ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟର ଉର୍ଦ୍ଦୁ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ମାସିକ ପାରିଶ୍ରମିକ ୭,୪୦୦ ରୁ ୧୫,୦୦୦ ଟଙ୍କାକୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ସାଲାଇନ ନଦେବାରୁ ଫାର୍ମାସିଷ୍ଟଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ଼, ଜଣେ ଅଟକ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଆଗଲପୁର ଅମିନ, ଲାଞ୍ଚ ନେବା ବେଳେ ଧରାପଡ଼ିଲେ
  • ||
  • ଦ୍ୱାରାଶୁଣି ଘାଟିରେ ଖସିଲା ପିଆଜ ବୋଝଇ ଟ୍ରକ,ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଡ୍ରାଇଭର
  • ||
  • କଟକ: ଶେଷ ହେଲା ଚଳିତ ବର୍ଷର ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷା, ଏବେ ରେଜଲ୍ଟକୁ ଅପେକ୍ଷା
  • ||
  • ବିଜେପିରେ ମିଶିଲେ ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ନବୀନ, ଓ ଶତାଧିକ ବିଜେଡି ଓ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ
  • ||
  • କଟକ-ବାରବାଟୀ ନିର୍ବାଚନୀ ଅନିୟମିତତା ମାମଲା, ମହମ୍ମଦ ମୋକିମଙ୍କ ନିର୍ବାଚନକୁ ଅସିଦ୍ଧ ଘୋଷଣା କଲେ ହାଇକୋର୍ଟ
  • ||
  • ଯାନ୍ତ୍ରିକ ତ୍ରୁଟି ଯୋଗୁଁ ଚିଲିକାରେ ପୁଣି ଫସିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ଡଙ୍ଗା, ଦୀର୍ଘ ଏକଘଣ୍ଟା ପରେ ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ୩୦ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ, ରାଜ୍ୟବାସୀଙ୍କୁ ଦେବେ ୧୯,୬୦୦ କୋଟିର ପ୍ରକଳ୍ପ ଭେଟି
  • ||
  • ପୁଲିସକୁ ଢେଲାମାରି ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ଅଭିଯୋଗ: ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ପାକା ଗିରଫ, ଭାଇ ଫେରାର
  • ||
  • ଆଜି ସରିବ ମାଟ୍ରିକ୍‌ ପରୀକ୍ଷା: ଭାଇରାଲ୍‌ ଓ ଲିକ୍‌ ଗୁଜବର ଘଟୁନି ଅନ୍ତ, କ୍ରାଇମ୍‌ବ୍ରାଞ୍ଚ୍‌ରେ ବୋର୍ଡ ଏତଲାର ଫଳ ଶୂନ୍ୟ
  • ||
  • WPL-2024: ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସର ଦମଦାର ପ୍ରଦର୍ଶନ, ଗୁଜରାଟକୁ ୨୫ରନ୍‌ରେ ହରାଇଲା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡିରେ ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ଦକ୍ଷିଣ କେନାଲରେ ୨୦ ଫୁଟ୍‌ର ଘାଇ, ଦେପୁରରେ କୃତ୍ରିମ ବନ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଦଳିବ ପାଣିପାଗ ମିଜାଜ: ଆଜିଠୁ କମିବ ତାତି, ୭ ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

ଫିଲ୍ମରେ କାମ ନଥିଲା , କ୍ରିକେଟ୍‌ ଖେଳୁଥିଲେ ବବି ଦେଓଲ : କେମିତି ମିଲିଲା ‘ ଆନିମଲ୍’ କହିଲେ ଏହି ଅଭିନେତା

ମୁମ୍ୱାଇ : ଫିଲ୍ମ ‘ଆନିମଲ୍‌’ରେ ବବି ଦେଓଲଙ୍କୁ ଯେଉଁଭଳି ଭଲ ପାଇବା ଓ ପ୍ରଶଂସା ମିଳୁଛି , ତାହା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଇମୋସନାଲ କରିଦେବା ଭଳି। ସେ ନିଜ ଚରିତ୍ର ପାଇଁ ଖୁବ୍‌ ପରିଶ୍ରମ କରିଛନ୍ତି। ପାଖାପାଖି ୪ମାସରେ ସେ ନିଜ ଶରୀର ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମେସନ କରିଛନ୍ତି। ଆନିମଲ୍‌ରେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ସାମନାରେ ତାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଆକ୍ଟିଂ ସେତିକି ଦମଦାର ରହିଛି, ଯାହା ଦେଖିବା ଭଳି। ଦର୍ଶକଙ୍କର ତ ଏହି ଅଭିଯୋଗ କି ତାଙ୍କୁ ଖୁବ୍‌ କମ୍‌ ସ୍କ୍ରିନ୍‌ ସ୍ପେସ୍‌ ମିଳିଛି। ବବିଙ୍କର କ୍ୟାରିୟରକୁ ପୁଣି ଥରେ ଟ୍ରାକ୍‌କୁ ଆଣିବାରେ ଓଟିଟି ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକା ନିଭାଇଛି। କ୍ଲାସ୍‌ ଅଫ୍‌ ୮୩ ଓ ଆଶ୍ରମରୁ ସେ ପୁଣି ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆକୁ ଫେରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆନିମଲ୍‌ରେ ଧମାକା କରିଛନ୍ତି।

