ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖଣ୍ଡପଡ଼ା: ପୋଖରୀରେ ବୁଡ଼ି ପଞ୍ଚମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ
  • ||
  • ଯଜ୍ଞର ପ୍ରସାଦ ଖାଇ ୫୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଲୋକ ଝାଡ଼ାବାନ୍ତି, ଖଲ୍ଲିକୋଟ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଶନିବାରଠୁ ପିଜି ନାମଲେଖା ଆବେଦନ, ୨୭ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ: ଜୁନ୍‌ ୨୨ରେ ଆଡମିଟ୍‌ କାର୍ଡ, ଜୁଲାଇ ୩ରୁ ୧୪ ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା-ନିମାପଡ଼ା ରାସ୍ତାରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଖୁଣ୍ଟକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ନିର୍ମାଣସ୍ଥଳରେ ମୁଗୁର ଓ ନିହଣ ଶବ୍ଦର କମ୍ପନ, ଚାଲିଛି ତୁମ୍ବରେ ବିନ୍ଧ ଖୋଦେଇ
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ମାରାଥନ୍‌ ପ୍ରଚାର: ଆଜି ଅଶ୍ୱିନୀ, ହେମାମାଳିନୀ ଓ ତୋମାରଙ୍କ କରିବେ ପ୍ରଚାର, ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର, ଭୂପେନ୍ଦ୍ର, ଅନୁଭବ, ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ବି ବୁଲିବେ
  • ||
  • ହରିୟାଣାରେ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ନିଆଁ ଲାଗି ୮ ମୃତ, ୨୪ରୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଥମିବ ୫ମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର, ସୋମବାର ୪୯ ଲୋକସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ
  • ||
  • IPL 2024: ଚିନ୍ନାସ୍ୱାମୀରେ ଆରସିବିକୁ ଭେଟିବ ସିଏସ୍‌କେ, ପ୍ଲେ-ଅଫ୍‌ ପାଇଁ ଶେଷ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯ରୁ ବଢ଼ିବ ତାତିି, ୨୦ରୁ କଲବଲ କରିବ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ: ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ଚାଲାଣ ହେଉଥିଲା କଇଁଛ, ୪ ବ୍ୟାଗରୁ ୧୧୭ କଇଁଛ ଜବତ କଲା ଆର୍‌ପିଏଫ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧।୫: ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେଳବାଇ ସୁରକ୍ଷା ବଳ (ଆର୍‌ପିଏଫ୍‌) ମଙ୍ଗଳବାର ଉତ୍କଳ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ରେ କଇଁଛ ଚୋରା ଚାଲାଣ ଗ୍ୟାଙ୍ଗକୁ କାବୁ କରିଛି । ୧୧୭ଟି କଇଁଛ ଜବତ କରିଛି । ଜଣେ ମହିଳା ସମେତ ୪ଜଣ ତସ୍କରଙ୍କୁ କାବୁ କରିଛି । ସେମାନେ ହେଲେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ପଶ୍ଚିମ ମେଦିନାପୁର ଜିଲ୍ଲା ବେଲଦା ଅଞ୍ଚଳର ଅଜୟ ମୋହନା, ବିମଲ ସିଟ୍‌, ସୁବାଶିଷ ପରିଡ଼ା ଓ ସୁଷମା ବାରିକ । ଆର୍‌ପିଏଫ୍‌ ଟିମ୍‌ ୧୧୭ କଇଁଛକୁ ମଞ୍ଚେଶ୍ୱରସ୍ଥିତ ଫରେଷ୍ଟ ରେଞ୍ଜ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଛି । ୪ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସିଟି ଫରେଷ୍ଟ ଡିଭିଜନ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି । ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବନ୍ୟଜନ୍ତୁ (ସୁରକ୍ଷା) ଆଇନ୍‌୧୯୭୨ ସେକ୍ସନ ୯, ୩୯, ୪୩, ୪୯ ବି(୨), ୫୧ ଓ ପଶୁ ହିଂସା ନିରୋଧ ଆଇନ୍‌- ୧୯୬୦ର ସେକ୍ସନ ୨୨ ଲଗାଯାଇଛି । 

ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଗତକାଲି ରାତି ସାଢ଼େ ୯ଟାରେ ଉତ୍କଳ ଏକ୍ସପ୍ରେସରେ କିଛି ତସ୍କର କଇଁଛ ଚାଲାଣ କରୁଥିବା ନେଇ ଆର୍‌ପିଏଫ୍‌ ଟିମ୍‌ ଖବର ପାଇଥିଲା । ଏକ୍ସପ୍ରେସର ସାଧାରଣ ବଗିରେ ଯାଞ୍ଚ ବେଳେ ୪ଜଣ ତସ୍କରଙ୍କ ଗତିବିଧି ନେଇ ସନ୍ଦେହ ଉପୁଜିଥିଲା । ସେମାନେ ସିଟ୍‌ ତଳେ ରଖିଥିବା ୪ଟି ବ୍ୟାଗ୍‌କୁ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ବେଳେ ୧୧୭ଟି କଇଁଛ ମିଳିଥିଲା । ସେମାନଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରାରୁ ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା ୪ ଜଣ ତସ୍କର ବେଲ୍‌ଦାରୁ ଧଉଳି ଏକ୍ସପ୍ରେସ ଯୋଗେ ଆସି ସାକ୍ଷୀଗୋପାଳରେ ଓହ୍ଲାଇଥିଲେ । ରେଳଷ୍ଟେସନରୁ ତାଳଚେର- ପୁରୀ ପାସେଞ୍ଜର ଟ୍ରେନ୍‌ ଯୋଗେ ବୀରପୁରୁଷୋତ୍ତମପୁର ଯାଇଥିଲେ । ସେଠାକାର ନରେନ୍ଦ୍ର ବେହେରା ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠୁ ୭,୨୦୦ ଟଙ୍କାରେ କଇଁଛ କିଣିଥିଲେ । ଉତ୍କଳ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ରେ କଇଁଛକୁ ନେଇ ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲାର ଜଳେଶ୍ୱରରେ ବିକିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ । କଇଁଛ ବିକିଥିବା ନରେନ୍ଦ୍ରକୁ ଧରିବାକୁ ବନ ବିଭାଗ ଖୋଜାଖୋଜି ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

  • prameyanews
  • PrameyaOdia
  • prameya
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.