ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ୧୯ରେ ବିଜେଡି ବିଧାୟକ ଦଳ ବୈଠକ, ଅଧକ୍ଷତା କରିବେ ସୁପ୍ରିମୋ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ
  • ||
  • ଦାର୍ଜିଲିଂରେ ଭୟଙ୍କର ଟ୍ରେନ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ଟ୍ରେନ୍‌କୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲ ମାଲବାହୀ ଟ୍ରେନ୍, ୮ ଯାତ୍ରୀ ମୃତ, ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ନୀଳଗିରି: ରଜ ଉତ୍ସବରେ ଅଘଟଣ।ଝାଡ଼ାବାନ୍ତି ରେ ୯ ଗୁରୁତର ,୨ ଅସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ରାଜେନ୍ଦ୍ରାଭିଷେକ ନୀତି, ମଙ୍ଗଳବାର ଋକ୍ମିଣୀ ବିବାହ ଉତ୍ସବ
  • ||
  • ସରିଲା ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଛୁଟି, କାଲିଠୁ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ: ଶିକ୍ଷକ ଆସି କରିବେ ସମସ୍ତ ବ୍ୟବସ୍ଥା
  • ||
  • ନୂଆପଡା ଲଛିପୁର ଛକରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର୍କୁ ପିଟିଲା କାର, ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୪ ଜୀବନ
  • ||
  • ନାକେଦମ୍‌ କଲାଣି ଭୀଷଣ ତାତି ସାଙ୍ଗକୁ ଗୁଳୁଗୁଳି: ଆଗଉନି ମୌସୁମୀ, ବର୍ଷା ଗାଏବ
  • ||

କ୍ଵିକ୍ କ୍ଲିକ୍ ଆଡ ମିଡିଆ କମ୍ପାନୀ ନାଁରେ ୨ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ ମାମଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିମଳାନନ୍ଦଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ଇଓଡବ୍ଲ୍ୟୁ

ଭୁବନେଶ୍ଵର, ୨୧/୦୫ : ଇଓଡବ୍ଲ୍ୟୁ ପଞ୍ଝାରେ କ୍ଵିକ୍ କ୍ଲିକ୍ ଆଡ ମିଡିଆ କମ୍ପାନୀ ପାର୍ଟନର୍। ୨ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିମଳାନନ୍ଦ ଭୂୟାଁଙ୍କୁ ଲକ୍ଷ୍ନୌରୁ ଗିରଫ କଲା ଇଓଡବ୍ଲ୍ୟୁ। ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯାଇଥିଲା। ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରାଞ୍ଜିଟ୍ ରିମାଣ୍ଡରେ ଭୁବନେଶ୍ଵର ଅଣାଯିବ। 

ସୂଚନାନୁଯାୟୀ, ବିକାଶ ପୋଡାର ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କ୍ଵିକ୍ କ୍ଲକ୍ ଆଡ୍ ମିଡିଆ କମ୍ପାନୀ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ମାମଲା ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଥିଲା। ତଦନ୍ତ ପରେ ମାଲକାନଗିରିର ବିମଳାନନ୍ଦ ଭୂୟାଁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରାମି ଭୂୟାଁ ୫୩ ଜଣ ନିବେଶକଙ୍କ ଠାରୁ ଠକେଇ କରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା। ଏଲଇଡି ଯୋଗାଣ ବାହାନାରେ ସେମାନେ ପ୍ରାୟ ୨ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଠକେଇ କରିଥିଲେ। ବିଜ୍ଞାପନରୁ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଉଚିତ୍ ବୋଲି କହି ଲୋକଙ୍କୁ ଭୂଆଁ ବୁଲାଇଥିଲେ। 

ଛତିଶଗଡ ରାୟପୁର ଶ୍ୟାମନଗରରେ କ୍ଵିକ୍ କ୍ଲିକ୍ ଆଡ ମିଡିଆ କମ୍ପାନୀର ରହିଛି ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ। ଛତିଶଗଡ଼ ଜଗଦଲପୁର ଏବଂ ଭୁବନେଶ୍ଵର ଜୟଦେବ ବିହାରରେ ରହିଛି ଏହାର ଶାଖା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ। କ୍ଵିକ୍ କ୍ଲିକ୍ ଆଡ ମିଡିଆ କମ୍ପାନୀର ପାର୍ଟନର ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିମଳାନନ୍ଦ ଭୂୟାଁ ଏଵଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରାମି ଭୂୟାଁ। ୨୦୧୭-୧୮ରେ ସେମାନେ ଲୋକଙ୍କୁ ଅଧିକ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେବା ଆଶାରେ ସେମାନଙ୍କ ସଂସ୍ଥାରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଲୋଭ ଦେଖାଇଥିଲେ। ଏମାନେ ମୁଖ୍ୟତଃ ଖୋର୍ଦ୍ଧା, କୋରାପୁଟ, ନୟାଗଡ଼, ମୟୂରଭଞ୍ଜ, ବାଲେଶ୍ଵର, ରାଉରକେଲା, ସମ୍ବଲପୁର, ଗଞ୍ଜାମ ଇତ୍ୟାଦି ଅଞ୍ଚଳ ଗୁଡ଼ିକରେ ସେମାନଙ୍କ ନେଟୱାର୍କ ବିସ୍ତାର କରିଥିଲେ। ଏହିଭଳି ଭାବେ ୧୦୦ରୁ ଅଧିକ ନିବେଶକଙ୍କ ଠାରୁ ସେ ୨ କୋଟିରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଟଙ୍କାର ଠକେଇ କରିଥିଲେ। ଏମାନେ ଦୀର୍ଘଦିନ ହେଲା ଫେରାର୍ ରହିଥିଲେ। 





  • prameyanews
  • PrameyaOdia
  • prameya
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.