ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟ ବଜେଟ୍ ଉପସ୍ଥାପିତ, ଧାନ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ୩୧ ଶହ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ୨୬ରେ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ଉତ୍ସବ: ଅଷ୍ଟ୍ରେର୍ଲିଜ ପୋଲରୁ ଆରମ୍ଭ, ଆଇଫିଲ୍‌ ଟାୱାରରେ ଶେଷ
  • ||
  • ମୋହନ ସରକାରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ବଜେଟ୍, ୨୦୨୪-୨୫ ପାଇଁ ଆସିବ ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍ଗ ବଜେଟ୍ ଅପରାହ୍ନ ୫ଟା ଉପସ୍ଥାପନ
  • ||
  • ଆସନ୍ତା ୨୭ରେ ଲଘୁଚାପ, ୨୯ ଯାଏ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା: ଆଜି ତିନି ଜିଲ୍ଲାକୁ ଆଲର୍ଟ ଜାରି
  • ||

ପାକିସ୍ତାନ୍ ଟିମ୍‌କୁ ଝଟକା, ଦିନିକିଆ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରୁ ବାଦ୍‌ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି ନସୀମ

ଦୁବାଇ,୧୭/୦୯: ଆସନ୍ତା ଦିନିକିଆ ବିଶ୍ୱକପ୍‌  ପୂର୍ବରୁ ଫାଷ୍ଟ୍‌ ବୋଲର ନସୀମ ଶାହଙ୍କ ଆହତ ସମସ୍ୟା  ପାକିସ୍ତାନକୁ ଅଡ଼ୁଆରେ ପକାଇଛି। ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ଏସିଆ କପ୍‌ ସୁପର-୪ ମୁକାବିଲାରେ ନସୀମଙ୍କ କାନ୍ଧରେ ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା । ଦୁବାଇରେ ତାଙ୍କ ଆହତ ସ୍ଥାନରେ ସ୍କାନ କରାଯାଇଥିଲା । ରିପୋର୍ଟରେ ଆହତ ସମସ୍ୟା ଗୁରୁତର ଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ସେ  ଚଳିତ ବର୍ଷ ଆଉ ଖେଳିପାରିବେନି ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି । ଏହି ଆଧାରରେ ନସୀମ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରୁ ବାଦ୍‌  ପଡ଼ିବା ଏକ ପ୍ରକାର ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଖୁବଶୀଘ୍ର  ତାଙ୍କର ଆଉ ଏକ ପରୀକ୍ଷା କରାଯିବ । ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ତାଙ୍କ ଖେଳିବା ନେଇ ସ୍ପଷ୍ଟ ଚିତ୍ର ଜଣାପଡ଼ିବ । 

ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ସୁପର-୪ ରାଉଣ୍ଡ୍‌ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ  ୪୬ତମ ଓଭର ବୋଲିଂ କରିବା ବେଳେ ନସୀମ ଡାହାଣ କାନ୍ଧରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ । ତେଣୁ ସେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଡ୍ରେସିଂ ରୁମ୍‌କୁ ଫେରି ଯାଇଥିଲେ । ପରେ ସେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିପକ୍ଷ ମୁକାବିଲାରୁ ବାଦ୍‌  ପଡ଼ିଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଜମାନ ଖାନ୍‌ ସୁଯୋଗ ପାଇଥିଲେ । ନସୀମଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତି ପାକିସ୍ତାନ ବୋଲିଂ ବିଭାଗକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥିଲା । ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ନିକଟରୁ ହାରି ପାକିସ୍ତାନ ଏସିଆ କପ୍‌ରୁ ବିଦାୟ ନେଇଥିଲା । ନସୀମ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ଦଳରୁ ବାଦ ପଡ଼ିଲେ ଜମାନ କିମ୍ବା ମହମ୍ମଦ ହସନୈନ୍‌ଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ ।  ହସନୈନ ଏବେ ଆହତ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଫିଟ୍‌ ହୋଇଯିବା ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.