏବଂ ସୁଲଭ ବିଜୁଳି ରହିବା ଉଚିତ, ଏବଂ ଆମେ ଆମର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତିବଦ୍ଧ ଯେ ସେମାନଙ୍କର ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଅଭିଜ୍ଞତା ସୁନିଶ୍ଚିତ ହେବ।

ଆହୁରି ପଢନ୍ତୁ :ଦାନ୍ତ ପାଇଁ ଦାମ୍ପତ୍ୟରେ ଫାଟ: ଘରୁ ତଡ଼ିଦେଲା ସ୍ୱାମୀ, ଥାନାରେ ନବବଧୂଙ୍କ ଧାରଣା

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.