ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟର ଉର୍ଦ୍ଦୁ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ମାସିକ ପାରିଶ୍ରମିକ ୭,୪୦୦ ରୁ ୧୫,୦୦୦ ଟଙ୍କାକୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ସାଲାଇନ ନଦେବାରୁ ଫାର୍ମାସିଷ୍ଟଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ଼, ଜଣେ ଅଟକ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଆଗଲପୁର ଅମିନ, ଲାଞ୍ଚ ନେବା ବେଳେ ଧରାପଡ଼ିଲେ
  • ||
  • ଦ୍ୱାରାଶୁଣି ଘାଟିରେ ଖସିଲା ପିଆଜ ବୋଝଇ ଟ୍ରକ,ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଡ୍ରାଇଭର
  • ||
  • କଟକ: ଶେଷ ହେଲା ଚଳିତ ବର୍ଷର ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷା, ଏବେ ରେଜଲ୍ଟକୁ ଅପେକ୍ଷା
  • ||
  • ବିଜେପିରେ ମିଶିଲେ ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ନବୀନ, ଓ ଶତାଧିକ ବିଜେଡି ଓ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ
  • ||
  • କଟକ-ବାରବାଟୀ ନିର୍ବାଚନୀ ଅନିୟମିତତା ମାମଲା, ମହମ୍ମଦ ମୋକିମଙ୍କ ନିର୍ବାଚନକୁ ଅସିଦ୍ଧ ଘୋଷଣା କଲେ ହାଇକୋର୍ଟ
  • ||
  • ଯାନ୍ତ୍ରିକ ତ୍ରୁଟି ଯୋଗୁଁ ଚିଲିକାରେ ପୁଣି ଫସିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ଡଙ୍ଗା, ଦୀର୍ଘ ଏକଘଣ୍ଟା ପରେ ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ୩୦ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ, ରାଜ୍ୟବାସୀଙ୍କୁ ଦେବେ ୧୯,୬୦୦ କୋଟିର ପ୍ରକଳ୍ପ ଭେଟି
  • ||
  • ପୁଲିସକୁ ଢେଲାମାରି ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ଅଭିଯୋଗ: ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ପାକା ଗିରଫ, ଭାଇ ଫେରାର
  • ||
  • ଆଜି ସରିବ ମାଟ୍ରିକ୍‌ ପରୀକ୍ଷା: ଭାଇରାଲ୍‌ ଓ ଲିକ୍‌ ଗୁଜବର ଘଟୁନି ଅନ୍ତ, କ୍ରାଇମ୍‌ବ୍ରାଞ୍ଚ୍‌ରେ ବୋର୍ଡ ଏତଲାର ଫଳ ଶୂନ୍ୟ
  • ||
  • WPL-2024: ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସର ଦମଦାର ପ୍ରଦର୍ଶନ, ଗୁଜରାଟକୁ ୨୫ରନ୍‌ରେ ହରାଇଲା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡିରେ ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ଦକ୍ଷିଣ କେନାଲରେ ୨୦ ଫୁଟ୍‌ର ଘାଇ, ଦେପୁରରେ କୃତ୍ରିମ ବନ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଦଳିବ ପାଣିପାଗ ମିଜାଜ: ଆଜିଠୁ କମିବ ତାତି, ୭ ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

‘ଆନିମଲ’ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଭିନ୍ନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଲେ ସିଙ୍ଗର , ରଣବୀରଙ୍କ ଭୂମିକାକୁ କହିଲେ ‘ମହିଳା ବିରୋଧି’

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଆନିମଲ ଫିଲ୍ମ ହଲ୍‌ରେ ରିଲିଜ ହୋଇ ସାରିଛି। ଫିଲ୍ମକୁ ମିଶ୍ରିତ ରିଭ୍ୟୁ ମିଳିଛି। ରଣବିଜୟର ଚରିତ୍ରରେ ରଣବୀରଙ୍କୁ ଅନେକ ଲୋକ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ବେଳେ , ଆଉ କିଛି ଲୋକ ଖୁବ୍‌ ସମାଲୋଚନା ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ରଣବୀରଙ୍କ କ୍ୟାରେକ୍ଟରକୁ ମହିଳା ବିରୋଧୀ କୁହାଯାଉଛି। ସିଙ୍ଗର-ଆକ୍ଟର ସ୍ୱାନନ୍ଦ କିରକିରେ ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମରେ ରଣବୀରଙ୍କ କ୍ୟାରେକ୍ଟରରେ ନିରାଶ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ସେ ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି- ଆଜି ଆନିମଲ ଫିଲ୍ମ ଦେଖି ମୋତେ ସତରେ ଆଜିର ପିଢିର ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ ଦୟା ଆସୁଛି। 

