ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଇପିଏଲ୍‌ରେ ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀ ଓ ଗୁଜୁରାଟ ମଧ୍ୟରେ ଟକ୍କର, ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ହେବ ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦୁବାଇରେ ବର୍ଷାର ପ୍ରକୋପ, ଚାରିଆଡେ ଖାଲି ପାଣି ପାଣି, ଓମାନରେ ଚାଲିଗଲା ୧୮ ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଅସହ୍ୟ ତାତି ଓ ଗୁଳୁଗୁଳିରେ ସିଝୁଛି ରାଜ୍ୟ, ୪ ଦିନ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ, ୧୮ ଓ ୧୯ରେ ୪୫ ଡିଗ୍ରୀ ଛୁଇଁବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଆଜି ପବିତ୍ର ରାମନବମୀ, ପ୍ରାଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପରେ ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ପ୍ରଥମ ରାମନବମୀ, ଆସିବେ ୨୫ ଲକ୍ଷ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||

ରବିବାର ୭ ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା, ଘଡ଼ଘଡି ସମ୍ଭାବନା: ଦିନରେ ତାତି ଆହୁରି ବଢ଼ିପାରେ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୦୩/୦୩: ରବିବାର ୭ଟି ଜିଲ୍ଲାରେ  ହାଲୁକା ବର୍ଷା ସହ ଘଡ଼ଘଡ଼ି  ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥିବା ନେଇ ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ପୂର୍ବାନୁମାନ  କରିଛି । ତଥାପି ଆସନ୍ତା ଦୁଇ  ଦିନରେ ଦିନ ତାପମାତ୍ରା ପ୍ରାୟ  ଦୁଇ ଡିଗ୍ରୀ ବଢ଼ିବ ବୋଲି  ଆକଳନ ହୋଇଛି । 

ଶନିବାର ୧୩ ସହରର  ତାପମାତ୍ରା ୩୫ ଡିଗ୍ରୀ ଉପରେ  ଥିଲା । ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ୩୬.୮  ଓ ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ୩୬.୭ ଡିଗ୍ରୀ  ରେକର୍ଡ ହୋଇଛି । ନୟାଗଡ଼ରେ  ୩୬.୫, ସୋନପୁରରେ ୩୬.୨,  ଟିଟିଲାଗଡ଼ ଓ ଭବାନୀପାଟଣାରେ  ୩୬ ଡିଗ୍ରୀ ରେକର୍ଡ ହୋଇଛି । ଢେଙ୍କାନାଳରେ ୩୫.୭,  ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁରରେ ୩୫.୫,  ରାୟଗଡ଼ାରେ ୩୫.୪, ବୌଦ୍ଧରେ  ୩୫.୨ ଡିଗ୍ରୀ ରେକର୍ଡ ହୋଇଛି । 

୩ ତାରିଖରେ ଝାରସୁଗୁଡ଼ା, ସୁନ୍ଦରଗଡ଼, କେନ୍ଦୁଝର, ବରଗଡ଼,  ସମ୍ବଲପୁର, ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଓ  ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲାରେ ହାଲୁକା ବର୍ଷା  ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । କିଛି ସ୍ଥାନରେ  ଘଡ଼ଘଡ଼ି ହୋଇପାରେ । ୪ରେ  ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଓ ବାଲେଶ୍ୱରରେ ବର୍ଷା  ହୋଇପାରେ ବୋଲି ପାଣିପାଗ  ବିଭାଗ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଛି ।

  • prameyanews
  • PrameyaOdia
  • prameya
  • Weather update
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.