ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କାମାକ୍ଷାନଗର: ଅଜଣା ଗାଡ଼ି ଧକ୍କା ରେ ସାଇକେଲ ଆରୋହୀ ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବିରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ରାସ୍ତା ରୋକ
  • ||
  • ଆସିଲା ବିଜେଡି ଷଷ୍ଠ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା, ଚମ୍ପୁଆରୁ ସନାତନ ମହାକୁଡ଼, ବଡଚଣାରୁ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀପ ରାୟଙ୍କ ରାସ୍ତାରେ ନିହାର କଣ୍ଟା ! ପ୍ରାର୍ଥୀ ଚୟନକୁ ନେଇ ଦେଖା ଦେଇଛି ବିବାଦ
  • ||
  • ଆଜି ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ୟୁଜିସି-ନେଟ୍‌ ଜୁନ୍‌ ସେସନ୍‌-୨୦୨୪ ଆବେଦନ ପ୍ରକ୍ରିୟା
  • ||
  • ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଆମ୍ଵୁଲାନ୍ସ, ଦୁଇ ଶିଶୁଙ୍କ ଆଖି ଆଗରେ ଚାଲିଗଲା ବାପା-ମାଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ହୀରାକୁଦରେ ଡଙ୍ଗା ବୁଡି ଟ୍ରାଜେଡି: ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ଜଣେ ଏବେ ବି ନିଖୋଜ
  • ||
  • ମେ'୧ରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ବନ୍ଦ ରହିବ ଭିତରକନିକା
  • ||
  • ଶନିବାର ବାହୁଡ଼ିବେ ମହାପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀଲିଙ୍ଗରାଜ: ଦିନ ସାଢ଼େ ୧ରେ ପହଣ୍ଡି, ସାଢେ ୩ଟାରେ ରଥଟଣା
  • ||
  • ଶନିବାର ବିଶ୍ବପ୍ରସିଦ୍ଧ ରଥଯାତ୍ରା ପ୍ରଥମ ସମନ୍ୱୟ ବୈଠକ, ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କରିବେ ଆର୍‌ଡିସି
  • ||
  • ଆଜି ବି ଅତି ଭୀଷଣ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ, ୨୧ ଯାଏ ନିସ୍ତାର ନାହିଁ, କାଳବୈଶାଖୀ ପାଇଁ କମିପାରେ ତାତି
  • ||
  • IPL ୨୦୨୪: ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀ-ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଲଢ଼େଇ, କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ ଗଡ଼ ଧ୍ୱଂସ ପଥରେ ସନରାଇଜର୍ସ
  • ||
  • ହୀରାକୁଦରେ ଡଙ୍ଗା ବୁଡି ଟ୍ରାଜେଡି, ଦୁଇ ମୃତ, ୭ ନିଖୋଜ, ସକାଳୁ ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ
  • ||

ବାଜିଲା ଆଇପିଏଲ୍‌ ବିଗୁଲ: ଚିପକ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍‌ସ- ରୟାଲ୍‌ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ

ଚେନ୍ନାଇ,୨୨/୦୩: ଗ୍ରୀଷ୍ମର ଆଗମନ ସହ ନିର୍ବାଚନ ଋତୁ ସାରା ଦେଶର ଉତ୍ତାପକୁ ବଢାଇ ଦେଇଥିବାବେଳେ  କ୍ରିକେଟ୍‌ ଜରିଆରେ ଭରପୂର ମନୋରଞ୍ଜନ  ଯୋଗାଇ ଦେବାକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିଛି  ଆଇପିଏଲ୍‌। ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ୧୭ତମ ସଂସ୍କରଣ । ପ୍ରିୟ ଚିପକ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡକୁ ଓହ୍ଲାଇବ ଡିଫେଣ୍ଡିଂ ଚାମ୍ପିଅନ୍‌  ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍‌ସ । ସମ୍ମୁଖରେ ରୟାଲ୍‌ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ । ଦର୍ଶକଙ୍କ ଉତ୍କଣ୍ଠା ଶିଖର ଛୁଇଁଛି । ଦୀର୍ଘ ଦିନ ପରେ ଦୁଇ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଖେଳାଳି ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନି ଓ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ଦର୍ଶକ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ।  ଧୋନି ବର୍ଷକ ପରେ କ୍ରିକେଟ୍‌ ଖେଳିବେ । କୋହଲି ମଧ୍ୟ ୨ ମାସ ପରେ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡକୁ  ଓହ୍ଲାଇବେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟଙ୍କ ଉପରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ନଜର ।