ମହିଳାଙ୍କୁ ନିଚ୍ଚ ଦେଖାଉଛି ରଣବିଜୟ – 

ସନ୍ଦୀପ ରେଡୀ ୱାଙ୍ଗାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାରେ ନିର୍ମିତି ଫିଲ୍ମ ଆନିମଲ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିଛନ୍ତି ସ୍ୱାନନ୍ଦ କିରକିରେ ଏବଂ ଏହାକୁ ନାପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ସମାଜରେ ନକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ସ୍ୱାନନ୍ଦଙ୍କ ମୁତାବିକ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏହା ନୂଆ ପିଢିର ପୁରୁଷପଣିଆ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି , ଯିଏ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ହାତ ଉଠାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ତାକୁ ନିଜର ପୌରୁଷତ୍ୱକୁ ବୁଝାଉଛନ୍ତି। ସ୍ୱାନନ୍ଦ ଲେଖିଛନ୍ତି - ମହବୁବ ଖାନଙ୍କ-ମହିଳା, ଗୁରୁଦୁତ୍ତଙ୍କ-ସାହବ ବିବି ଓ ଗୁଲାମ, ହୃଷିକେଶ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କର – ଅନୁପମା , ଶ୍ୟାମ ବେନେଗଲଙ୍କ ଅଙ୍କୁର ଓ ଭୂମିକା , କେତନ ମେହଟ୍ଟାଙ୍କ ମିର୍ଚ ମସାଲାରେ ବଞ୍ଚି ରହିଛି। ଗୌରୀ ସିନ୍ଦେଙ୍କ ଇଙ୍ଗଲିସ୍‌ ଭିଙ୍ଗଲିସ୍‌ , ବହଲଙ୍କ କ୍ୱିନ୍‌ ସୁଜିତ ସରକାରଙ୍କ ପିକୁ ଆଦି। 

ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନୀ ସିନେମାର ଅନେକ ଏମିତି ଫିଲ୍ମ ଅଛି, ଯେଉଁଥିରୁ ମୁଁ ଶିଖିଛି କେମିତି ସ୍ତ୍ରୀର ଅଧିକାର , ତାର ସ୍ୱାଧିନତାର ସମ୍ମାନ କରିବା ଉଚିତ। ଆଜି ଆନିମଲ ଫିଲ୍ମ ଦେଖି ମୋତେ ସତରେ ଆଜିର ପିଢିର ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ଦୟା ଆସୁଛି ! ସେପଟେ ସ୍ୱାନନ୍ଦଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଏକ ନୂଆ ତର୍କ ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛି। 

ଏହା ଉପରେ ୟୁଜର ମଧ୍ୟ କମେଣ୍ଟ କରି ତାଙ୍କ କଥା ସହ ରିଲେଟ୍‌ କରୁଛନ୍ତି । ଜଣେ କହିଛନ୍ତି –ଏହି ,ସିନେମା ପାଇଁ କେହି ବୟକଟ୍‌ କରିବେ ନାହିଁ । ଏଥିରେ କାହାର ଭାବନା ଆହତ ହେଉ ନାହିଁ ! ଆପଣ ବୁଝି ପାରିବେ କି  ସାର୍‌ , ସମାଜ କେଉଁ ଦିଗରେ ଯାଉଛି ! ହେଲେ ଆମର ଗର୍ବ କି ଏହି ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କ ଭଳି ସମ୍ୱେଦନଶୀଳ ପୁରୁଷ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ! କିନ୍ତୁ ଯେଉଁ ଟିନଏଜର ଅଛନ୍ତି , ତାଙ୍କ ପାଇଁ ବିପଜ୍ଜନକ , କାରଣ ତାଙ୍କର ରୋଲ ମଡେଲ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଆକ୍ଟର ହୋଇଥାନ୍ତି। 


ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ନୁହେଁ ଯେବେ ସନ୍ଦୀପଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଫିଲ୍ମରେ କାହାର ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି । ସାହିଦ କପୁରଙ୍କ ଅଭିନୀତ କବୀର ସିଂହକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍‌ ବିବାଦ ହୋଇଥିଲା । ଆନିମନରେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ସହ ଅନିଲ କପୁର, ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦାନା , ବବି ଦେଓଲ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି । 

 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.