ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୀଳଗିରିରେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଅଶ୍ୱିନୀ ବୈଷ୍ଣବଙ୍କ ମାରାଥନ ପ୍ରଚାର
  • ||
  • ଚିଲିକାରେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ, ପୁରୀ ଲୋକସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଭୋଟ୍ ଅପିଲ୍ କଲେ
  • ||
  • ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ମୁଖ୍ୟ କୋଚ୍‌ ରେସ୍, ମାହେଲା ଜୟବର୍ଦ୍ଧନେଙ୍କୁ ବିସିସିଆଇର ପ୍ରସ୍ତାବ
  • ||
  • ଜୁଲାଇ ୪ରେ ବ୍ରିଟେନରେ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ, ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହରେ ଭଙ୍ଗ ହେବ ସଂସଦ
  • ||
  • ଷଷ୍ଠ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ କାଉଣ୍ଟଡାଉନ୍ ଆରମ୍ଭ: ଗୁରୁବର ସନ୍ଧ୍ୟା ସରିବ ପ୍ରଚାର, ଶନିବାର ୫୮ ଆସନରେ ମତଦାନ
  • ||
  • କଣାସରେ ଘର ଭିତରକୁ ପଶିଗଲା ଟ୍ରାକ୍ଟର, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ଚାଳକଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମେ’ ୨୯ରେ ପୁଣି ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ମୋଦି, ୨୬ରେଭଦ୍ରକରେ ଭୋଟ୍‌ ମାଗିବେ ରାହୁଲ, ବାଲେଶ୍ୱରକୁ ଖଡ୍‌ଗେ
  • ||
  • ରଥ ଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ରଥ ଗୁଜରେ ନୃସିଂହ ମୁଖ ଅଙ୍କନ, ରୂପକାରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାରମ୍ଭ, ଅର ଅନୁକୂଳ କଲେ ବିଶ୍ୱକର୍ମା
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସରିବ ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଭୋଟ୍‌ ପ୍ରଚାର, ଶନିବାର ୬ ଲୋକସଭା, ୪୨ ବିଧାନସଭାରେ ଭୋଟ୍‌
  • ||
  • ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଲଘୁଚାପ ସକ୍ରିୟ: ୨୪ ସୁଦ୍ଧା ଅବପାତ, ୨୫ରେ ଗଭୀର ଅବପାତ ସମ୍ଭାବନା, ଭଦ୍ରକ ଏବଂ ବାଲେଶ୍ୱରରେ ବର୍ଷିବ
  • ||

ହନୁମାନ ମନ୍ଦିରରେ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା ପରେ ​କେଜ୍ରିଓ୍ବାଲଙ୍କ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ, କହିଲେ- ଲୋକତନ୍ତ୍ରର ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ସମର୍ଥନ ଚାହେଁ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୧।୫: ଦିଲ୍ଲୀ ମଦ ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ଦିଲ୍ଲୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିଓ୍ବାଲଙ୍କ ଅନ୍ତରୀଣ ଜାମିନ୍ ମିଳିଛି। ଜାମିନ୍ ମିଳିବା ପରେ ଶନିବାର କେଜ୍ରିଓ୍ବାଲଙ୍କୁ କନ୍ନଟ ପ୍ଲେସ୍ ସ୍ଥିତ ହନୁମାନ ମନ୍ଦିର ପହଁଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ସେ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା କରିଥିଲେ ଓ ହନୁମାନଜୀଙ୍କ ଆଗରେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଥିଲେ। ଏହରେ କେଜ୍ରିଓ୍ବାଲ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ୧ଟା ସମୟରେ ଆପ୍ ଅଫିସ ଆଗରେ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ସେ ବିଜେପି ଓ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ଜୋରଦାର ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି।  ଏହା ସହ ଗଣତନ୍ତ୍ରର ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଚାହିଁଛନ୍ତି।

କେଜ୍ରିଓ୍ବାଲ ଆସିବା ଫଳରେ ଆପ୍ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଖୁସି ଭରି ଯାଇଛି। ଭିତରେ ଓ ବାହାରେ ଏଲଇଡି ସ୍କ୍ରିନ୍ ଲଗାଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି ଅଫିସରେ ସମର୍ଥକ ଏକାଠି ହେବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି। କେଜ୍ରିଓ୍ବାଲଙ୍କ ସ୍ବାଗତ ପାଇଁ ମଞ୍ଚ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି। ଆପ୍‌ ନେତାଙ୍କ ସହିତ ବୈଠକ ପାଇଁ ମଞ୍ଚ ଉପରେ ଚୌକି ଲଗାଯାଇଥିଲା।  କେଜ୍ରିଓ୍ବାଲ ମନ୍ଦିରରେ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା କରିଛନ୍ତି। ମନ୍ଦିରରେ କେଜ୍ରିଓ୍ବାଲଙ୍କ ସହିତ ଭଗଓ୍ବନ୍ତ ମାନ୍ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲେ। 

ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ ରେ କେଜ୍ରିୱାଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ୧୪୦ କୋଟି ଲୋକଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଚାହୁଁଛି। ଏହି ଦେଶକୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ପଡିବ। ମୁଁ ଗଣତନ୍ତ୍ରକୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛି । ମୁଁ ମନ୍ତ୍ରୀ କିମ୍ବା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହେବାକୁ ଆସି ନାହିଁ, ମୁଁ ଚାକିରି ଛାଡି ଏଠାକୁ ଆସିଛି। ମୁଁ ମୋ ଦେଶ ପାଇଁ ସବୁକିଛି ବଳିଦାନ ଦେଇଛି। ମୁଁ ବିଜେପିକୁ ପଚାରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି ତୁମର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କିଏ? ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୭ ରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଦଳରୁ ଅବସର ନେବେ। ଅମିତ ଶାହାଙ୍କୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କରିବେ।  ଅମିତ ଶାହାଙ୍କ ପାଇଁ ମୋଦୀ ଭୋଟ୍ ଚାହୁଁଛନ୍ତି।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.