ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ଲଘୁଚାପ: ରବିବାରଠାରୁ ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୧୫ରୁ ୨୧ ଯାଏଁ ଉପକୂଳ ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶାରେ ବର୍ଷିବ
  • ||

ମ୍ୟାଚ୍‌ ପୂର୍ବରୁ ଓ୍ୱାଙ୍ଖେଡେରେ ବିସ୍ଫୋରଣ ଧମକ, ଟ୍ବିଟ୍‌ କରି ସନ୍ଦିଗ୍ଧ କହିଲା-ଷ୍ଟାଡିମ୍‌ରେ ନିଆଁ ଲଗାଇବୁ...

ମୁମ୍ବାଇ,୧୫।୧୧: କ୍ରିକେଟ୍ ବିଶ୍ୱକପର ସେମିଫାଇନଲରେ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ଆଜି  ମୁମ୍ବାଇର ଓ୍ବାଙ୍ଖଡେ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଭାରତ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବ। ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ବିଷୟରେ କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଉତ୍ସାହ ଅଛି ଏବଂ ଏହାକୁ ମଧ୍ୟ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରାଯାଇଛି। କିନ୍ତୁ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମ୍ୟାଚକୁ ଟାର୍ଗେଟ କରାଯିବ ବୋଲି ଏକ ଧମକ ଆସିଛି।

ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସକୁ ଏକ ଧମକପୂର୍ଣ୍ଣ ମେସେଜ୍ ମିଳିଛି ଯେଉଁଥିରେ କୁହାଯାଇଛି, ମ୍ୟାଚ ସମୟରେ କିଛି ବଡ ଘଟଣା ଘଟିବ। ଟ୍ୱିଟର ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣେ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତି ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସକୁ ଏହି ପ୍ରକାର ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି। ଘଟଣାର ଗମ୍ଭୀରତାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଷ୍ଟାଡିୟମ ଏବଂ ଏହାର ଆଖପାଖ ଅଞ୍ଚଳରେ କଡା ନଜର ରଖିଛି। ଷ୍ଟାଡିୟମ ଚାରିପଟେ ବ୍ୟାପକ ପୁଲିସ ଫୋର୍ସ ମୁତୟନ କରାଯାଇଛି। ପାଖାପଖି ୯୦୦ ପୁଲିସ କର୍ମୀ ନିୟୋଜିତ କରାଯାଇଛି। ଓ୍ୱାଙ୍ଖେଡେ ଷ୍ଟାଡିୟମର ସମସ୍ତ ୧୦ଟି ଗେଟ୍‌ ସାମ୍ନାରେ ପାର୍କିଂ ବ୍ୟାନ୍‌ କରାଯାଇଛି। ଷ୍ଟାଡିୟମ ଠାରୁ ଏକ କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ପାର୍କିଂ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଛି।


ଏହି ଧମକ ଦେଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ବନ୍ଧୁକ, ହ୍ୟାଣ୍ଡ ଗ୍ରେନେଡ ଏବଂ ଗୁଳିର ଫଟୋ ସହିତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ସାଇଟ ଏକ୍ସ (ପୂର୍ବରୁ ଟ୍ୱିଟର) ରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସକୁ ଟ୍ୟାଗ କରିଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏକ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ନିଆଁ ଲଗାଇବୁ  ବୋଲି କହିଛି।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.