ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୌଦ୍ଧ : ବାଇକ୍କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ରେଲୱେ ବିଭାଗର ବୋଲେରୋ, ବାଇକ୍ ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଖରସ୍ରୋତାରେ ୨ ଭାଇ ନିଖୋଜ ଘଟଣା, ବଡ଼ଭାଇର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ଡ଼ଭା ଛକରେ ପୋଲିସର ଚେକିଂ ବେଳେ ୬ ଲକ୍ଷ ୫୨ ହଜାର ୮୦୦ଟଙ୍କା ଜବତ, ୨ ଜଣ ଅଟକ
  • ||
  • ନନ୍ଦନକାନନରେ ଆଖିବୁଜିଲା ଧଳା ବାଘୁଣୀ ସ୍ନେହା, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ନିର୍ଘାତ ତାତି: ସାଢ଼େ ୮ଟା ସୁଦ୍ଧା ୩୫ ଡିଗ୍ରୀ ଉପରେ ତାଳଚେର ତାପମାତ୍ରା, ୩୦ ଡିଗ୍ରୀ ଉପରେ ୧୪ ସହର ପାରଦ
  • ||
  • ସୁନା ଦରରେ ଲାଗିଲା ବ୍ରେକ୍‌, ୨୪ କ୍ୟାରେଟ୍‌ ସୁନା ଦର ୩୩୦ ଟଙ୍କା ହ୍ରାସ
  • ||
  • ବିଦ୍ରୋହୀ ବିଗାଡ଼ିବେ ଅଙ୍କ, ଚିନ୍ତାରେ ବିଜେପି: ପ୍ରଥମ ଦଫା ଭୋଟ ପାଇଁ ନାମାଙ୍କନ ଆରମ୍ଭ,ଜୟପୁର ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ପାଉନି ଦଳ
  • ||
  • ନିୟମଗିରିରେ ମ୍ୟାଲେରିଆ ଆତଙ୍କ: ବହୁସଂଖ୍ୟାରେ ଡଙ୍ଗରିଆ ପୀଡ଼ିତ, ପହଞ୍ଚିଲା ଡାକ୍ତରୀ ଟିମ୍
  • ||
  • ବିଜେଡି ଛାଡ଼ି ବିଜେପି ଯିବେ ପ୍ରସନ୍ନ ପାଟ୍ଟଶାଣୀ ! ଆଜି ହୋଇପାରେ କିଛି ବଡ଼ ଘୋଷଣା
  • ||
  • IPL 2024 : ସୁପର ଜାଏଣ୍ଟସ୍‌କୁ ଭେଟିବ ସୁପରକିଙ୍ଗସ୍, ଏକାନ୍ନା ଷ୍ଟାଡ଼ିୟମ୍‌ର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ସଂଘର୍ଷପୂର୍ଣ୍ଣ ମ୍ୟାଚ୍‌
  • ||
  • ଗଣତନ୍ତ୍ରର ମହାପର୍ବ: ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ୧୭ ରାଜ୍ୟ ଓ ୪ କେନ୍ଦ୍ରଶାସିତ ଅଞ୍ଚଳର ୧୦୨ ଆସନରେ ମତଦାନ
  • ||
  • ବିପଜ୍ଜନକ ଖରା: ଆଜି ଅତି ଭୀଷଣ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରବାହ ସମ୍ଭାବନା, ଆହୁରି ୩ ଦିନ ଜଳାଇବ, ୨୨ରୁ ହାଲୁକା ଆଶ୍ୱସ୍ତ
  • ||

WPL-2024: ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସର ରୋମାଞ୍ଚକର ବିଜୟ, ରୟାଲ୍‌ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସକୁ ୨୫ ରନ୍‌ରେ ହରାଇଲା

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ,୦୧/୦୩: ଚଳିତ ମହିଳା  ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍‌(ଡବ୍ଲ୍ୟୁପିଏଲ୍‌)ରେ ରୟାଲ୍‌ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ  ବାଙ୍ଗାଲୋରକୁ ୨୫ ରନ୍‌ରେ ହରାଇ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ ପଏଣ୍ଟ ତାଲିକାର ଶୀର୍ଷକୁ ଉନ୍ନୀତ ହୋଇଛି । ଏହି  ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ ୫  ୱିକେଟ୍‌ ବିନିମୟରେ ୧୯୪ ରନ୍‌ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା । ଜବାବରେ ରୟାଲ୍‌ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ୯ୱିକେଟ୍‌ ହରାଇ ୧୬୯  ରନ୍‌ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲା ।  

