ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି କ୍ରିକେଟ୍ ବିଶ୍ୱକପ୍ ୨୦୨୪: ସେଣ୍ଟ୍‌ଭିନ୍‌ସେଣ୍ଟରେ ସାମ୍ନାସାମ୍ନି ହେବେ ବାଂଲାଦେଶ- ନେଦରଲାଣ୍ଡ୍‌ସ
  • ||
  • ଜୁନ୍ ୧୮ରେ ବାରାଣସୀ ଯିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି, ତୃତୀୟ ପାଳିରେ ହେବ ପ୍ରଥମ ଗସ୍ତ
  • ||
  • ଅରୁଣାଚଳର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଶପଥ ନେବେ ପେମା ଖାଣ୍ଡୁ, ସମାରୋହରେ ସାମିଲ୍ ହେବେ ଜେପି ନଡ୍ଡା, ଅମିତ ଶାହ
  • ||
  • ବିଧାୟକ ପଦରୁ ସପା ମୁଖ୍ୟ ଅଖିଳେଶ ଯାଦବଙ୍କ ଇସ୍ତଫା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଖୋଲିଲା ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ୪ ଦ୍ବାର, ମଙ୍ଗଳ ଆଳତି ଦର୍ଶନ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମୋହନ ଚରଣ ମାଝୀ
  • ||

ଆଶିକି-୩’ ପାଇଁ ନୂଆ ଚେହେରା ଖୋଜୁଛନ୍ତି ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା, କନ୍ନଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆକାଂକ୍ଷାଙ୍କ ନାଁକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା...

ମୁମ୍ବାଇ ୦୨/୦୯: ଫିଲ୍ମ ‘ଆଶିକି-୩’ ଘୋଷଣା ହେବା ପରେ ନିର୍ମାତା ଏହାର ମୁଖ୍ୟ ନାୟିକା ଖୋଜିବାରେ ଲାଗିପଡ଼ିଛନ୍ତି । ଏହି କ୍ରମରେ ଜଣେ ନୂଆ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାଁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏକ ମନୋରଞ୍ଜନଧର୍ମୀ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଅନୁସାରେ, ‘ଆଶିକି-୩’ରେ ଅଭିନେତା କାର୍ତ୍ତିକ ଆର‌୍ୟନଙ୍କ ଅପୋଜିଟ୍‌ରେ କନ୍ନଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆକାଂକ୍ଷା ଶର୍ମାଙ୍କୁ କାଷ୍ଟ୍‌ କରାଇପାରେ । ଆକାଂକ୍ଷା ଏ ନେଇ  ଫିଲ୍ମମେକର୍‌ଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ଭେଟି ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି । ଯଦି ସବୁ ଠିକ୍‌  ରହେ, ତେବେ ସେ ‘ଆଶିକି’ର ତୃତୀୟ ସଂସ୍କରଣରେ ମୁଖ୍ୟ ନାୟିକା  ହେବେ । ତେବେ ଫିଲ୍ମମେକର୍‌ ଅଦ୍ୟାବଧି ଏ ନେଇ ଔପଚାରିକ ଘୋଷଣା  କରିନାହାନ୍ତି । 

ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ନିର୍ମାତା ନୂଆ ଚେହେରା ଖୋଜୁଛନ୍ତି । ଆଶିକି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜିରେ ଆରମ୍ଭରୁ ନୂଆ ଚେହେରାଙ୍କୁ କାଷ୍ଟ୍‌ କରାଯାଇଛି। ରାହୁଲ ରୟ ଓ ଅନୁ ଅଗ୍ରୱାଲ ହୁଅନ୍ତୁ ବା ଆଦିତ୍ୟ ରୟ  କପୁର ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର, ଏମାନଙ୍କ ତାଜା ଯୋଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶକ  ଖୁବ୍‌ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ । ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି, କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ  ସହ ଆକାଂକ୍ଷାଙ୍କ କେମିଷ୍ଟ୍ରି ବହୁତ ଭଲ ହେବ । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜେନିଫର ୱିଙ୍ଗେଟ୍‌, ସାରା ଅଲି ଖାନ୍‌, କ୍ୟାଟ୍ରିନା  କୈଫ୍‌ ଓ ଦୀପିକାଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ  ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାଁ ଫିଲ୍ମର ଲିଡ୍‌ ଲେଡି ପାଇଁ  ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ତେବେ ଅଦ୍ୟାବଧି କାହା  ନାଁରେ ମୋହର ବାଜିନି ।  ଆକାଂକ୍ଷା ଜଣେ ମଡେଲ ଓ କନ୍ନଡ଼ ଫିଲ୍ମ  ଅଭିନେତ୍ରୀ । ମଡେଲିଂରୁ ସେ କ୍ୟାରିଅର୍‌  ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । 

୨୦୨୦ ମସିହାରେ  ମୁକ୍ତିପ୍ରାପ୍ତ କନ୍ନଡ଼ ଫିଲ୍ମ ‘ତ୍ରିବିକ୍ରମ’  ଜରିଆରେ ସେ ସିନେ କ୍ୟାରିଅର  ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ବଲିଉଡ୍‌  ଅଭିନେତା ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ୍‌ଙ୍କ ସହ  ମ୍ୟୁଜିକ୍‌ ଭିଡିଓ ‘ଡିସ୍କୋ ୮୨’ରେ  ମଧ୍ୟ କାମ କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ  ଉଭୟଙ୍କ ଡେଟିଂ ଗୁଜବ ଚର୍ଚ୍ଚା  ହୋଇଥିଲା। ତେବେ ଉଭୟ  ଏ ନେଇ ମୁହଁ ଖୋଲିନଥିଲେ ।  ମହେଶ ବାବୁ, ବରୁଣ ଧୱନ ଓ  କର୍ଥୀଙ୍କ ଭଳି ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ  ବିଜ୍ଞାପନରେ ସେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।  ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଫିଲ୍ମମେକର୍‌  ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ‘ଆଶିକି-୩’ ବିଷୟରେ  ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଥିଲେ, ଫିଲ୍ମର  ପଟ୍ଟକଥା କାମ ଶେଷ ହୋଇଛି ।  ଲିଡ୍‌ ଲେଡି ଖୋଜା ଚାଲିଛି ।  ୨୦୨୪ରେ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ  ଆରମ୍ଭ ହେବ ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.