ସିଦ୍ଧାର୍ଥ କନନଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତାରେ ବବି ଦେଓଲ ଓଟିଟିର ମହତ୍ତ୍ୱ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ କି, ସେ ଓଟିଟିକୁ ହିଁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଉଛନ୍ତି , ତାଙ୍କୁ ଏମିତି ଏକ ଚରିତ୍ର ମିଳିଲା  ,ଯାହା ପରେ ଲୋକଙ୍କୁ ଭରସା ଆସିଲା କି ତାଙ୍କୁ ଏହିପରି ଚରିତ୍ର ଦିଆଯାଇ ପାରେ। ଆନିମଲ୍‌ର ରୋଲ୍‌ ମିଳିବା ପରେ ବବି  କହିଛନ୍ତି , ଦିନେ ସନ୍ଦୀପ ରେଡ୍ଡୀ ୱାଙ୍ଗା ମୋତେ ମେସେଜ୍‌ କଲେ କି ମୁଁ ତୁମ ସହ ଭେଟିବାକୁ ଚାହୁଁଛି। ପ୍ରଥମେ ତ ମୋତେ ବିଶ୍ୱାସ ହେଉ ନଥାଏ କି ,ସତରେ ସେ ସନ୍ଦୀପ କି ? ମୁଁ ଯେବେ ବୁଝିଲି ତ ଜଣାପଡ଼ିଲା କି ହଁ ତା ସନ୍ଦୀପଙ୍କ ନମ୍ୱର ଥିଲା। ଏହାପରେ ତାଙ୍କୁ ଫୋନ କରି ସମୟ ଦେଲି , ସେ ଭେଟିଲେ। 

ଯେବେ ମୁଁ ସିସିଏଲ କ୍ରିକେଟ୍‌ ଖେଳୁଥିଲି। ଏହି ସମୟରେ ଅଧିକ କାମ ନଥିଲା। ସେତେବେଳେ ସେଠାରୁ କେହି ଫଟୋ ଉଠାଇ ଥିବ , ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିଲି ସେ ମୋତେ ସେହି ଫଟୋଗ୍ରାଫ ଦେଖାଇଲେ। ଯାହା ମୋ ଫୋନ୍‌ରେ ଏବେବି ଅଛି। ସେ କହିଲେ, ମୁଁ ତୁମକୁ ଏଥିପାଇଁ କାଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି , ତୁମର ଯେଉଁ ଏକ୍ସପ୍ରେସନ ଏହି ଫଟୋରେ ତାହା ଖୁବ୍‌ ଆକର୍ଷଣୀୟ। ଆହୁରି ସେ କହିଛନ୍ତି , ହାତ ଖାଲି ଥିବା ବେଳେ କାମ ଆସିଲା। ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ବବି ଦେଓଲ ନିଜର ସେହି ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଇ ଥିଲେ , ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଇଣ୍ଟେନ୍ସ ଲୁକ୍‌ରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ବ୍ଲୁ କଲରର ଜର୍ସି ପିନ୍ଧି ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି। 

ତଳେ ବବି ଦେଓଲଙ୍କର ସେହି ଫଟୋ ଦେଖନ୍ତି  - 


୨୦୨୩ ମସିହା ଦେଓଲ ପରିବାର ପାଇଁ ଆଣିଛି ଖୁବ୍‌ ଖୁସି -

୨୦୨୩ ମସିହା ଦେଓଲ ପରିବାର ପାଇଁ  ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରତା ଆଣି ଦେଇଛି। ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କର ଫିଲ୍ମ ରକି ଔର୍‌ ରାନୀ କୀ ପ୍ରେମ୍‌ କହାନୀ ,  ସନି ଦେଓଲଙ୍କର ଗଦର-୨  ଓ ଏବେ ବବି ଦେଓଲଙ୍କର ଆନିମଲ ତେହେଲକା ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ବବି ଏହା ଉପରେ କହିଛନ୍ତି , ଆମେ ଏବେ ବି ଭାବୁଛୁ କେମିତି ଏସବୁ ହୋଇଗଲା । ଆମ କ୍ୟାରିୟରରେ ଉତ୍ଥାନ ପତନ ଆସିଛି , ଏହା ଭାବନାର ବାହାରେ କି ଏକ ଫିଲ୍ମରେ ସବୁକିଛି ବଦଳି ଯାଏ । ସେମାନେ କଣ ସେଲିବ୍ରେସନ କରିଛନ୍ତି କି ପ୍ରଶ୍ନରେ ବବି କହିଛନ୍ତି, ଗଦର-୨ ସମୟରେ ସବୁ ହୋଇଥିଲା । ଏବେ ସମସ୍ତେ ସାଥିରେ ରହୁଛନ୍ତି , ତ ପ୍ରତିଦିନ ହିଁ ସେଲିବ୍ରେସନ। 

ପୁଅକୁ ନେଇ ପ୍ରୋଟେକ୍ଟିଭ୍‌ ବବି -

ବବି ନିଜ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି , ପ୍ରତି ବାପା ନିଜ ପିଲା ପାଇଁ ପ୍ରୋଟେକ୍ଟିଭ୍‌ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏହା କାରଣରୁ ସେ ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ପଢୁଛ , ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଷ୍ଟ୍ରଙ୍ଗ୍‌ ପର୍ସନ ହେଉ । ମୁଁ ଖୁବ୍‌ ଇମୋସନାଲ , ହେଲେ ମୁଁ ଚାହୁଁନି ସେ ଏମିତି ହେଉ। ସେ କହିଥିଲା କି ଯେବେ ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହେଲା ,ତାଙ୍କ ମାଆଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ନାହିଁ । ତା ମାଆ କହିଥିଲେ , ଏମିତି ଫିଲ୍ମ ବାପା ନକରନ୍ତୁ ।

      

 

 

 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.