ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଜାତୀୟ ସ୍ତରୀୟ ଗବେଷଣା ସୁଯୋଗ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରିସର୍ଚ୍ଚ ଫେଲୋସିପ୍‌ ପାଇଁ ୩୦୦ ଶିକ୍ଷାର୍ଥୀ ଚୟନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ମହିଳାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ; ତାଲିମ ନେଇଥିଲେ ୨୪୮ ଜଣ, ଏବେ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା ଏସ୍‌ଓପି ବ୍ୟବସ୍ଥା
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଥମୁନି ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା, ଜଣେ ଟିଏମସି କର୍ମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା, ପୁଣି ବିଜେପି ବିରୋଧରେ ଦଳ ଆଣିଲା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ବାଂଲାଦେଶ ମୁହାଁ ବାତ୍ୟା, ପ୍ରଭାବରେ ୪ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ଓ ପବନ ସମ୍ଭାବନା, ୪ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଏସଆରସିଙ୍କ ଆଲର୍ଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ, ୬ ଲୋକସଭା ଓ ୪୨ ବିଧାନସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ, ୪୪୭ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ହେବ ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଷଷ୍ଠ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ, ୬ ରାଜ୍ୟ ଓ ୨ କେନ୍ଦ୍ରଶାସିତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟ୍, ୫୮ ସଂସଦୀୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ସୃଷ୍ଟି ହେଲା ଅବପାତ: ୨୫ ରାତିରୁ ଉପକୂଳରେ ବର୍ଷା, ୨୬ରେ ଭୀଷଣ ବାତ୍ୟା ରୂପ ନେବ
  • ||

କେନ୍ଦୁଝର ପୋଲିସର ବଡ଼ ସଫଳତା, ଏକାଧିକ ଡକାୟତି ଘଟଣାରେ ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ୍ ଗିରଫ

କେନ୍ଦୁଝର ସଦର, ୨୭/୪ : ୨୦୨୩ ଅକ୍ଟୋବର ୧୯ରେ ନୟାକୋଟ ଥାନାରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା। ଫୁଲଝର ଠାରେ ଥିବା ସପ୍ନେଶ୍ଵର ଫିଲିଂ ଷ୍ଟେସନରେ ମଧ୍ୟ ରାତ୍ରୀରେ ୫ ରୁ ୬ ଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ସଟର ଭାଙ୍ଗି ନଗଦ ୪ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଗୋଟେ ଲାପଟପ୍, ହାର୍ଡ ଡିସ୍କ ଓ ସିସି କ୍ୟାମେରା ନଷ୍ଟ କରିଦେଇଥିଲେ। ନୟାକୋଟ ଥାନା ତରଫରୁ କେସ କରାଯାଇ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଥିଲା। ତଦନ୍ତ ସମୟରେ ସମସ୍ତ ସାକ୍ଷ୍ୟ ପ୍ରମାଣ ସହ ବିଜୟ ପାତ୍ର, ଅନିଲ ଗୋପ, ବିଷ୍ଣୁ ନାଗକୁ ଯୋଡ଼ା ପାତ୍ର ବସ୍ତିରୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହାପରେ କୁସୁମୁଳା ଥାନା ନିହାର ରଞ୍ଜନକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ତେବେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକ୍‌ମା ଦେଇ ଫେରାର୍ ହୋଇଯାଇଥିା। 

ଏହାପରେ ଏସପିଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ସହଯୋଗ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ଏକ ଟିମ୍ ଗଠନ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ଟିମ୍ ଦ୍ଵାରା ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଜାଲ ବିଛା ଯାଇଥିଲା । ଶନିବାର ଦିନ ଏହି ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ଟିମ୍ କୌଣସି ମତେ ଖବର ପାଇ ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ ଦାଶରଥି ଧୀବରକୁ ନୟାକୋଟ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଗିରଫ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପାଖରୁ କଟ୍ରିମେଡ ପିସ୍ତଲ, ଧାରୁଆ ଛୁରୀ, କି ପ୍ୟାଡ ମୋବାଇଲ ,ଏୟାରଟେଲ ସିମ, ହିରୋହୋଣ୍ଡା ଗ୍ଲାମର ମୋଟର ସାଇକଲ ଗାଡ଼ି, ଏକ ବୋଲେରୋ, ରୂପା ୫୦୦ ଗ୍ରାମ ଓ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ଆଦି ଉଦ୍ଧାର କରି ଜବତ କରାଯାଇଛି । 

ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାମରେ କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲାର ବାମେବାରୀ, ଯୋଡ଼ା, ଚମ୍ପୁଆ, ହରିଚନ୍ଦନପୁର, କେନ୍ଦୁଝର ସଦର, କେନ୍ଦୁଝର ଟାଉନ, ନୟାକୋଟ, ଝୁମ୍ପୁରା, ଘଶିପୁରା ଥାନାରେ ସର୍ବମୋଟ ୨୦ ଗୋଟି କେସ ରହିଥିବାବେଳେ ରାଉରକେଲାରେ ୬, ଢେଙ୍କାନାଳ ଓ ସମ୍ବଲପୁରରେ ଗୋଟିଏ ଲେଖାଏଁ କେସ ରହିଛି । ପୋଲିସ କହିବା ମୁତାବକ ଏମାନେ ବିଭିନ୍ନ ଛକ ଜାଗା, ନିଛାଟିଆ ସ୍ଥାନରେ ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଶସ୍ତ୍ର ଧରି ଚୋରୀ, ଡକାୟତି, ରାହାଜାନୀ କରିଥାନ୍ତି । 

  • prameyanews
  • PrameyaOdia
  • prameya
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.