ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା OSSTET ପରୀକ୍ଷା ଫଳ, ୱେବସାଇଟରୁ ମିଳିବ ଡିଜିଟାଲ ସାର୍ଟିଫିକେଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବାଚସ୍ପତି ପ୍ରାର୍ଥୀ ହେଲେ ସୁରମା ପାଢୀ, ଭରିଲେ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର
  • ||
  • ପୁରୀ : ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ନୀତିରେ ବିଳମ୍ବ, ବିବାଦ ଯୋଗୁଁ ଅଟକିଛି ନୀତିକାନ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବୁଧବାର ରାଜ୍ୟରେ ଛେଚିବ ବର୍ଷା, ୨୦ ସୁଦ୍ଧା ଅଧା ଓଡ଼ିଶା ଛୁଇଁବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ଡ୍ରେନ୍‌ରେ ପଡ଼ି ନାବାଳକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା : ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍‌ର ସମୀକ୍ଷା କଲେ ନଗର ଉନ୍ନୟନ ମନ୍ତ୍ରୀ, ୭ ଦିନ ଭିତରେ ନିଆଯିବ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ
  • ||

ପ୍ରଥମ ଥର ପରଦାକୁ ଆସିବ ସାରା-ଆୟୁଷ୍ମାନଙ୍କ ଯୋଡି, ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ଘୋଷଣା ହେବ ଟାଇଟଲ୍

ମୁମ୍ବାଇ ୨୨/୦୫: କରନ ଜୋହରଙ୍କ ଧର୍ମା ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ସ ଓ ଗୁନୀତ ମୋଙ୍ଗାଙ୍କ ଶିକ୍ଷା ଏଣ୍ଟର୍‌ଟେନ୍‌ମେଣ୍ଟ ନୂଆ ବଲିଉଡ୍‌ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ସାରା ଅଲି ଖାନ୍‌ । ତାଙ୍କ ଅପୋଜିଟ୍‌ରେ ଅଭିନୟ କରିବେ ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନା । ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ୍‌ ଘୋଷଣା ହୋଇନାହିଁ । ଏହା ଏକ ଆକ୍ସନ୍‌-କମେଡି ହେବ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଏହା ଜରିଆରେ ଦୁଇଟି ପ୍ରଡକ୍ସନ୍‌ ହାଉସ୍‌ ୩ୟ ଥର ମିଶି କାମ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । 

ସିନେ ସମୀକ୍ଷକ ତରନ ଆଦର୍ଶ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଏକ ପୋଷ୍ଟ୍‌ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହା ଅନୁସାରେ, ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ ଓ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦାୟିତ୍ୱରେ ଅଛନ୍ତି ଆକାଶ କୌଶିକ । ଏହାର ସୁଟିଂ କାମ ଚାଲିଛି । ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ଟାଇଟଲ ଘୋଷଣା ହେବ । ଧର୍ମା-ଶିକ୍ଷା ପ୍ରଡକ୍ସନ୍‌ ହାଉସ୍‌ ଏଥର ସାରା-ଆୟୁଷ୍ମାନଙ୍କ ସହିତ ଆକ୍ସନ୍‌କମେଡି ଜରିଆରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିବ ବୋଲି ତରନ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି । 




ସାରାଙ୍କ ସିନେ ଯାତ୍ରା ଅଦ୍ୟାବଧି ଖୁବ୍‌ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ରହିଛି । ‘ଜରା ହଟ୍‌କେ ଜରା ବଚ୍‌କେ’ ପରେ ଓଟିଟି ମୁହାଁ ହୋଇଥିଲେ ସାରା । ତାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ ‘ମର୍ଡର ମୁବାରକ’ ଓ ‘ଏ ୱତନ୍‌ ମେରେ ୱତନ୍‌’ ନିକଟରେ ଓଟିଟିରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା । ସେପଟେ, ଫିଲ୍ମ ‘ଡ୍ରିମ୍‌ ଗର୍ଲ-୨’ରେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ସହ ଶେଷ ଥର ବଡ଼ ପରଦାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ଆୟୁଷ୍ମାନ । ସେ ଏବେ ମ୍ୟୁଜିକ୍‌ କ୍ୟାରିଅର୍‌କୁ ନେଇ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.