ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟ ବଜେଟ୍ ଉପସ୍ଥାପିତ, ଧାନ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ୩୧ ଶହ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ୨୬ରେ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ଉତ୍ସବ: ଅଷ୍ଟ୍ରେର୍ଲିଜ ପୋଲରୁ ଆରମ୍ଭ, ଆଇଫିଲ୍‌ ଟାୱାରରେ ଶେଷ
  • ||
  • ମୋହନ ସରକାରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ବଜେଟ୍, ୨୦୨୪-୨୫ ପାଇଁ ଆସିବ ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍ଗ ବଜେଟ୍ ଅପରାହ୍ନ ୫ଟା ଉପସ୍ଥାପନ
  • ||
  • ଆସନ୍ତା ୨୭ରେ ଲଘୁଚାପ, ୨୯ ଯାଏ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା: ଆଜି ତିନି ଜିଲ୍ଲାକୁ ଆଲର୍ଟ ଜାରି
  • ||

କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ଗିରଫ ବେଳେ ଫେସବୁକ୍‌ ଲାଇଭ କଲେ ପରିବାର ଲୋକେ, ପୁରୁଣା ମାମଲାରେ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ

ImageCourtesy: indiatoday

ଚଣ୍ଡିଗଡ଼, ୨୮/୦୯: ଏକ ପୁରୁଣା ଡ୍ରଗ୍ସ କାରବାର ମାମଲାରେ କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ଶୁଖପାଲ ସିଂହ ଖଇରାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପଞ୍ଜାବ ପୋଲିସ । ଜଲାଲବାଦ ପୋଲିସ ପୁରୁଣା ମାମଲାକୁ ନେଇ ଖଇରାଙ୍କ ବାସଭାବନରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା । ଏନଡିପିଏସ୍‌ ଆକ୍ଟରେ ଶୁଖପାଲ ଖଇରାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା । ଆଜି ସକାଳେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ଘରେ ଚଢ଼ାଉ କରିବା ବେଳେ ଶୁଖପାଲ ଏହାର ବିରୋଧ କରିଥିଲେ । 

ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ବାରା କରାଯାଇଥିବା ଫେସବୁକ୍‌ ଲାଇଭ୍‌ରେ ଶୁଖପାଲ ଏବଂ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟରେ କଥା କଟାକଟି ହେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଚଢ଼ାଉ ପାଇଁ ଓ୍ବାରେଣ୍ଟ କେଉଁଠି ଅଛି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ କାହିଁକି ଗିରଫ କରାଯାଉଛି ବୋଲି ପୋଲିସକୁ ପଚାରିଥିଲେ ଶୁଖପାଲ ।   ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ପୁରୁଣା ଏନଡିପିଏସ ମାମଲାରେ ଗିରଫ କରାଯାଉଛି ବୋଲି ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଜଲାଲବାଦ ଡିଏସପି ଆଚରୁ ରାମ କହିଥିଲେ । 

ଏହା ପରେ ଖଇରା କହିଥିଲେ ଯେ, ଏହି ମାମଲା ସୁପ୍ରମକୋର୍ଟରେ ରଦ୍ଦ ହୋଇସାରିଛି । ତାଙ୍କର ଏହି ଗିରଫଦାରୀ ପଛରେ ରାଜେନୖତିକ ଚାଲ୍‌ ଥିବା ନେଇ ଖଇରା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିବା ନେଇ ଫେସବୁକ୍‌ ଲାଇଭ ଭିଡିଓରେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି । ଭୋଲାଥ ବିଧାନସଭା ଆସନରୁ ବିଧାୟକ ଜିତିଥିବା ଖଇରା ଅଲ ଇଣ୍ଡିଆ କିଷାନ୍‌ କଂଗ୍ରେସର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅଛନ୍ତି । 

ଏହି ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲା ଖଇରାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ୨୦୧୫ ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସରେ ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା । ଖଇରାଙ୍କ ସମେତ ୯ ଜଣଙ୍କ ନାଁରେ ମାମଲା ହୋଇଥିଲା । ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଏନଡିପିଏସ୍ ଆକ୍ଟ ଜରିଆରେ ଗିରଫ କରିଥିଲା ପୋଲିସ । ସେପଟେ ସୁଖପାଲ ଖଇରାଙ୍କ ଗିରଫଦାରୀକୁ ବିରୋଧ କରିଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସ ଏବଂ ଶିରୋମଣୀ ଅକାଳି ଦଳ ନେତା । 

  • prameyanews
  • PrameyaOdia
  • prameya
  • congress
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.