ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ ମେୟର ନିର୍ବାଚନ: ଆପ୍‌ ପ୍ରାର୍ଥୀ ବିଜୟୀ , ଫଳାଫଳ ଘୋଷଣା କଲେ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ
  • ||
  • ଭାରତ-ଇଂଲଣ୍ଡ ଚତୁର୍ଥ ଟେଷ୍ଟ: ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ସ୍କ୍ବାର୍ଡକୁ ଫେରିବେ କେ.ଏଲ୍‌ ରାହୁଲ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି ବିଧାୟକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଧମକ ଘଟଣା, ନଗର କଂଗ୍ରେସ କମିଟି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ବନ୍ଦ ପାଳନ
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନିକିଆ ସମ୍ବଲପୁର ଗସ୍ତରେ ଆସୁଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ଲୋକାର୍ପଣ ହେବ ସ୍କିଲ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ସେଣ୍ଟର
  • ||
  • ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷା ପୂର୍ବରୁ ଝୁଲିପଡିଲେ ଛାତ୍ର, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ୨୦୨୪-୨୫ ପର୍ବପର୍ବାଣୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ: ଜୁନ୍‌ ୨୨ରେ ସ୍ନାନ ଯାତ୍ରା, ଜୁଲାଇ ୭ରେ ଶ୍ରୀଗୁଣ୍ଡିଚା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୯୬ ଲକ୍ଷ ପରିବାରକୁ ମିଳିବ ହଜାରେ ଲେଖାଏଁ, ଆଜି ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ
  • ||
  • ବୁର୍ଜା ଛକ ନିକଟରେ ଦୁଇ ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା: ଚାଲିଗଲା ଦୁଇ ଜୀବନ, ୨ ଆହତ
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ବରଗଡ଼ ଗସ୍ତରେ ଯିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ଗଙ୍ଗାଧର ସେଚ ପ୍ରକଳ୍ପର କରିବେ ଲୋକାର୍ପଣ
  • ||
  • ମାଘରେ ବଢ଼ୁଛି ତାତି: ଟିଟଲାଗଡ଼ ପାଲଟିଲାଣି ତତଲା ସହର, ୩୬ ଡିଗ୍ରୀ ପାର୍ ତାପମାତ୍ରା, ୨୪ରୁ ଘଡଘଡି ସହ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାରଠୁ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା: ୫ଲକ୍ଷ ୫୧ ହଜାର ୬୨୧ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଦେବେ ପରୀକ୍ଷା, କପି ଜଗିବ AI କ୍ୟାମେରା
  • ||

ରାଜ୍ୟସଭାରେ ହାତ ଯୋଡି କ୍ଷମା ମାଗିଲେ ଜୟା ବଚ୍ଚନ, ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ ଥିଲା କାରଣ…

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସଂସଦର ବଜେଟ୍ ଅଧିବେଶନ ସମୟରେ ରାଜ୍ୟସଭା ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଜଗଦୀପ ଧନଖଡଙ୍କ ଉପରେ କଟାକ୍ଷ କରିବାକୁ ନେଇ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ସାଂସଦ ଜୟା ବଚ୍ଚନ ଚଳିତ ସପ୍ତାହରେ ବେସ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଜୟା ବଚ୍ଚନ ତାଙ୍କ ବିଦାୟ ଅଭିଭାଷଣରେ ଗୃହର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିଛନ୍ତି । ସେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ରାଗିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ କାହାକୁ ଆଘାତ କରିବା ନଥିଲା । ଏସ.ପି ନେତା କହିଛନ୍ତି, "ଲୋକମାନେ ମୋତେ ସର୍ବଦା ପଚାରିଥାନ୍ତି ଯେ, ମୁଁ କାହିଁକି କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଥାଏ । ଏହା ମୋର ପ୍ରକୃତି, ମୁଁ ନିଜକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବି ନାହିଁ । ଯଦି କୌଣସି କଥା ମୋତେ ପସନ୍ଦ ହୋଇନଥାଏ, କିମ୍ବା ଏହା ସହ ସହମତ ନହୁଏ, ତେବେ ମୁଁ ମୋର କ୍ରୋଧ ବଢିଥାଏ । 

ଜୟା ବଚ୍ଚନ କହିଛନ୍ତି, ଯଦି ମୁଁ ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କାହା ସହିତ ଅନୁପଯୁକ୍ତ ଆଚରଣ କରିଛି, କିମ୍ବା ଏହା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ହୋଇଗଲା, ତେବେ ମୁଁ ସେଥିପାଇଁ କ୍ଷମା ମାଗୁଛି। ଗୁରୁବାର ରାଜ୍ୟସଭାରେ ବିଦାୟ ଅଭିଭାଷଣରେ ଏସପି ନେତା ଏହା କହିଛନ୍ତି । ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯଦି ତାଙ୍କ କଥାରେ କେହି ଆଘାତ ପାଇଛନ୍ତି ତେବେ ସେ ତାଙ୍କ ଠାରୁ କ୍ଷମା ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ସୂଚନାଥାଉକି ୬୮ ଜଣ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜୟା ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ, ଯାହାର ରାଜ୍ୟସଭାରେ କାର୍ଯ୍ୟକାଳ ଫେବୃଆରୀରୁ ଏପ୍ରିଲ ମଧ୍ୟରେ ଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

ଗୃହରେ ୨୦ ବର୍ଷର ଅନୁଭୂତି ବିଷୟରେ ଜୟା ବଚ୍ଚନ ନିଜର ଅଭିଜ୍ଞତା ବାଣ୍ଟିଛନ୍ତି । କହିଛନ୍ତି, "୨୦ ବର୍ଷ ଜୀବନ ବହୁତ ଲମ୍ବା ସମୟ ଅଟେ । ଏହାରି ଭିତରେ ମୋର ଅନେକ ଖଟା ମିଠା ଅନୁଭୂତି ରହିଛି । ମୁଁ ଚାହୁଁଛି ଯେ ଏହି ଗୃହ ସର୍ବଦା ସମୃଦ୍ଧ ହେଉ ଏବଂ ଏଠାକୁ ଆସୁଥିବା ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ଅଭିଜ୍ଞତାରୁ ଉପକୃତ ହେଉ।

 

 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.