ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ୟୁପିଏସ୍‌ସି ରେଜଲ୍ଟ, ୧୮୦ ଆଇଏଏସ୍., ୨୦୦ ଏଇପିଏସ୍‌, ୩୭ ଆଇଏଫଏସ କୃତ୍ତକାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର ଅଦାଲତ ସଂଲଗ୍ନ ଔଷଧ ଦୋକାନରେ ପଶିଲା ବାରାହା
  • ||
  • ଆକାଶରୁ ନିଆଁ ବର୍ଷା, ଦିନ ସାଢ଼େ ୧୧ଟା ସୁଦ୍ଧା ସବୁ ଉତ୍ତପ୍ତ ସହର ପାଲଟିଲା ବାଲେଶ୍ୱର
  • ||
  • ବାରିପଦା: ପୋଖରୀ ରେ ଗାଧୋଉଥିବା ବେଳେ ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଆସିଲା ବିଜେପି ଦ୍ବିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା, ୨୧ ବିଧାନସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ନା ଘୋଷଣା, ୧୪ ଆସନ ପାଇଁ ଛାଣ୍ଡିନି ଅଙ୍କ
  • ||
  • ମାଟ୍ରିକ୍‌ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କ ତଥ୍ୟ ସଂଶୋଧନ, ଶେଷ ସୁଯୋଗ ଆଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ରଥଯାତ୍ରା ଦ୍ୱିତୀୟ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ: ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ନବଯୌବନ ଦର୍ଶନ, ନେତ୍ରଉତ୍ସବ ଓ ଶ୍ରୀଗୁଣ୍ଡିଚା ଚାଲେଞ୍ଜ ହେବ
  • ||
  • IPL 2024: ଇଡେନ୍‌ରେ କୋଲକାତା-ରାଜସ୍ଥାନ ମୁକାବିଲା, ଶୀର୍ଷ ସ୍ଥାନ ପାଇଁ ହେବ ଲଢ଼େଇ
  • ||
  • ପବିତ୍ର ଅଶୋକାଷ୍ଟମୀ: ମହାପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀଲିଙ୍ଗରାଜଙ୍କ ରୁକୁଣା ରଥଯାତ୍ର, ମଧ୍ୟାହ୍ନ ସାଢ଼େ ୧୨ଟାରେ ପହଣ୍ଡି, ସାଢ଼େ ୩ଟାରେ ରଥ ଟଣା
  • ||
  • ଆଗକୁ ଭୟାନକ ଅଗ୍ନି ବର୍ଷା, ୪୫ ଛୁଇଁବ ତାପମାତ୍ରା: ସପ୍ତାହ ଯାଏ କମିବନି ତାତି
  • ||

ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ନକଲି ଆର୍ମି ପୋଷାକ ବିକ୍ରି, ୪୮୮ମିଟର ୟୁନିଫର୍ମ ଜବତ

ବ୍ରହ୍ମପୁର, ୨୦/୦୨ : ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ନକଲି ଆର୍ମି ପୋଷାକ ବିକ୍ରି । ସେନା ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗ ଓ ବ୍ରହ୍ମପୁର ପୁଲିସ ପୁରୁଣା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ନିକଟ ଗଞ୍ଜାମ ଗ୍ୟାଲେକ୍ସିରେ ଚଢ଼ଉ କରି ଜବତ କରିଛି ନକଲି ଆର୍ମି ପୋଷାକ । ବ୍ରହ୍ମପୁର ଟାଉନ୍‌ ଥାନାରେ ୫୭/୨୪ରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି । ଗଞ୍ଜାମ ଗ୍ୟାଲେକ୍ସି ମାଲିକଙ୍କୁ ନୋଟିସ୍‌ କରାଯାଇଛି । ଏଭଳି ପୋଷାକ ନ ବିକିବାକୁ ପୁଲିସ ତାଗିଦ୍‌ କରିଛି । ଏହି କପଡ଼ା କୋଲକାତାରୁ ଆଣିଥିବା ବେଳେ ଲୁଧିଆନାରେ ପୋଷାକ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଥିବା ପୁଲିସ ନିକଟରେ ମାଲିକ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ଏହାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ପୁଲିସ । ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ବ୍ରହ୍ମପୁର ଏସ୍‌ପି ଡା ସର୍‌ବଣା ବିବେକ ଏମ୍‌ । 

ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ସୂଚନା ପ୍ରକାରେ, ଗୋପାଳପୁର ଆର୍ମି ଏଡି କଲେଜର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ ଆର୍‌. ଡାଙ୍ଗି ବ୍ରହ୍ମପୁର ବୁଲି ଆସିଥିବା ବେଳେ ଗଞ୍ଜାମ ଗ୍ୟାଲେକ୍ସି ଷ୍ଟୋର୍‌ରେ ସେନାର ନୂଆ ଡିଜିଟାଲ୍‌ କମ୍ବୋଟ ୟୁନିଫର୍ମ ବିକ୍ରି ହେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ଏହି ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ୟୁନିଫର୍ମ ଗତ ୨୦୨୨ ଜାନୁଆରୀ ୧୫ରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଛି । ଏହାର ଯେପରି ଦୁରୂପଯୋଗ ନହୁଏ, ସୁରକ୍ଷା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହି ପୋଷାକର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଓ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଇଣ୍ଟେଲେକ୍‌ଚ୍ୟୁଆଲ୍‌ ପ୍ରପୋର୍ଟି ରାଇଟ୍‌ସ (ଆଇପିଆର୍‌) କେବଳ ଆର୍ମି ପାଖରେ ରହିଛି । ତେଣୁ ଏହା କେବଳ ଯେ କୌଣସି ଆର୍ମି ୟୁନିଟ୍‌ ଅବା କ୍ୟାଣ୍ଟିନ୍‌ରେ ବିକ୍ରି ହୋଇପାରିବ । ସାଧାରଣ ଦୋକାନରେ ଏହି ପୋଷାକ ବିକ୍ରି ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ । ସାଧାରଣ ଦୋକାନରେ ବିକ୍ରି ହେବା ଦ୍ୱାରା ଏହାର ଦୂରୁପଯୋଗ ହେବା ଆଶଙ୍କା ରହିଛି । ଏହି ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦୋକାନୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ କେସ୍‌ ୫୭/୨୦୨୪ରେ ରୁଜୁ କରିଛି ପୁଲିସ । ଦୋକାନରୁ ୪୮୮ ମିଟରର ୟୁନିଫର୍ମ କପଡ଼ା ଜବତ କରିଥିଲା । ଯାହାର ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ଲକ୍ଷେ ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ହେବ ବୋଲି ପୁଲିସ କହିଛି ।

  • prameyanews
  • PrameyaOdia
  • prameya
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.