ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯାନ୍ତ୍ରିକ ତ୍ରୁଟି ଯୋଗୁଁ ଚିଲିକାରେ ପୁଣି ଫସିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ଡଙ୍ଗା, ଦୀର୍ଘ ଏକଘଣ୍ଟା ପରେ ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ୩୦ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ, ରାଜ୍ୟବାସୀଙ୍କୁ ଦେବେ ୧୯,୬୦୦ କୋଟିର ପ୍ରକଳ୍ପ ଭେଟି
  • ||
  • ପୁଲିସକୁ ଢେଲାମାରି ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ଅଭିଯୋଗ: ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ପାକା ଗିରଫ, ଭାଇ ଫେରାର
  • ||
  • ଆଜି ସରିବ ମାଟ୍ରିକ୍‌ ପରୀକ୍ଷା: ଭାଇରାଲ୍‌ ଓ ଲିକ୍‌ ଗୁଜବର ଘଟୁନି ଅନ୍ତ, କ୍ରାଇମ୍‌ବ୍ରାଞ୍ଚ୍‌ରେ ବୋର୍ଡ ଏତଲାର ଫଳ ଶୂନ୍ୟ
  • ||
  • WPL-2024: ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସର ଦମଦାର ପ୍ରଦର୍ଶନ, ଗୁଜରାଟକୁ ୨୫ରନ୍‌ରେ ହରାଇଲା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡିରେ ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ଦକ୍ଷିଣ କେନାଲରେ ୨୦ ଫୁଟ୍‌ର ଘାଇ, ଦେପୁରରେ କୃତ୍ରିମ ବନ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଦଳିବ ପାଣିପାଗ ମିଜାଜ: ଆଜିଠୁ କମିବ ତାତି, ୭ ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

AAP ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସରେ ସିସୋଦିଆଙ୍କୁ ମନେ ପକାଇଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ, କହିଲେ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନରେ ସେ ଆମ ସହ ନାହାଁନ୍ତି…

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆଜି ( ରବିବାର) ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟିର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସରେ ଦିଲ୍ଲୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ ଏକ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି । ଦିଲ୍ଲୀର ପୂର୍ବତନ ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମନୀଷ ସିସୋଦିଆଙ୍କୁ ମନେ ପକାଇ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଦଳର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସରେ ସେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଆମ ସହ ନାହାଁନ୍ତି । 

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କେଜ୍ରିୱାଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି ହେଉଛି ଦେଶର ଦ୍ରୁତତମ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିବା ଦଳ । ଆମ ଦଳକୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଉଛି । ଏହା ହେଉଛି ଆମର ପ୍ରଥମ ସ୍ଥାପନା ଦିବସ, ଯେତେବେଳେ କି ମନୀଷ ସିସୋଦିଆ ଆମ ସହିତ ନାହାଁନ୍ତି । ମୋର ସମସ୍ତ ନେତାଙ୍କ ପାଇଁ ମୁଁ ଗର୍ବିତ, ଯେଉଁମାନେ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟିକୁ ଭୟ କରୁନାହାଁନ୍ତି । 

ଦିଲ୍ଲୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହି ୧୧ ବର୍ଷରେ ଆମ ବିରୋଧରେ ୨୫୦ ଟି ମିଥ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି । ଆମେ ଦେଶର ରାଜନୀତିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଛୁ। ଯେଉଁଠାରେ ଜାତି ଓ ଧର୍ମ ନାମରେ ଦେଶରେ ରାଜନୀତି ହୋଇଥିଲା, ଆମେ ଦେଶରେ ଉତ୍ତମ ଶିକ୍ଷା ରାଜନୀତି ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇଥିଲୁ ।

୧୧ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ଉତଥାନ-ପତନ ଘଟିଛି । ଅନେକ ଅସୁବିଧା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, କିନ୍ତୁ ଆମର ଆତ୍ମା ଏବଂ ଉତ୍ସାହରେ କୌଣସି ହ୍ରାସ ଘଟି ନାହିଁ । ଆଜି ଆମର ଛୋଟ ପାର୍ଟିକୁ ଲୋକମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦ୍ୱାରା ଏକ ଜାତୀୟ ଦଳରେ ପରିଣତ କରାଯାଇଛି । ଆମର ଦୃଢ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ସହିତ ଆମେ ଆଗକୁ ବଢିବା ଏବଂ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା । ସୂଚନାଥାଉକି, ଯେ ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି ୨୦୧୩ ରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ସରକାର ଗଠନ କରିଥିଲା । 

 

 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.