ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖଣ୍ଡପଡ଼ା: ପୋଖରୀରେ ବୁଡ଼ି ପଞ୍ଚମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ
  • ||
  • ଯଜ୍ଞର ପ୍ରସାଦ ଖାଇ ୫୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଲୋକ ଝାଡ଼ାବାନ୍ତି, ଖଲ୍ଲିକୋଟ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଶନିବାରଠୁ ପିଜି ନାମଲେଖା ଆବେଦନ, ୨୭ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ: ଜୁନ୍‌ ୨୨ରେ ଆଡମିଟ୍‌ କାର୍ଡ, ଜୁଲାଇ ୩ରୁ ୧୪ ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା-ନିମାପଡ଼ା ରାସ୍ତାରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଖୁଣ୍ଟକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ନିର୍ମାଣସ୍ଥଳରେ ମୁଗୁର ଓ ନିହଣ ଶବ୍ଦର କମ୍ପନ, ଚାଲିଛି ତୁମ୍ବରେ ବିନ୍ଧ ଖୋଦେଇ
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ମାରାଥନ୍‌ ପ୍ରଚାର: ଆଜି ଅଶ୍ୱିନୀ, ହେମାମାଳିନୀ ଓ ତୋମାରଙ୍କ କରିବେ ପ୍ରଚାର, ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର, ଭୂପେନ୍ଦ୍ର, ଅନୁଭବ, ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ବି ବୁଲିବେ
  • ||
  • ହରିୟାଣାରେ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ନିଆଁ ଲାଗି ୮ ମୃତ, ୨୪ରୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଥମିବ ୫ମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର, ସୋମବାର ୪୯ ଲୋକସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ
  • ||
  • IPL 2024: ଚିନ୍ନାସ୍ୱାମୀରେ ଆରସିବିକୁ ଭେଟିବ ସିଏସ୍‌କେ, ପ୍ଲେ-ଅଫ୍‌ ପାଇଁ ଶେଷ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯ରୁ ବଢ଼ିବ ତାତିି, ୨୦ରୁ କଲବଲ କରିବ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ: ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

ଆଫତାବ୍ ଶିବଦାସାନୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା INDULGEର ୩ ଟି ନୂତନ ସେଲୁନ୍ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୪/୦୫ : ଭୁବନେଶ୍ୱରର  ଡିଏନ୍ ରେଗାଲିଆ ମଲ୍, ସମ୍ ହସ୍ପିଟାଲ୍ ସ୍କୋୟାର ଏବଂ ରାମ ମନ୍ଦିର ସ୍କୋୟାରରେ ଇଣ୍ଡଲଜ୍ ର ୩ ଟି ନୂତନ ସେଲୁନ୍‌କୁ ବଲିଉଡ୍ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅଫ୍ତାବ୍ ସିବଦାସାନି ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିଛନ୍ତି। ଏକ ସଫଳ ବ୍ରାଣ୍ଡ ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ସେ  ସେଲୁନର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ସୁକର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି  । ସେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ ମାଲିକମାନଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇବା ସହ କର୍ମଚାରୀ, ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଏବଂ ଶୀର୍ଷ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ସୁନ୍ଦର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ। 

ଏହି ଅବସରରେ ଇଣ୍ଡଲଜର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଶ୍ରୀମତୀ ପଟ୍ଟନାୟକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ମାଲିକ ସୁଶ୍ରୀ ସାଲୋନି କୁମାରୀ, ସୁଶ୍ରୀ ସୁଚିସ୍ମିତା ମହାନ୍ତି, ସୁଶ୍ରୀ ସ୍ବର୍ଣଲତା ସାମଲ, ସୁଶ୍ରୀ ପ୍ରସନ୍ନା ପତି ଏବଂ ସୁଶ୍ରୀ ସଞ୍ଜନା ଦାସଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇବା ସହ ଗୁଣବତ୍ତା ଏବଂ ନିରାପତ୍ତା ଉପରେ  ଧ୍ୟାନ ଏହାକୁ ଓଡିଶାର ସବୁଠାରୁ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ସେଲୁନ୍ ବ୍ରାଣ୍ଡରେ ପରିଣତ କରିଛି ବୋଲି ମତ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ଏହା ବ୍ରାଣ୍ଡ ଅନେକ ଜାତୀୟ ଏବଂ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ପୁରସ୍କାର ସମେତ ୧୫୦ ରୁ ଅଧିକ ପୁରସ୍କାର ଜିତିଛନ୍ତି । ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ବିୟୁଟି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସବୁଠାରୁ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ଏବଂ ସ୍ୱୀକୃତିପ୍ରାପ୍ତ ବ୍ରାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରୁ ଏହା ଅନ୍ୟତମ।

ଆମେରିକା ଏବଂ ଫ୍ରାନ୍ସର ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବ୍ରାଣ୍ଡଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ସେଲୁନ୍ ଉନ୍ମୋଚନ ର ସହଭାଗୀ ହୋଇଥିଲା । ଆଫତାବ୍ ଏବଂ ସୁକର୍ତ୍ତୀ ଗ୍ରାହକ, ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ଅତିଥିମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ  ବିତାଇଥିଲେ । ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ଅନୁଭୂତି, ସେମାନଙ୍କର ଯାତ୍ରା ଅନୁଭୂତି ବାଣ୍ଟିଥିଲେ ଏବଂ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ବଡ଼ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିବା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଆବେଗକୁ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିଥିଲେ | ଆଫ୍ତାବ୍  ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚିତ୍ର ଓ୍ବେଲ୍କମ୍ ଟୁ ଦ ଜଙ୍ଗଲକୁ ଭଲପାଇବା ଦେବା ନିମନ୍ତେ କହିଥଲେ। ଡିଏନ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ର ଭି.ପି ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ନାୟକ ଆଫ୍ତାବ୍ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଉନ୍ମୋଚନ ଉତ୍ସବରେ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ | ସମସ୍ତ ମହିଳା ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ମାଲିକଙ୍କ ତରଫରୁ ସୁଶ୍ରୀ ସଲୋନୀ କୁମାରୀ ସୁକର୍ତ୍ତୀ ଏବଂ ଆଫ୍ତାବଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଅତ୍ୟଧିକ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ଉଦଘାଟନୀ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗଦାନ ନିମନ୍ତେ ଧନ୍ୟବାଦ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.