ଶୁକ୍ରବାର ରାତି ୮ଟାରେ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଅଧଘଣ୍ଟାର ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି । ପ୍ରସିଦ୍ଧ  ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏ ଆର ରେହମାନ, କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ  ସୋନୁ ନିଗମଙ୍କ ସମେତ ବଲିଉଡ୍‌ ତାରକା ଅକ୍ଷୟ  କୁମାର, ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ୍‌ ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗ ଦେଇ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିବେ । ତଥାପି ଦର୍ଶକଙ୍କ  ନଜର ରହିବ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଉପରେ । 




ଚାମ୍ପିଅନ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍‌ସ ବିଜୟ ଧାରା ଜାରି ରଖିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ । ମାତ୍ର ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ପ୍ରଥମ ଟାଇଟଲ ପାଇଁ ବ୍ୟାକୁଳ । ମହିଳା ଦଳ ଡବ୍ଲ୍ୟୁପିଏଲ୍‌ ଚାମ୍ପିଅନ୍‌ ହେବା ପରେ ସମର୍ଥକଙ୍କ ଆଶା ବଢ଼ିଯାଇଛି । ରୟାଲ୍‌ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସକୁ ଏଥର ଚାମ୍ପିଅନ୍‌ ଭାବେ ଦେଖିବାକୁ ସମର୍ଥକ ବ୍ୟାକୁଳତାର ସହ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । କୋହଲି ମଧ୍ୟ ଟ୍ରଫି ଉଠାଇବାର ଅଭିଳାଷକୁ ଏଥର  ପୂରଣ କରିବାକୁ ଆଶାବାଦୀ । 

ସିଜନ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିବାରୁ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଏକାଦଶ  ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା କଷ୍ଟକର । ତଥାପି ରଜତ ପାତିଦାର  ଓ କାମେରନ ଗ୍ରୀନ୍‌ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ଏକାଦଶରେ  ସ୍ଥାନ ପାଇବା ନିଶ୍ଚିତ । ପୂର୍ବ ସିଜନ ଭଳି ଫାଫ ଡୁ ପ୍ଲେସି  ଓ ବିରାଟ କୋହଲି ପାଳି ଆରମ୍ଭ କରିବେ । ଋତୁରାଜ ପ୍ରଥମ କରି ସୁପରକିଙ୍ଗ୍‌ସର ନେତୃତ୍ୱ ନେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।  ମାତ୍ର ନଜର ରଚିନ ରବିନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ । ଡେଭନ  କନୱେଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ରବିନ୍ଦ୍ର ପାଳି ଆରମ୍ଭ କରିବେ । ଚିପକ୍‌ ପିଚ ପାରମ୍ପରିକ ଭାବେ ସ୍ପିନରଙ୍କୁ ସହାୟତା  କରିଆସିଛି । ମାତ୍ର ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାଗରେ ବ୍ୟାଟିଂ ସହଜ ହେବ । ଟସ ବିଜୟୀ ଦଳ ଫିଲ୍ଡିଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଏକ  ପ୍ରକାର ନିଶ୍ଚିତ ।

ସମ୍ଭାବ୍ୟ 

ସୁପରକିଙ୍ଗ୍‌ସ ଏକାଦଶ:  ଋତୁରାଜ ଗାଏକୱାଡ୍‌(ଅଧିନାୟକ), ରଚିନ ରବିନ୍ଦ୍ର,  ଅଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହାଣେ, ମୋଇନ ଅଲି, ଡାରିଲ ମିଚେଲ,  ଶିବମ ଦୁବେ, ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା, ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନି,  ସର୍ଦୁଲ ଠାକୁର, ଦୀପକ ଚହର, ମହୀଶ ତୀକ୍ଷଣା । 

ରୟାଲ୍‌ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ଏକାଦଶ: ଫାଫ ଡୁ  ପ୍ଲେସି(ଅଧିନାୟକ), ବିରାଟ କୋହଲି, ରଜତ  ପାତିଦାର, ଗ୍ଲେନ୍‌ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ୍‌, କାମେରନ ଗ୍ରୀନ, ଅନୁଜ  ରାୱତ, ଦିନେଶ କାର୍ତ୍ତିକ, ଅଲଜାରୀ ଯୋଶେଫ, ମୟଙ୍କ  ଡଗର, ଆକାଶଦୀପ, ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.