ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ରାମଲାଲାଙ୍କ ସୂର୍ଯ୍ୟତିଳକ, ଦିବ୍ୟ ରୂପ ଦେଖି ଭକ୍ତିରେ ବିଭୋର ହେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||
  • ଦିନ ସାଢେ ୧୧ଟାରେ ୪୦ ଡିଗ୍ରୀ ଛୁଇଁଲା ତାପମାତ୍ରା, ବାଲେଶ୍ଵରରେ ସର୍ବାଧିକ ରେକର୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ ଯୋଗୁଁ ୩ ଦିନ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି
  • ||
  • ମୁମ୍ୱାଇ: ଶୋଇବା ଅଧିକାର ମୌଳିକ ଆବଶ୍ୟକତା, ରାତି ଅଧରେ ଜେରା କରିବାରୁ ଇଡିକୁ ହାଇକୋର୍ଟ ନୋଟିସ୍‌
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ: ୧୬୭ ଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସଙ୍ଗିନ ମାମଲା, କଂଗ୍ରେସର ଭେଙ୍କଟରମଣ ସବୁଠୁ ଧନୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପିସିସି ପ୍ରଚାର କମିଟି ବୈଠକ, ୨୮ରେ ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି
  • ||
  • ଆଇପିଏଲ୍‌ରେ ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀ ଓ ଗୁଜୁରାଟ ମଧ୍ୟରେ ଟକ୍କର, ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ହେବ ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦୁବାଇରେ ବର୍ଷାର ପ୍ରକୋପ, ଚାରିଆଡେ ଖାଲି ପାଣି ପାଣି, ଓମାନରେ ଚାଲିଗଲା ୧୮ ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଅସହ୍ୟ ତାତି ଓ ଗୁଳୁଗୁଳିରେ ସିଝୁଛି ରାଜ୍ୟ, ୪ ଦିନ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ, ୧୮ ଓ ୧୯ରେ ୪୫ ଡିଗ୍ରୀ ଛୁଇଁବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଆଜି ପବିତ୍ର ରାମନବମୀ, ପ୍ରାଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପରେ ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ପ୍ରଥମ ରାମନବମୀ, ଆସିବେ ୨୫ ଲକ୍ଷ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||

୩୦ ଟ୍ୟୁସନ ସେଣ୍ଟର ବନ୍ଦ କଲା ବାଇଜୁସ, ହାଇବ୍ରିଡ ମଡେଲରେ ଚାଲିବ ୨୬୨ ଟ୍ୟୁସନ ସେଣ୍ଟର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୫/୦୩: ନଗଦ ସଙ୍କଟ ସାମ୍ନା କରୁଥିବା ଏଡୁଟେକ କମ୍ପାନି ବାଇଜୁସ ଏହାର ୨୯୨ ଟ୍ୟୁସନ ସେଣ୍ଟର ମଧ୍ୟରୁ ୩୦ଟିକୁ ବନ୍ଦ କରି ଦେଇଛି । ବାଇଜୁସର ମୂଳ କମ୍ପାନି ଥିଙ୍କ ଆଣ୍ଡ ଲର୍ଣ୍ଣ ପକ୍ଷରୁ ଏହି ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଖର୍ଚ୍ଚ କାଟ କରିବା ଦିଗରେ କମ୍ପାନି  ଏଭଳି ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରିଛି । ୨୬୨  ଟ୍ୟୁସନ ସେଣ୍ଟର ହାଇବ୍ରିଡ ମଡେଲରେ ଚାଲିବ ବୋଲି  କମ୍ପାନି ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି ।  

ଏହା ପୂର୍ବରୁ କମ୍ପାନି ଏହାର ମୁଖ୍ୟାଳୟ ଛାଡି  ଅନ୍ୟ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲା । ସେହିଭଳି କମ୍ପାନିର ସବୁ କର୍ମଚାରୀ ଏବେ ଘରୁ କାମ କରୁଛନ୍ତି ।  

ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ ବାଇଜୁସ କହିଛି,  ଅନୁଷ୍ଠାନର ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଶିକ୍ଷାଦାନ ଏବଂ  ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ନେଇ ଗର୍ବିତ । ଗୁଣବତ୍ତା ସହ ଅଧିକାଂଶ ଟ୍ୟୁସନ ସେଣ୍ଟରକୁ ଲାଭଜନକ ସ୍ଥିତିକୁ ଆଣିବା ଲକ୍ଷ୍ୟ । ୨୬୨ ଟ୍ୟୁସନ ସେଣ୍ଟରକୁ ସଦ୍ୟତମ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ସହ ହାଇବ୍ରିଡ ମଡେଲରେ ପରିଚାଳିତ କରାଯିବ ।  

ବାଇଜୁସ ନିବେଶକ ପ୍ରୋସସ  ଏନ୍‌ବି, ପିକ୍‌ ଏଏକ୍ସବି ପାର୍ଟନର,  ଜେନେରାଲ ଆଣ୍ଟଲାଣ୍ଟିକ ଏବଂ ସୋଫିନା  ଏସ୍‌ଏ ବାଇଜୁସର ୧୬୫୫ କୋଟି  ଉଠାଣ ନେଇ କମ୍ପାନିର ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ  ବିରୋଧ କରିଥିଲେ । ଏହା ପୂର୍ବର  ପାଣ୍ଠି ଉଠାଣ ଠାରୁ ୯୦% କମ୍‌ । ପୂର୍ବର  ପାଣ୍ଠି ଉଠାଣ ୧.୮୨ ଲକ୍ଷ କୋଟି ଟଙ୍କାର  ଭାଲ୍ୟୁଏସନ ଆଧାରରେ ହୋଇଥିଲା । ବାଇଜୁସ ନିବେଶକ ମାନେ କମ୍ପାନି ଉପରେ ୪୪୧୧ କୋଟି ଟଙ୍କାର  ହେରଫେର ଅଭିଯୋଗ ଆଣି ୧୬୫୫  କୋଟିର ରାଇଟ୍ସ ଇସ୍ୟୁ ଉପରେ ରୋକ  ଲଗାଇଥିଲେ । କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ବେତନ  ଦେବା ଲାଗି କମ୍ପାନୀ ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ବାଇଜୁ ରବିନ୍ଦ୍ରନ ନିଜ ଘର ବନ୍ଧା ରଖିଛନ୍ତି ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.