ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • T-20 ବିଶ୍ୱକପ୍ ସୁପର ୮ ରାଉଣ୍ଡ, ୨୧ ରନ୍‌ରେ କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀ ଚିତ୍ ପଟାଙ୍ଗ, ଆଫଗାନିସ୍ତାନ ପ୍ରଥମ ବିଜୟ
  • ||
  • ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ମାମଲା, ପ୍ରଜ୍ବଳଙ୍କ ଭାଇ ସୂରଜ ରେଭାନ୍ନାକୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି ସହରର ଡିଏନ୍‌କେ ଛକରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଜଣେ ମହିଳା ମୃତ
  • ||
  • ସାଲେପୁର: ବାଇକ୍‌ ସହ ପୋଲରୁ ଖସି ପଡ଼ିଲେ ୨ ଆରେହୀ, ଜଣେ ମୃତ ,ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ୨ ଦିନିଆ କେନ୍ଦୁଝର ଗସ୍ତରେ ଯିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ମା’ ତାରିଣୀଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ ପରେ ଜନସମାବେଶରେ ହେବେ ସାମିଲ
  • ||
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ପଟିଦିଅଁ ବିଜେ, ଜ୍ୱରରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ଗୁପ୍ତ ଅନବସର ସେବା ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ଆସନ୍ତା ଦୁଇ ଦିନ ବିକ୍ଷିପ୍ତ ସ୍ଥାନରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୨୫ରୁ ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ଛେଚିବ
  • ||

ହଂସପାଳ ଛକରେ ଖୋଲିଲା ଗ୍ରୀନ୍ ଟ୍ରେଣ୍ଡସ୍ ସେଲୁନ୍, ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ମିଳିବ ୪୦% ରିହାତି

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୦୮/୦୯:କ୍ୟାଭିନକେୟାର ପ୍ରା.ଲିର ଗ୍ରୀନ୍ ଟ୍ରେଣ୍ଡସ୍ ୟୁନିସେକ୍ସ ହେୟାର ଆଣ୍ଡ ଷ୍ଟାଇଲ ସେଲୁନ୍ ଭୁବନେଶ୍ବର ହଂସପାଳ ଛକରେ ଏହାର ୪୮୯ ତମ ଆଉଟଲେଟ୍ ଲଞ୍ଚ କରିଛି। ନୂଆ ଆଉଟଲେଟ୍ ଖୋଲିବା ଅବସରରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ୪୦% ରିହାତି ରହିଛି। ଉଦଘାଟନ ସମୟରେ ସୁକାନ୍ତ ନନ୍ଦ, ସିପ୍ରା ନନ୍ଦଙ୍କ ସହ ଅନ୍ୟ ମାନ୍ୟଗଣ ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

ଏହି ଅବସରରେ କମ୍ପାନୀର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଗୋପାଳକ୍ରୀଷ୍ଣନ୍ କହିଛନ୍ତି, “ଗ୍ରୀନ୍ ଟ୍ରେଣ୍ଡସ୍ ୟୁନିସେକ୍ସ ହେୟାର ଆଣ୍ଡ ଷ୍ଟାଇଲ ସେଲୁନ୍ ଦେଶରେ ୩୭୫+ ସ୍ଥାନରେ  ରହିଛି।  ସେଲୁନ୍ ସେବା ପ୍ରଦାନକାରୀଙ୍କ ଦକ୍ଷତା ବିକାଶ ଉପରେ ଆମର କ୍ରମାଗତ ଧ୍ୟାନ ଏବଂ 360 ଡିଗ୍ରୀ ସେଲୁନ୍ ସେଟ୍ ଅପ୍ ଏବଂ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି ସହଭାଗୀମାନଙ୍କୁ ଅପରେସନ୍ ସପୋର୍ଟ ଆମର ଦ୍ରୁତ ବିସ୍ତାର ଏବଂ ସ୍ଥିର ଅଭିବୃଦ୍ଧିରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛି | ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ଯୋଜନା ଉପରେ ଅଧିକ ବର୍ଣ୍ଣନା କରି ସେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି “ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ପାଇଁ ଆମେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ଯେତେବେଳେ ଏକ ବୃତ୍ତିଗତ ଭାବରେ ପରିଚାଳିତ ସେଲୁନ୍ ବ୍ରାଣ୍ଡ ସହିତ ଭାଗିଦାରୀ କରିବାକୁ ଆସେ, ଆମେ ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କ ସହ ଭାଗିଦାରୀ କରିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥାଉ।

ଏହି ବ୍ରାଣ୍ଡ ବିଷୟରେ ସିଓଓ ଦୀପକ ପ୍ରବୀଣ କହିଛନ୍ତି  “ଏହି ସେଲୁନ୍ ଗୁଣବତ୍ତା ଏବଂ ସେବା ସ୍ତରରେ ମାନଦଣ୍ଡ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବ ଏବଂ ଏହା ଆମ ସଲମାନଙ୍କରେ ଦିଆଯାଉଥିବା ସେବା ସହିତ ମଧ୍ୟ ସମ୍ମାନ ହେବ।  ଗ୍ରାହକମାନେ ଗୁଣବତ୍ତା, ମୂଲ୍ୟ, ଏବଂ ସୁବିଧା ଖୋଜୁଛନ୍ତି, ଏକ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଭାବରେ ଆମେ ସମାନ ବିତରଣକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିବାରେ ନିରନ୍ତର ଧ୍ୟାନ ଦେଉଛୁ।  ଆମର ସେଲୁନରେ ସମସ୍ତ ସେବା ବୃତ୍ତିଗତ ତାଲିମପ୍ରାପ୍ତ ଏବଂ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ଷ୍ଟାଇଲିଷ୍ଟଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଏକ ବିଶ୍ୱ ସ୍ତରୀୟ ପରିବେଶରେ ବଳିଷ୍ଠ ବୈଷୟିକ କୌଶଳ ସହିତ ବିତରଣ କରାଯାଇଥାଏ। ଏଠାରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଫେସିଆଲ୍, ୨ ଷ୍ଟେପ୍ ସେଫ୍ ଷ୍ଟେଟନିଙ୍ଗ୍, ଆଡଭାନ୍ସଡ୍ ସ୍କିନ୍ ଲାଇଟେନିଙ୍ଗ୍ ଫେସିଆଲ୍, ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ଗ୍ଲୋ ଫେସିଆଲ୍, ହେଲ୍ ପେଲ୍ ଟ୍ରିଟମେଣ୍ଟ, କେରାଟିନ୍ ଚିକିତ୍ସା ସହିତ ଅନେକ ବିୟୁଟି ଓ କେଶ ଉପରେ ସେବା ମିଳିପାରିବ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.