ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ୟୁପିଏସ୍‌ସି ରେଜଲ୍ଟ, ୧୮୦ ଆଇଏଏସ୍., ୨୦୦ ଏଇପିଏସ୍‌, ୩୭ ଆଇଏଫଏସ କୃତ୍ତକାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର ଅଦାଲତ ସଂଲଗ୍ନ ଔଷଧ ଦୋକାନରେ ପଶିଲା ବାରାହା
  • ||
  • ଆକାଶରୁ ନିଆଁ ବର୍ଷା, ଦିନ ସାଢ଼େ ୧୧ଟା ସୁଦ୍ଧା ସବୁ ଉତ୍ତପ୍ତ ସହର ପାଲଟିଲା ବାଲେଶ୍ୱର
  • ||
  • ବାରିପଦା: ପୋଖରୀ ରେ ଗାଧୋଉଥିବା ବେଳେ ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଆସିଲା ବିଜେପି ଦ୍ବିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା, ୨୧ ବିଧାନସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ନା ଘୋଷଣା, ୧୪ ଆସନ ପାଇଁ ଛାଣ୍ଡିନି ଅଙ୍କ
  • ||
  • ମାଟ୍ରିକ୍‌ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କ ତଥ୍ୟ ସଂଶୋଧନ, ଶେଷ ସୁଯୋଗ ଆଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ରଥଯାତ୍ରା ଦ୍ୱିତୀୟ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ: ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ନବଯୌବନ ଦର୍ଶନ, ନେତ୍ରଉତ୍ସବ ଓ ଶ୍ରୀଗୁଣ୍ଡିଚା ଚାଲେଞ୍ଜ ହେବ
  • ||
  • IPL 2024: ଇଡେନ୍‌ରେ କୋଲକାତା-ରାଜସ୍ଥାନ ମୁକାବିଲା, ଶୀର୍ଷ ସ୍ଥାନ ପାଇଁ ହେବ ଲଢ଼େଇ
  • ||
  • ପବିତ୍ର ଅଶୋକାଷ୍ଟମୀ: ମହାପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀଲିଙ୍ଗରାଜଙ୍କ ରୁକୁଣା ରଥଯାତ୍ର, ମଧ୍ୟାହ୍ନ ସାଢ଼େ ୧୨ଟାରେ ପହଣ୍ଡି, ସାଢ଼େ ୩ଟାରେ ରଥ ଟଣା
  • ||
  • ଆଗକୁ ଭୟାନକ ଅଗ୍ନି ବର୍ଷା, ୪୫ ଛୁଇଁବ ତାପମାତ୍ରା: ସପ୍ତାହ ଯାଏ କମିବନି ତାତି
  • ||

ରିଆଲିଟି ସୋ ‘ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦିୱାନେ’ରେ ବ୍ରହ୍ମପୁରର ଆଦର୍ଶ, ଏକ୍ସପ୍ରେସନ୍‌କୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ ମାଧୁରୀ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ୨୦/୦୨: କିଏ କହୁଛି ଡ୍ୟାନ୍ସ ଓସ୍ତାଦ,  ତ କିଏ କହୁଛି ଏକ୍ସପ୍ରେସନ୍‌ ମାଷ୍ଟର୍‌ । ମାତ୍ର ୮ ବର୍ଷ  ବୟସରେ ଜାତୀୟସ୍ତରର ରିଆଲିଟି ସୋ’ରେ ଭାଗନେଇ ବିଚାରକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଥିବା ବ୍ରହ୍ମପୁରର ଆଦର୍ଶ  ପାତ୍ର ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ । ‘ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦିୱାନେ’ରେ ଭାଗ ନେଇ ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷୀତ ଓ ସୁନିଲ୍‌ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉଚ୍ଚ ପ୍ରଶଂସିତ  ହୋଇଛନ୍ତି ଆଦର୍ଶ । ତାଙ୍କ ଏକ୍ସପ୍ରେସନ୍‌ ଉଭୟ ବିଚାରକଙ୍କ  ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବା ଆଦର୍ଶଙ୍କ ବାପା କହିଛନ୍ତି । 

ବ୍ରହ୍ମପୁର  ନୀଳାଦ୍ରି ବିହାର ତ୍ରିନାଥ ନଗର ବାସିନ୍ଦା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କୁମାର ପାତ୍ର ଓ ରଶ୍ମିତାରାଣୀଙ୍କ ପୁଅ ଆଦର୍ଶ । ଡିଏଭି ସ୍କୁଲ୍‌ର  ତୃତୀୟ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢ଼ନ୍ତି । ୪ ବର୍ଷରୁ ଆଦର୍ଶ ଡ୍ୟାନ୍ସ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇଥିଲେ । ଟିଭି ଦେଖି ନୃତ୍ୟ କରୁଥିବା  ଆଦର୍ଶଙ୍କୁ ୱାଓ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଏକାଡେମୀରେ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ପାଇଁ ଭର୍ତ୍ତି  କରିଥିଲେ । ଡ୍ୟାନ୍ସ ମାଷ୍ଟର୍‌ ଗଣେଶ ମିସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଠାରୁ ଆଦର୍ଶ  ନୃତ୍ୟଶିକ୍ଷା ହାସଲ କରି ଆଗକୁ ବଢ଼ି ଚାଲିଛନ୍ତି । ପ୍ରଥମେ  ସ୍ଥାନୀୟ ମଞ୍ଚରେ ନୃତ୍ୟ କରୁଥିବା ଆଦର୍ଶ ଜିଲ୍ଲା ଓ ରାଜ୍ୟ  ମଞ୍ଚରେ ଉତ୍ତମ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ଜିଣିଥିଲେ ।  ପରେ ଓଡ଼ିଆ ଟେଲିଭିଜନ୍‌ ଚ୍ୟାନେଲ୍‌ରେ ପ୍ରସାରିତ ନାଚ୍‌  ଓଡ଼ିଶା, ଟିକେ ଡାନ୍ସ-ଟିକେ ଆକ୍ଟିଂ, ବିବି ନମ୍ବର ୱାନ୍‌ ଆଦି  ରିଆଲିଟି ସୋ’ରେ ଭାଗନେଇ ଚମତ୍କାର ନୃତ୍ୟ କରିଥିଲେ ।  କିଛି ସୋ’ରେ ୱିନର୍‌ ହେବା ପରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦିୱାନେ  ଜାତୀୟ ନୃତ୍ୟ ସୋ’ରୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ମିଳିଥିଲା । ଏଥିପାଇଁ  ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଦୁଇ ରାଉଣ୍ଡ, କୋଲକାତାରେ ଦୁଇଟି  ଅଡିସନ୍‌ରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରି ମୁମ୍ବାଇ୍‌ ଅଡିସନ୍‌ ପାଇଁ  ବିବେଚିତ ହୋଇଥିଲେ ଓ ତାପରେ ଟିଭି ରାଉଣ୍ଡକୁ ଉନ୍ନୀତ  ହୋଇଥିଲେ ଆଦର୍ଶ । ସାରା ଦେଶରୁ ଟପ୍‌ ୧୦୦ଙ୍କୁ ନେଇ  ମେଗା ରାଉଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ଆଦର୍ଶ ଟପ୍‌ ୧୮  ସ୍ଥାନ ପାଇଥିଲେ । ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦିୱାନେ ମଞ୍ଚରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ  ନେଇ ବିଚାରକମାନେ ବେଶ ଆକର୍ଷିତ ହୋଇଥିଲେ ।  ବର୍ତ୍ତମାନ ଇଣ୍ଡିଆ ଗଟ୍‌ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚଳାଇଛନ୍ତି ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.