ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ମାହାଙ୍ଗା: ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ କେନାଲକୁ ଖସିଲା କାର୍, ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ମୋହନ ସରକାରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଅଧିବେଶନ, ୨୪ରେ ଉପବାଚସ୍ପତି ନିର୍ବାଚନ, ୨୫ରେ ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍ଗ ବଜେଟ୍
  • ||
  • ପ୍ୟାରିସ୍‌ ଅଲିମ୍ପିକ ୨୦୨୪: ୨୫ରୁ ତୀରନ୍ଦାଜୀ ଇଭେଣ୍ଟ, ରିକର୍ଭ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଭାଗ ନେବେ ୬ ଭାରତୀୟ
  • ||
  • ଆସନ୍ତା ୨୬ ସୁଦ୍ଧା ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ, ତିନିଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା: ଏବେ ବି ନିଅଣ୍ଟିଆ ସ୍ଥିତିରୁ ବାହାରିନି ୧୬ ଜିଲ୍ଲା
  • ||
  • ମୋଦି ୩.୦ ସରକାରର ପ୍ରଥମ ବଜେଟ୍‌, ୭ମ ଥର ପାଇଁ ବଜେଟ୍‌ ଉପସ୍ଥାପନ କରିବେ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ ନିର୍ମଳା ସୀତାରମଣ
  • ||

ନରାଜ-ବେଲିଭିଉ ରିଂବନ୍ଧ ରାସ୍ତାରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା: ବାଇକ୍ ଆରୋହୀଙ୍କ ବେକରେ ପଶିଗଲା ଡିଭାଇଡର୍‌ ରଡ୍‌

କଟକ,୦୮/୦୭: ନରାଜ-ବେଲିଭିଉ  ରାସ୍ତାରେ ରବିବାର ରାତିରେ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଜଣେ ବାଇକ୍‌ ଆରୋହୀ ଭାରାସାମ୍ୟ ହରାଇ ଡିଭାଇଡର୍‌ରେ ପିଟି ହେବାରୁ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଡିଭାଇ୍‌ଡର୍‌ରେ ଥିବା ତିନୋଟି ରଡ୍‌ ଚାଳକଙ୍କ ବେକରେ  ପଶିଯାଇଛି । ଗୁରୁତର  ଅବସ୍ଥାରେ ଆହତଙ୍କୁ ଏସ୍‌ସିବି  କାଜୁଆଲ୍‌ଟିରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । 

 ବିଡ଼ାନାସୀର ସୁରେଶ ଦାସଙ୍କ ପୁଅ ସାହିଲ  ଦାସ ଓରଫ ପପୁ ଏକ ବାଇକ୍‌ରେ ନରାଜ  ଯାଇଥିଲେ । ରାତି ପ୍ରାୟ ସାଢ଼େ ୯ଟା ବେଳେ ସେ ନରାଜରୁ ବେଲିଭିଉ ଛକ ଅଭିମୁଖେ  ଫେରିବା ବେଳେ ବିଜୁପଟ୍ଟନାୟକ ପାର୍କ  ପାଖରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ରାସ୍ତାର  ଡିଭାଇଡର୍‌ରେ ପିଟି ହୋଇଯିବାରୁ  ସାହିଲ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ।  ଡିଭାଇଡର୍‌ରେ ଥିବା ତିନୋଟି ଲୁହା ରଡ୍‌  ସାହିଲଙ୍କ ବେକରେ ପଶି ବାହାରିଯାଇଥିଲା ।  ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ସାହିଲଙ୍କ ବେକରୁ ପ୍ରଚୁର  ରକ୍ତସ୍ରାବ ହୋଇଥିଲା । ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ  ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ସୂଚନା ଦେବା ପରେ  ସାହିଲଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ସିଡିଏର ଏକ ଘରୋଇ  ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ ନିଆଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା  ସଂକଟାପନ୍ନ ଥିବାରୁ ସାହିଲଙ୍କୁ ଏସ୍‌ସିବି  କାଜୁଆଲ୍‌ଟିକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି ।  ସେଠାରେ ସାହିଲଙ୍କୁ ଟ୍ରମାକେୟାର  ଆଇସିୟୁରେ ରଖାଯାଇଛି । ସର୍ଜରୀ ଡାକ୍ତର  ଦେଖିବା ପରେ ସାହିଲଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ନେଇ  ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯିବ ବୋଲି କାଜୁଆଲ୍‌ଟିର  ଡାକ୍ତରମାନେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.