୧୯୫ ରନ୍‌ର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟର ପିଛା କରି ରୟାଲ୍‌  ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ଆକର୍ଷଣୀୟ ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲା । ଅଧିନାୟିକା ସ୍ମୃତି ମନ୍ଧନା ଦର୍ଶନୀୟ ସଟ୍‌ମାନ ଖେଳି  ଦ୍ରୁତ ବେଗରେ ଦଳୀୟ ସ୍କୋରକୁ ଆଗେଇ ନେଇଥିଲେ ।  ୭୭ରନ୍‌ର ଓପନିଂ ଭାଗିଦାରୀ ପରେ ସୋଫି ଡିଭାଇନ୍‌  ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ୨୩(୧ଚୌକା, ୨ଛକା) ରନ୍‌ କରି ଆଉଟ୍‌  ହୋଇଥିଲେ । ମନ୍ଧନା ଆକ୍ରମଣ ଜାରି ରଖି ଦଳୀୟ  ସ୍କୋରକୁ ୧୧୨ରେ ପହଞ୍ଚାଇଥିଲେ । ସେ ୪୩ଟି ବଲ୍‌ରୁ  ୭୪(୧୦ଚୌକା, ୩ଛକା) ରନ୍‌ କରି ଆଉଟ୍‌ ହେବା  ପରେ ଘରୋଇ ଦଳ ଲୟ ହରାଇଥିଲା । ପରବର୍ତ୍ତୀ ବ୍ୟାଟରମାନେ ନିରାଶ କରିଥିଲେ । ଶେଷରେ ଦଳୀୟ  ସ୍କୋର ୯/୧୬୯ରେ ଅଟକି ଯାଇଥିଲା । ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ  ମଧ୍ୟରେ ଏସ ମେଘନା ୩୬ ରନ୍‌ କରିଥିଲେ । ଦିଲ୍ଲୀ  କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ ପକ୍ଷରୁ ଜେସ ଜନାସେନ ୩ଟି ୱିକେଟ୍‌  ଅକ୍ତିଆର କରିଥିବାବେଳେ ମାରିଜେନ କାପ ଓ ଅରୁନ୍ଧତି ୨ଟି ଲେଖାଏଁ ୱିକେଟ୍‌ ନେଇଥିଲେ ।  

ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟାଟିଂ ଆମନ୍ତ୍ରଣ ପାଇ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ  ଦଳ ଧୂଆଁଧାର ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲା । ମେଗ ଲ୍ୟାନିଂ(୧୧)  ସହଳ ଆଉଟ୍‌ ହୋଇଥିଲେହେଁ ଅନ୍ୟ ଓପନର ଶେଫାଳି  ଚୌକା ଓ ଛକା ବର୍ଷା କରିଥିଲେ । ଆଲିସ କ୍ୟାପ୍‌ସି ତାଙ୍କୁ  ସହାୟତା କରିଥିଲେ । ଉଭୟ ୪୩ଟି ବଲରେ ୮୨ ର୍‌ ସଂଗ୍ରହ କରିବା ଫଳରେ ଦଳୀୟ ସ୍କୋର ୧୧୦ରେ  ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ୩୧ଟି ବଲ୍‌ରୁ ୩ଚୌକା ଓ ୪ଛକା ବଳରେ  ୫୦ ରନ କରି ସେଫାଳି ଆଉଟ୍‌ ହୋଇଥିଲେ । ମଧ୍ୟ କ୍ରମ  ବ୍ୟାଟରମାନେ ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ବ୍ୟାଟିଂ ଜାରି ରଖିବାରୁ  ଦଳୀୟ ସ୍କୋର ୧୯୪ରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । କ୍ୟାପ୍‌ସି ୩୩ଟି  ବଲ୍‌ରୁ ୪୬(୪ଚୌକା, ୨ଛକା) ରନ୍‌ କରିଥିବାବେଳେ  ମାରିଜାନ କାପ୍‌ ୧୬ଟି ବଲ୍‌ରୁ ୩୨(୨ଚୌକା ଓ ୩ଛକା)  ରନ୍‌ର ପାଳି ଖେଳିଥିଲେ । ସେହିପରି ଜେସ ଜନାସେନ  ୧୬ଟି ବଲ୍‌ରୁ ଅପରାଜିତ ୩୬(୪ଚୌକା, ୨ଛକା)  ଓ ଅରୁନ୍ଧତୀ ରେଡ୍ଡୀ ୩ଟି ବଲ୍‌ରୁ ଅପରାଜିତ ୧୦  ରନ୍‌ କରିଥିଲେ । ରୟାଲ୍‌ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ପକ୍ଷରୁ ସୋଫି  ଡିଭାଇନ ଓ ନାଦିନ ଡି କ୍ଲର୍କ ୨ଟି ଲେଖାଏଁ ୱିକେଟ୍‌  ନେଇଥିଲେ। 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.