ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଜାତୀୟ ସ୍ତରୀୟ ଗବେଷଣା ସୁଯୋଗ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରିସର୍ଚ୍ଚ ଫେଲୋସିପ୍‌ ପାଇଁ ୩୦୦ ଶିକ୍ଷାର୍ଥୀ ଚୟନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ମହିଳାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ; ତାଲିମ ନେଇଥିଲେ ୨୪୮ ଜଣ, ଏବେ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା ଏସ୍‌ଓପି ବ୍ୟବସ୍ଥା
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଥମୁନି ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା, ଜଣେ ଟିଏମସି କର୍ମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା, ପୁଣି ବିଜେପି ବିରୋଧରେ ଦଳ ଆଣିଲା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ବାଂଲାଦେଶ ମୁହାଁ ବାତ୍ୟା, ପ୍ରଭାବରେ ୪ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ଓ ପବନ ସମ୍ଭାବନା, ୪ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଏସଆରସିଙ୍କ ଆଲର୍ଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ, ୬ ଲୋକସଭା ଓ ୪୨ ବିଧାନସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ, ୪୪୭ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ହେବ ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଷଷ୍ଠ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ, ୬ ରାଜ୍ୟ ଓ ୨ କେନ୍ଦ୍ରଶାସିତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟ୍, ୫୮ ସଂସଦୀୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ସୃଷ୍ଟି ହେଲା ଅବପାତ: ୨୫ ରାତିରୁ ଉପକୂଳରେ ବର୍ଷା, ୨୬ରେ ଭୀଷଣ ବାତ୍ୟା ରୂପ ନେବ
  • ||

ଲଣ୍ଡନରେ ତଲଓ୍ବାର ଧରି ଆତତାୟୀର ଆତଙ୍କ, ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ନେଇ ପୋଲିସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କଲା ଆକ୍ରମଣ

ଲଣ୍ଡନ,୩୦।୪: ବ୍ରିଟେର ରାଜଧାନୀ ଲଣ୍ଡନର ପୂର୍ବ ଭାଗରେ ତଲଓ୍ବାର ଧରି ଆତତାୟୀର ଆତଙ୍କ। ତଲଓ୍ବାରରେ ଆତତାୟୀ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପୋଲିସ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଛି। ଆତତାୟୀର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସାମନାକୁ ଆସିଛି। ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତଲଓ୍ବାର ହଲାଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।  ପ୍ରଥମେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନିଜର କାରକୁ ଜଣଙ୍କ ଘର ଭିତରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଦେଇଥିଲ। ଏହି ଘଟଣାରେ ଅନେକ ଲୋକ ଆହତ ହୋଇଥିବାର ଖବର ମିଳିଛି। ବ୍ରିଟିସ୍ ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ଏହି ଘଟଣା ପୂର୍ବଲଣ୍ଡନର ଟ୍ୟୁବ୍ ଷ୍ଟେସନ୍‌ରେ ଘଟିଛି।

ଆକ୍ରମଣକାରୀକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ ପୂର୍ବରୁ ସାଧାରଣ ଲୋକ ଓ ଦୁଇ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଛି। ମେଟ୍ରୋପଲିଟାନ ପୋଲିସ ସକାଳ ୭ଟା ବେଳେ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲା।ଉଦ୍ଧକାରୀଦଳ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ସହିତ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଜରୁରୀକାଳୀନ ସେବା ଦେଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛନ୍ତି। ଆତତାୟୀର ଆକ୍ରମଣରେ କେତେ ଜଣ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହାକୁ ନେଇ ସ୍ଥିତି ଏବେ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନି।  

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.