ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଜାତୀୟ ସ୍ତରୀୟ ଗବେଷଣା ସୁଯୋଗ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରିସର୍ଚ୍ଚ ଫେଲୋସିପ୍‌ ପାଇଁ ୩୦୦ ଶିକ୍ଷାର୍ଥୀ ଚୟନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ମହିଳାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ; ତାଲିମ ନେଇଥିଲେ ୨୪୮ ଜଣ, ଏବେ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା ଏସ୍‌ଓପି ବ୍ୟବସ୍ଥା
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଥମୁନି ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା, ଜଣେ ଟିଏମସି କର୍ମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା, ପୁଣି ବିଜେପି ବିରୋଧରେ ଦଳ ଆଣିଲା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ବାଂଲାଦେଶ ମୁହାଁ ବାତ୍ୟା, ପ୍ରଭାବରେ ୪ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ଓ ପବନ ସମ୍ଭାବନା, ୪ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଏସଆରସିଙ୍କ ଆଲର୍ଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ, ୬ ଲୋକସଭା ଓ ୪୨ ବିଧାନସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ, ୪୪୭ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ହେବ ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଷଷ୍ଠ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ, ୬ ରାଜ୍ୟ ଓ ୨ କେନ୍ଦ୍ରଶାସିତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟ୍, ୫୮ ସଂସଦୀୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ସୃଷ୍ଟି ହେଲା ଅବପାତ: ୨୫ ରାତିରୁ ଉପକୂଳରେ ବର୍ଷା, ୨୬ରେ ଭୀଷଣ ବାତ୍ୟା ରୂପ ନେବ
  • ||

ବହୁପ୍ରତିକ୍ଷୀତ ଫିଲ୍ମ ‘କଲ୍‌କୀ ୨୮୯୮ ଏଡି’କୁ ନେଇ ବଡ଼ ଅପ୍‌ଡେଟ୍, ଜୁନ୍ ୨୭ରେ କରିବ ମୁକ୍ତିଲାଭ

ମୁମ୍ବାଇ ୨୮/୦୪: ବର୍ଷର ବହୁପ୍ରତିକ୍ଷୀତ ଫିଲ୍ମ ‘କଲ୍‌କୀ ୨୮୯୮ ଏଡି’କୁ ନେଇ ବଡ଼ ଖବର । ଫିଲ୍ମର ଚରିତ୍ରମାନଙ୍କର ପୋଷ୍ଟର୍‌ ଓ ସିନ୍‌ଗୁଡ଼ିକର ଫଟୋ ଜରିଆରେ ଫ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କ ଉତ୍ସାହ ବଢ଼ାଇବା ପରେ ନିର୍ମାତା ଫିଲ୍ମର ରିଲିଜ୍‌ ତାରିଖ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ପ୍ରଡକ୍ସନ୍‌ ହାଉସ୍‌ ବିଜୟନ୍‌ଥି  ଫିଲ୍ମସର ଔପଚାରିକ ଏକ୍ସ (ପୂର୍ବର ଟ୍ୱିଟର) ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ୍‌ରେ ଏକ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟର୍‌ ପୋଷ୍ଟ୍‌  ହୋଇଛି । ଏଥିରେ ପ୍ରଭାସ, ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଓ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ନୂଆ ଲୁକ୍‌  ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଆସନ୍ତା ଜୁନ୍‌ ୨୭ ତାରିଖରେ ଫିଲ୍ମଟି ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ । ରିଲିଜ୍‌ ତାରିଖ ଘୋଷଣା କରି ନିର୍ମାତା ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି ‘୨୭/୦୬/୨୦୨୪ରେ ଏକ  ସୁନ୍ଦର ଆସନ୍ତାକାଲି ପାଇଁ ସମସ୍ତ ଶକ୍ତି ଏକତ୍ର ହୁଅନ୍ତୁ ।’ 

ଏହା ପୂର୍ବରୁ  ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ଏକ ଭିଡିଓ  ଜାରି କରି କ୍ୟାପ୍‌ସନରେ  ଲେଖିଥିଲେ, ଆସନ୍ତା  ୨୭ ତାରିଖ ଅର୍ଥାତ୍‌  ଗତ ଶନିବାର  ସନ୍ଧ୍ୟା ୫ଟାରେ ବଡ଼  ଘୋଷଣା କରିବେ ।  ଭିଡିଓରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ନୂଆ ଲୁକ୍‌  ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ବ୍ୟାଣ୍ଡେଜ୍‌ରେ ମୁହଁକୁ ଘୋଡ଼ାଇ, ମଳିନ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ସେ  କହୁଥିଲେ ‘ଏବେ ମୋ ସମୟ ଆସିଛି । ମୋ ଅନ୍ତିମ ଯୁଦ୍ଧର ସମୟ ଆସିଛି ।’  ପୌରାଣିକ ଘଟଣା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରେରିତ ନାଗ ଅଶ୍ୱିନଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ସାଇନ୍ସ-ଫିକ୍ସନ୍‌ ଫିଲ୍ମ  ‘କଲ୍‌କୀ ୨୮୯୮ ଏଡି’ ତାମିଲ, ତେଲୁଗୁ ଓ ହିନ୍ଦୀରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.