ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖଣ୍ଡପଡ଼ା: ପୋଖରୀରେ ବୁଡ଼ି ପଞ୍ଚମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ
  • ||
  • ଯଜ୍ଞର ପ୍ରସାଦ ଖାଇ ୫୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଲୋକ ଝାଡ଼ାବାନ୍ତି, ଖଲ୍ଲିକୋଟ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଶନିବାରଠୁ ପିଜି ନାମଲେଖା ଆବେଦନ, ୨୭ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ: ଜୁନ୍‌ ୨୨ରେ ଆଡମିଟ୍‌ କାର୍ଡ, ଜୁଲାଇ ୩ରୁ ୧୪ ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା-ନିମାପଡ଼ା ରାସ୍ତାରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଖୁଣ୍ଟକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ନିର୍ମାଣସ୍ଥଳରେ ମୁଗୁର ଓ ନିହଣ ଶବ୍ଦର କମ୍ପନ, ଚାଲିଛି ତୁମ୍ବରେ ବିନ୍ଧ ଖୋଦେଇ
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ମାରାଥନ୍‌ ପ୍ରଚାର: ଆଜି ଅଶ୍ୱିନୀ, ହେମାମାଳିନୀ ଓ ତୋମାରଙ୍କ କରିବେ ପ୍ରଚାର, ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର, ଭୂପେନ୍ଦ୍ର, ଅନୁଭବ, ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ବି ବୁଲିବେ
  • ||
  • ହରିୟାଣାରେ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ନିଆଁ ଲାଗି ୮ ମୃତ, ୨୪ରୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଥମିବ ୫ମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର, ସୋମବାର ୪୯ ଲୋକସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ
  • ||
  • IPL 2024: ଚିନ୍ନାସ୍ୱାମୀରେ ଆରସିବିକୁ ଭେଟିବ ସିଏସ୍‌କେ, ପ୍ଲେ-ଅଫ୍‌ ପାଇଁ ଶେଷ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯ରୁ ବଢ଼ିବ ତାତିି, ୨୦ରୁ କଲବଲ କରିବ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ: ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

ଛତିଶଗଡ କାଙ୍କେରରେ ଏନକାଉଣ୍ଟର, ‘ଟପ୍ କମାଣ୍ଡର ସମେତ ୨୯ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ତିନି ଯବାନ ଆହତ...

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଛତିଶଗଡର କାଙ୍କେରରୁ ଏକ ବଡ ଖବର ଏବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏଠାରେ ସୁରକ୍ଷା ବାହିନୀ ସହ ନକ୍ସଲ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଛନ୍ତି । ଉଭୟଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଗୁଳିବିନିମୟ ଜାରି ରହିଛି । ଯବାନଙ୍କ ଦୃଢ ଜବାବରେ ୨୯ ଜଣ ନକ୍ସଲଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଗଡିଛି । ଥି ସହ ଏହି ଅଭିଯାନରେ ତିନି ଜଣ ସୈନିକ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସୂଚନାନୁସାରେହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ନକ୍ସଲମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନକ୍ସଲାଇଟ୍ ଡିଭିସି କମାଣ୍ଡର ଶଙ୍କର ରାଓଡିଭିସି ସଦସ୍ୟ ଲଳିତା ଏବଂ ଡିଭିସି ସଦସ୍ୟ ମାଧବୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ରହିଛି । ଏମାନଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ପାଇଁ ୨୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପୁରସ୍କାର ଘୋଷଣା ହୋଇଥିଲା । କାଙ୍କେରର ଛୋଟେ ବେଥିଆ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର କଲପର୍ ଜଙ୍ଗଲରେ ଏନକାଉଣ୍ଟର ଚାଲିଛି । 

ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ମିଳିଥିବା ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରୁ ୫ଟି AK 47 ଏବଂ LMG ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ଉଦ୍ଧାର ବିଷୟରେ ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଏହି ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ ଜଣେ ଇନ୍ସପେକ୍ଟରଙ୍କ ସମେତ ତିନିଜଣ ସୈନିକ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଇନ୍ସପେକ୍ଟରଙ୍କ ଗୋଡରେ ଗୁଳି ବାଜିଥିବାବେଳେ କନଷ୍ଟେବଳ ସାମାନ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏଡିଜି ନକ୍ସଲ ଅପରେସନ ବିବେକାନନ୍ଦ ସିନ୍‌ହା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ କିଛି ନକ୍ସଲ ନିହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଆହତ ଯବାନଙ୍କ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିଛି ଏବଂ ସେମାନେ ବିପଦମୁକ୍ତ ରହିଛନ୍ତି । ଏହି ଅଞ୍ଚଳରେ ଏବେବି ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ ଜାରି ରହିଛି । ଏହି ଘଟଣା ଅପରାହ୍ନ ୨ଟା ସମୟରେ ଘଟିଥିବା କୁହାଯାଉଛି ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଛତିଶଗଡରେ ନକ୍ସଲ ମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ନିରନ୍ତର ଅପରେସନ୍ ଚାଲିଛି । ସମ୍ପ୍ରତି ବସ୍ତର ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ମହିଳା ନକ୍ସଲ ସମେତ ଦୁଇ ନକ୍ସଲ ସୁରକ୍ଷା ବାହିନୀ ନିକଟରେ ଆତ୍ମ ସମର୍ପଣ କରିଥିଲେ । 

  

 

 

 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.