ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଲୁମ୍ବିନୀ ବିହାର ମା' ମଙ୍ଗଳା ବସ୍ତିରେ ବିଲ୍ ଗେଟ୍‌ସ, ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ବିଭିନ୍ନ ମୌଳିକ ସୁବିଧା ସମ୍ପର୍କରେ ପଚାରି ବୁଝିଲେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଓଡ଼ିଶା ଆସୁଛନ୍ତି ମହାମହିମ, ମା' କିଚକେଶ୍ଵରୀଙ୍କ ଦର୍ଶନ ସହ ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଦେବେ ଯୋଗ
  • ||

ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଝଟକା: ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସିରିଜରୁ ବାଦ ପଡ଼ିବେ ସାମି ଓ ଜାଡେଜା, ତୃତୀୟ ଟେଷ୍ଟକୁ ଫେରିବେ ରାହୁଲ

ବିଶାଖାପଟ୍ଟନମ୍‌,୦୨/୦୨: ପ୍ରଥମ  ଟେଷ୍ଟରେ ଆହତ ହୋଇଥିବା ସ୍ପିନ ବୋଲିଂ  ଅଲରାଉଣ୍ଡର ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କୁ ଫିଟ୍‌  ହେବା ପାଇଁ ୪ସପ୍ତାହ ସମୟ ଲାଗିବ ।  ତାଙ୍କ ଆହତ ସମସ୍ୟା ଗୁରୁତର ରହିଛି ।  ପରବର୍ତ୍ତୀ ୩ଟି ଯାକ ଟେଷ୍ଟରୁ ମଧ୍ୟ ସେ  ବାଦ ପଡ଼ିବାର ଆଶଙ୍କା ରହିଛି । ମାତ୍ର  ଅନ୍ୟ ଆହତ ଖେଳାଳି କେ ଏଲ ରାହୁଲ  ତୃତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ପୂର୍ବରୁ ଫିଟ ହୋଇଯିବେ ।  

ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟ ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍‌ ଏକାଡେମୀରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି । ଗତ ଦିନିକିଆ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ସମୟରେ  ଆହତ ହୋଇଥିବା ପେସ୍‌ ବୋଲର  ମହମ୍ମଦ ସାମି ମଧ୍ୟ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ  ମଧ୍ୟରେ ଫିଟ୍‌ ହୋଇପାରିବେ ନାହିଁ  ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି । ବ୍ୟକ୍ତିଗତ  କାରଣକୁ ନେଇ ପ୍ରଥମ ୨ଟି ଟେଷ୍ଟରୁ  ଓହରି ଯାଇଥିବା ଷ୍ଟାର୍‌ ବ୍ୟାଟର ବିରାଟ  କୋହଲିଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ  କୌଣସି ସୂଚନା ନାହିଁ । ସେ ସମ୍ପ୍ରତି  ଭାରତରେ ନାହାନ୍ତି । ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ବିସିସିଆଇ ସୂଚନା ଦେଉନାହିଁ ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.