ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଗସ୍ତରେ ଯିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ, ରାଇରଙ୍ଗପୁର ଏବଂ ବାରିପଦାରେ ଦଳୀୟ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ କରିବେ ପ୍ରଚାର
  • ||
  • ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଦୁଇ ଦିନ ମଦ ଦୋକାନ ଏବଂ ବାର୍‌ ବନ୍ଦ, ଭୋଟ୍‌ ଗଣତି ଦିନ ରାଜ୍ୟସାରା ମଦ ଦୋକାନ ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଶନିବାର ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ: ୬ ଲୋକସଭା, ୪୨ ବିଧାନସଭା ସିଟ୍‌ରେ ୪୪୭ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ସିଙ୍ଗଡ଼ା ବାଡ଼ିଆ, ପହି ବିନ୍ଧ ଅନୁକୂଳ...
  • ||
  • IPL 2024: ଦ୍ୱିତୀୟ କ୍ୱାଲିଫାୟରରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ରୟାଲ୍ସ- ସନରାଇଜର୍ସ, ଟ୍ରାଭିସେକ ଯୋଡ଼ିଙ୍କୁ ଅଟକାଇବେ ସ୍ପିନ୍‌ ଟାଇଟନ
  • ||
  • ଦାନା ବାନ୍ଧୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ରେମାଲ୍‌’: ୨୫ରେ ବାତ୍ୟା ରୂପ ନେବ, ୨୬ରେ ଭୀଷଣ ବାତ୍ୟାରେ ହେବ ପରିଣତ
  • ||

କେନ୍ଦୁଝରରେ ପୁଣି ହାତୀ ମୃତ୍ୟୁ, ପେଟରୁ ମଲା ଶାବକ ଉଦ୍ଧାର ପରେ ଆଖିବୁଜିଲା ମାଇ ହାତୀ

ଝୁମ୍ପୁରା,୨/୫: କେନ୍ଦୁଝର ବନଖଣ୍ଡରେ ଥମିବାର ନା ନେଉନି ହାତୀ ମୃତ୍ୟୁ। ଚମ୍ପୁଆ ରେଞ୍ଜ,ବାମେବାରୀ ଫରେଷ୍ଟ ସେକ୍ସନର ବସନ୍ତପୁର ରେଣ୍ଠାସାହି ନିକଟରେ ଗୁରୁବାର ମଲା ଶାବକ ଜନ୍ମ ଦେବା ପରେ ଏକ ମାଇ ହାତୀର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ଜଣାପଡିଛି। 

ସୂଚନା ମୁତାବକ,ଏକ ମଧ୍ୟ ବୟସ୍କା ମାଇ ହାତୀ ରେଣ୍ଠା ସାହି ନିକଟକୁ ଖାଦ୍ୟ ଅନ୍ୱେଷ ରେ ଆସିଥିବା ସମୟରେ ବୁଧବାର ରାତି ପ୍ରସବ ବେଦନାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲା। ମାଇ ହାତୀର ପେଟ ଭିତରେ ମଲା ଶାବକ ରହିଥିବାରୁ ପ୍ରସବ କରି ନପାରି ଏକ ନାଳ କୂଳରେ ପଡ଼ି ରହିଥିଲା। ବୁଧବାର ସକାଳେ ବନ ବିଭାଗ ଏହା ଜାଣିବା ପରେ ରେସ୍କ୍ୟୁ ଟିମ୍ ସହ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଡାକ୍ତରୀ ଟିମ୍ ସହାୟତାରେ ମୃତ ଶାବକକୁ ମାଇ ହାତୀ ପେଟରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା। ଏହାପରେ ମାଇ ହାତୀର ଚିକିତ୍ସା ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଥିଲା। ତେବେ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ୧୨ ଟା ସମୟରେ ମାଇ ହାତୀର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା କେନ୍ଦୁଝର ବନଖଣ୍ଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ଦିଆ ଯାଇଛି। ଏହି ଘଟଣାର ଅନୁସନ୍ଧାନ ଜାରି ରହିଛି । ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ସବିଶେଷ  ସୂଚନା ଦିଆଯିବା ବୋଲି ଡିଏଫଓ ଏଚ୍ ଡି ଧନରାଜ୍ କହିଛନ୍ତି।

  • PrameyaOdia
  • prameya
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.