ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଗସ୍ତରେ ଯିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ, ରାଇରଙ୍ଗପୁର ଏବଂ ବାରିପଦାରେ ଦଳୀୟ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ କରିବେ ପ୍ରଚାର
  • ||
  • ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଦୁଇ ଦିନ ମଦ ଦୋକାନ ଏବଂ ବାର୍‌ ବନ୍ଦ, ଭୋଟ୍‌ ଗଣତି ଦିନ ରାଜ୍ୟସାରା ମଦ ଦୋକାନ ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଶନିବାର ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ: ୬ ଲୋକସଭା, ୪୨ ବିଧାନସଭା ସିଟ୍‌ରେ ୪୪୭ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ସିଙ୍ଗଡ଼ା ବାଡ଼ିଆ, ପହି ବିନ୍ଧ ଅନୁକୂଳ...
  • ||
  • IPL 2024: ଦ୍ୱିତୀୟ କ୍ୱାଲିଫାୟରରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ରୟାଲ୍ସ- ସନରାଇଜର୍ସ, ଟ୍ରାଭିସେକ ଯୋଡ଼ିଙ୍କୁ ଅଟକାଇବେ ସ୍ପିନ୍‌ ଟାଇଟନ
  • ||
  • ଦାନା ବାନ୍ଧୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ରେମାଲ୍‌’: ୨୫ରେ ବାତ୍ୟା ରୂପ ନେବ, ୨୬ରେ ଭୀଷଣ ବାତ୍ୟାରେ ହେବ ପରିଣତ
  • ||

ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ୧୫୮ ରନ୍‌ର ଟାର୍ଗେଟ ଦେଲା କେକେଆର

Image Courtesy: espncricinfo

କୋଲକାତା: ଆଇପିଏଲର ୨୦୨୪ର ୬୦ ତମ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ କୋଲକାତା ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇ ମ୍ୟାଚକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା । ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ଟସ୍‌ ବିଳମ୍ବ ହେବାରୁ ୧୬ ଓଭର ବିଶିଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍‌ ହୋଇଛି । ଟସ୍‌ ଜିତି ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିବା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ (କେକେଆର) ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଓଭରରେ ୭ ଓ୍ବିକେଟ ହରାଇ ୧୫୭ ରନ୍‌ କରିଛି ।

ଫିଲିଫ ସଲ୍ଟ ୬ ରନ୍ କରି ଆଉଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସୁନୀଲ ନରାୟଣ ବୁମରାଙ୍କ ବଲ ବୁଝି ନପାରି ବୋଲ୍ଡ ହୋଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଭେଙ୍କଟେଶ ଆୟାର ସର୍ବାଧିକ ୪୨ ରନ୍‌ କରିଥିଲେ । ସେହିଭଳି ଶ୍ରେୟସ ଆୟର (୭), ନୀତିଶ ରାଣା (୩୩), ଆଣ୍ଡ୍ରେ  ରସେଲ (୨୪), ରିଙ୍କୁ ସିଂହ(୨୦), ରମଣଦୀପ ସିଂହଙ୍କ ଅପରାଜିତ ୧୭ ଏବଂ ମିଚେଲ ଷ୍ଟାର୍କଙ୍କ ଅପରାଜିତ ୨ ରନ୍‌ ବଳରେ ଦଳ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ୧୫୮ ରନ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ ଦେଇଛି । 

ସେପଟେ ମୁମ୍ବାଇର ଜସପ୍ରୀତ ବୁମରା ଏବଂ ପୀୟୁଷ ଚାଓ୍ବଲା ୨ଟି ଲେଖାଏଁ ଓ୍ବିକେଟ ନେଇଛନ୍ତି । ସେହିଭଳି ନୁଆନ ତୁଷାରା ଏବଂ ଅଂଶୁଲ କମ୍ବୁଜ ଗୋଟିଏ ଲେଖାଏଁ ଓ୍ବିକେଟ ନେଇଛନ୍ତି । ଆଜିର ମୁକାବିଲାରେ କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ ବିଜୟୀ ହେଲେ ଔପଚାରିକ ଭାବେର ପ୍ଲେଅଫରେ ପହଞ୍ଚିବ ।

  • IPL 2024
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.