ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦୁଝର : ଚୋରା କାଠ ଚାଲାଣ ବେଳେ ମାଡ଼ି ବସିଲା ବନ ବିଭାଗ, ୭ ଟ୍ରିପରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ କାଠ ଜବତ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇ କେନାଲରେ ଭାସିଗଲେ ନାବାଳକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ୨୭ରେ ବସିବ ନୀତି ଆୟୋଗ ବୈଠକ, ଯୋଗଦେବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

କାଲି ହିଟ୍‌ ଆଜି ଫ୍ଲପ୍‌, ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିପକ୍ଷରେ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍‌ର ବ୍ୟାଟିଂ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ

Image Courtesy: Hindustan Times

କଲମ୍ବୋ, ୧୨/୦୯: ଏସିଆ କପର ସୁପର-୪ ମୁକାବିଲା ଜାରି ରହିଛି । ଗତକାଲି ପାକିସ୍ତାନକୁ ହରାଇଥିବା ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ଆଜି ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିପକ୍ଷରେ ବ୍ୟାଟିଂ ବିପର୍ଯ୍ୟୟର ସାମ୍ନା କରିଛି । ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ବୋଲିଂ ସାମ୍ନାରେ ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟର ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି । ସୋମବାର କିଙ୍ଗ କୋହଲିଙ୍କ ଦମଦାର ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାକିସ୍ତାନକୁ ଚିନ୍ତାରେ ପକାଇଥିଲା । ହେଲେ ଆଜି ବିରାଟ କୋହଲି ନିରାଶ କରିଛନ୍ତି । ୧୨ ବଲରେ ମାତ୍ର ୩ ରନ୍‌ କରି ପାଭିଲିୟନ ଫେରିଛନ୍ତି କୋହଲି । ଆଜିର ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା ସର୍ବାଧିକ ୫୩ ରନ୍‌ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପରେ କେଏଲ ରାହୁଲ ୩୯ ଏବଂ ଇଶାନ କିଶନ ୩୩ ରନ୍‌ କରିଛନ୍ତି । ଶ୍ରୀଲାଙ୍କ ଟିମ୍‌ର ଘାତକ ବୋଲିଂରେ ଘାଇଲା ହୋଇଥିବା ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ୪୯.୧ ଓଭରରେ ଅଲଆଉଟ୍ ହୋଇଛି । ୧୦ ଓ୍ବିକେଟ ବିନିମୟରେ ମାତ୍ର ୨୧୩ ରନ୍‌ କରିଛି ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ । 

ପାକିସ୍ତାନରେ ହାହାକାର; ଫାଇନାଲ ନିକଟତର ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ, ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିପକ୍ଷରେ ମ୍ୟାଚ୍‌...

ସେପଟେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ଦୁନିଥ୍‌ ଓ୍ବେଲାଲାଗେ ସର୍ବାଧିକ ୫ଟି ଓ୍ବିକେଟ ଅକ୍ତିଆର କରିଛନ୍ତି । ଆଜି ସ୍ପିନର ଓ୍ବେଲାଲାଗେ ପ୍ରଥମେ ଶୁଭମନ ଗିଲ ଏବଂ ପରେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ବୋଲ୍ଡ କରିଥିଲେ । ପରେ ପରେ କୋହଲି, କେଏଲ ରାହୁଲ ଏବଂ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାକୁ ପାଭିଲିୟନ ଫେରାଇଥିଲେ ଓ୍ବେଲାଲାଗେ । 

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ,  ମଙ୍ଗଳବାର  ଭାରତ ଏବଂ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ମଧ୍ୟରେ କଲମ୍ବୋର ଆର.ପ୍ରେମଦାସା ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ସୁପର -୪ ଚତୁର୍ଥ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯାଉଛି । ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଟସ୍‌ ଜିତିବା ପରେ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲା । ଆଜିର ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଏହାର ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ଏକାଦଶରେ ଗୋଟିଏ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରି ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ ଠାକୁରଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଅକ୍ଷର ପଟେଲଙ୍କୁ ସାମିଲ କରିଛି।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.