ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ରାମଲାଲାଙ୍କ ସୂର୍ଯ୍ୟତିଳକ, ଦିବ୍ୟ ରୂପ ଦେଖି ଭକ୍ତିରେ ବିଭୋର ହେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||
  • ଦିନ ସାଢେ ୧୧ଟାରେ ୪୦ ଡିଗ୍ରୀ ଛୁଇଁଲା ତାପମାତ୍ରା, ବାଲେଶ୍ଵରରେ ସର୍ବାଧିକ ରେକର୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ ଯୋଗୁଁ ୩ ଦିନ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି
  • ||
  • ମୁମ୍ୱାଇ: ଶୋଇବା ଅଧିକାର ମୌଳିକ ଆବଶ୍ୟକତା, ରାତି ଅଧରେ ଜେରା କରିବାରୁ ଇଡିକୁ ହାଇକୋର୍ଟ ନୋଟିସ୍‌
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ: ୧୬୭ ଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସଙ୍ଗିନ ମାମଲା, କଂଗ୍ରେସର ଭେଙ୍କଟରମଣ ସବୁଠୁ ଧନୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପିସିସି ପ୍ରଚାର କମିଟି ବୈଠକ, ୨୮ରେ ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି
  • ||
  • ଆଇପିଏଲ୍‌ରେ ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀ ଓ ଗୁଜୁରାଟ ମଧ୍ୟରେ ଟକ୍କର, ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ହେବ ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦୁବାଇରେ ବର୍ଷାର ପ୍ରକୋପ, ଚାରିଆଡେ ଖାଲି ପାଣି ପାଣି, ଓମାନରେ ଚାଲିଗଲା ୧୮ ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଅସହ୍ୟ ତାତି ଓ ଗୁଳୁଗୁଳିରେ ସିଝୁଛି ରାଜ୍ୟ, ୪ ଦିନ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ, ୧୮ ଓ ୧୯ରେ ୪୫ ଡିଗ୍ରୀ ଛୁଇଁବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଆଜି ପବିତ୍ର ରାମନବମୀ, ପ୍ରାଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପରେ ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ପ୍ରଥମ ରାମନବମୀ, ଆସିବେ ୨୫ ଲକ୍ଷ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||

ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଗୁରୁତର, ଭେଣ୍ଟିଲେଟରରେ ଜୀବନ ମରଣ ସହ କରୁଛନ୍ତି ସଂଘର୍ଷ

ମୁମ୍ବାଇ: ମନୋରଞ୍ଜନ ଜଗତ ସହ ଜଡ଼ିତ ଆଉ ଏକ ଦୁଃଖଦ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ନିକଟରେ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଜଣେ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ମୃତ୍ୟୁ ସହ ଲଢ଼େଇ କରୁଛନ୍ତି । ଆମେ ଯେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ କଥା କହୁଛୁ, ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଲୋକପ୍ରିୟ ସାଉଥ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅରୁନ୍ଧତୀ ନାୟର । ସେ ଏବେ ହସ୍ପିଟାଲର ଭେଣ୍ଟିଲେଟରରେ ଥିବା ବେଳେ ଜୀବନ ମରଣ ସହ ଲଢ଼େଇ କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୪ରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କେରଳର କୋବଲମରେ ବାଇକ୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ । 

ଏହା ପରେ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କୁ ଥିରୁଅନନ୍ତପୁରମର ଏକ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ଏନେଇ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଆରତୀ ନାୟର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହା ସହ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ଥିବା ବେଳେ ସେ ମରଣ ସହ ଲଢ଼େଇ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଆରତୀ କହିଛନ୍ତି । ଅରୁନ୍ଧତୀ ନାୟରଙ୍କ ଭଉଣୀ ଆରତୀ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ତାମିଲନାଡୁର ଖବରକାଗଜ ଏବଂ ଟେଲିଭିଜନରେ ପ୍ରସାରିତ ଖବର ଉପରେ ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ଦେବାକୁ ଉଚିତ ମନେକରୁଛି । ଏହି ଖବର ସତ ଯେ ୩ ଦିନ ତଳେ ମୋ ଭଉଣୀ ଅରୁନ୍ଧତୀ ନାୟରଙ୍କ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ।’

ଏହା ସହ ସେ ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ଅରୁନ୍ଧତୀ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି । ସେ ଅନନ୍ତପୁରୀ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିବା ବେଳେ ମରଣ ସହ ଲଢ଼େଇ କରୁଛନ୍ତି ।’ ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅରୁନ୍ଧତୀଙ୍କ ଆଶୁ ଆରୋଗ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିବାକୁ ଆରତୀ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି । ଏନେଇ ଜଣାପଡ଼ିବା ପରେ ତାଙ୍କର ମଙ୍ଗଳ କାମନା କରିଛନ୍ତି ଅରୁନ୍ଧତୀଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ । 




ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଅରୁନ୍ଧତୀ ନାୟର ୨୦୧୪ରେ ତାମିଲ ଫିଲ୍ମ ‘ପୋଙ୍ଗି ଏଝୁ ମନୋହରା’ରେ ସିନେ ଦୁନିଆରେ ପାଦ ଥାପିଥିଲେ । ବିଜୟ ଏଣ୍ଟୋନି ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ‘ସୈଥନ’ରୁ ଖୁବ ଲୋକପ୍ରିୟତା ପାଇଥିଲେ ଅରୁନ୍ଧତୀ । ସେହିଭଳି ସେ ୨୦୧୮ରେ ‘ଓଟ୍ଟାକୋରୁ କାମୁକନ’ ଜରିଆରେ ମାଲାୟାଲମ ଫିଲ୍ମରେ ପାଦ ଥାପିଥିଲେ । ଅରୁନ୍ଧତୀ ନାୟର ଅଭିନୀତ ପୋର୍କସୁକଲ’ ୨୦୨୩ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିଲା ।  

  • film
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.