ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯଜ୍ଞର ପ୍ରସାଦ ଖାଇ ୫୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଲୋକ ଝାଡ଼ାବାନ୍ତି, ଖଲ୍ଲିକୋଟ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଶନିବାରଠୁ ପିଜି ନାମଲେଖା ଆବେଦନ, ୨୭ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ: ଜୁନ୍‌ ୨୨ରେ ଆଡମିଟ୍‌ କାର୍ଡ, ଜୁଲାଇ ୩ରୁ ୧୪ ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା-ନିମାପଡ଼ା ରାସ୍ତାରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଖୁଣ୍ଟକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ନିର୍ମାଣସ୍ଥଳରେ ମୁଗୁର ଓ ନିହଣ ଶବ୍ଦର କମ୍ପନ, ଚାଲିଛି ତୁମ୍ବରେ ବିନ୍ଧ ଖୋଦେଇ
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ମାରାଥନ୍‌ ପ୍ରଚାର: ଆଜି ଅଶ୍ୱିନୀ, ହେମାମାଳିନୀ ଓ ତୋମାରଙ୍କ କରିବେ ପ୍ରଚାର, ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର, ଭୂପେନ୍ଦ୍ର, ଅନୁଭବ, ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ବି ବୁଲିବେ
  • ||
  • ହରିୟାଣାରେ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ନିଆଁ ଲାଗି ୮ ମୃତ, ୨୪ରୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଥମିବ ୫ମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର, ସୋମବାର ୪୯ ଲୋକସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ
  • ||
  • IPL 2024: ଚିନ୍ନାସ୍ୱାମୀରେ ଆରସିବିକୁ ଭେଟିବ ସିଏସ୍‌କେ, ପ୍ଲେ-ଅଫ୍‌ ପାଇଁ ଶେଷ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯ରୁ ବଢ଼ିବ ତାତିି, ୨୦ରୁ କଲବଲ କରିବ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ: ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

ଗୋଟିଏ ମଞ୍ଚରେ ନଜର ଆସିବେ ରାଜ ଠାକରେ ଏବଂ ପିଏମ୍ ମୋଦୀ, ଶିବାଜୀ ପାର୍କର ରାଲିରେ ଦେଖାଯିବ ଅଜବ ଦୃଶ୍ୟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୮/୫ :  ଲୋକସଭାର ତୃତୀୟ ଚରଣର ନିର୍ବାଚନ ଶେଷ ହୋଇସାରିଛି । ସବୁ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ବାକି ଥିବା ସିଟରେ ଜୋରଶୋରରେ ପ୍ରଚାର ପ୍ରସାର କରୁଛନ୍ତି । ମୁମ୍ବାଇ, ଠାଣେ, ପାଲଘରରେ ପଞ୍ଚମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ସମୟରେ ୨୦ମଇରେ ମତଦାନ ହେବ । ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ନିକଟ ଜିଲ୍ଲା ଲାଗି ୧୭ମଇ ଶୁକ୍ରବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାରର ଦୃଶ୍ୟ ଟିକେ ନିଆରା ହେବ । 

ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଏବଂ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ନିବନିର୍ମାଣ ସେନାର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାଜ ଠାକରେ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ମଞ୍ଚରେ ଦେଖାଯିବେ । ଉଭୟ ନେତା ନିକଟ ଜିଲ୍ଲାର ଜନତାଙ୍କୁ ଶିବାଜୀ ପାର୍କର ବିଶାଳ ମଞ୍ଚରେ ସମ୍ବୋଦ୍ଧିତ କରିବେ । ମନସେର ମହାସଚିବ ଏବଂ ପ୍ରବକ୍ତା ବାଗିଶ ସାରସ୍ବତ ଅଧିକୃତ ଭାବରେ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ମହରାଷ୍ଟ୍ର ନବନିର୍ମାଣ ସେନା ନିର୍ବାଚନ ଘୋଷଣା ହେବା ପରେ ରାଜ ଠାକରେଙ୍କ ସଭା ଲାଗି ଶିବାଜୀ ପାର୍କ ମୈଦାନ ବୁକ କରିଦେଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ରାଜ ଠାକରେ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବା କାରଣରୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କୁ  ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି । ମହାୟୁତର ସବୁ ଲୋକସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ମନସେର ପଦାଧିକାରୀ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ମୈଦାନରେ ଅଛନ୍ତି ।

ତୃତୀୟ ଚରଣର ମତଦାନ ପୂର୍ବରୁ କଣକବଲୀରେ ରାଜ ଠାକରେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ନାରାୟଣ ରାଣେଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ରାଲିର ସମ୍ବୋଧିତ କରି ସାରିଛନ୍ତି । ଏବେ ୧୦ମଇରେ ପୁଣେ ଏବଂ ୧୨ମଇରେ ଠାଣେ ଜିଲ୍ଲାରେ ରାଜ ଠାକରେଙ୍କ ରାଲି ଆୟୋଜିତ କରାଯାଇଛି । ମୁମ୍ବାଇ, ପାଲଘର ଏବଂ ଠାଣେ ଜିଲ୍ଲାର ଲୋକସଭା ସିଟ ଲାଗି ୨୦ମଇରେ ମତଦାନ ହେବାରେ ଅଛି ।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ୧୭ମଇର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦାଦରର ଶିବାଜୀ ମୈଦାନର ମଞ୍ଚରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ରାଜ ଠାକରେଙ୍କ ସଭା ଆୟୋଜିତ କରାଯାଇଛି । ମନସେ ମହାସଚିବ ବାଗିଶ ସାରସ୍ବତଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଏକନାଥ ସିନ୍ଦେ ଏବଂ ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଫଡଣବୀଶ ବି ଏହି ମହାସଭାରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ । 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.