ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍‌ରିଓ୍ବାଲ୍‌ଙ୍କୁ ଆଶ୍ୱସ୍ତି , ଅନ୍ତରୀଣ ଜାମିନ ପ୍ରଦାନ କଲେ ସୁପ୍ରମିକୋର୍ଟ
  • ||
  • ହେରାପଞ୍ଚମୀରେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପରିବେଶ: ନନ୍ଦିଘୋଷ ଭାଙ୍ଗିଲେ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ, ଆଜ୍ଞାମାଳ ପାଇ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରକୁ ବାହୁଡ଼ିଲେ
  • ||
  • ପିଠିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଯୋଗୁଁ ଏମ୍ସରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେଲେ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜନାଥ ସିଂ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ ମଦନୀତି ସହ ମନି ଲଣ୍ଡରିଂ ମାମଲା, କେଜ୍‌ରିୱାଲଙ୍କ ପିଟିସନ ଉପରେ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟରେ ଶୁଣାଣି
  • ||
  • ଆଗ ପଛ ହୋଇ ଆସିପାରେ ଦୁଇଟି ଲଘୁଚାପ: ୧୩ରୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା, ଦକ୍ଷିଣରେ ପ୍ରବଳ ଛେଚିବ
  • ||

ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ଫ୍ୟାନଙ୍କୁ ଠେଲି ଦେଇଥିଲେ ନାଗର୍ଜୁନଙ୍କ ବଡିଗାର୍ଡ, ବିବାଦ ପରେ କ୍ଷମା ମାଗିଲେ ସାଉଥ୍‌ ଅଭିନେତା

ହାଇଦ୍ରାବାଦ: ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାର ନାଗାର୍ଜୁନ ଅକ୍କିନେନିଙ୍କ ଫଲୋୟର୍ସଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଖୁବ ଅଧିକ । ତାଙ୍କର ପ୍ରତିଟି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଅନୁସରଣ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି । ନାଗାର୍ଜୁନଙ୍କ ଗୋଟିଏ ଝଲକ ପାଇବାକୁ ଫ୍ୟାନମାନେ ଚାତକ ପରି ଚାହିଁ ରହିଥାନ୍ତି । ସେ ସାଉଥ ଫିଲ୍ମ ସମେତ ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ନିଜର ଅଭିନୟର ଯାଦୁ ଦେଖାଇଛନ୍ତି । ଏହାରି ମଧ୍ୟରେ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଲାଗି ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛନ୍ତି ଅଭିନେତା ନାଗାର୍ଜୁନ ।

 ନିକଟରେ ନାଗାର୍ଜୁନଙ୍କ ବଡିଗାର୍ଡ (ଅଙ୍ଗରକ୍ଷୀ ) ଏୟାରପୋର୍ଟରେ  ତାଙ୍କର ଜଣେ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଠେଲି ଦେଇଥିଲେ । ଏହାର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଏହା ପରେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିବାକୁ ପଡ଼ିଛି । ଏକ୍ସରେ ପୋଷ୍ଟ ଲେଖି କ୍ଷମା ମାଗିଛନ୍ତି ନାଗାର୍ଜୁନ୍‌ ଅକ୍କିନେନି । 

ସୂଚନା ନଅନୁସାରେ, ଅଭିନେତା ନାଗାର୍ଜୁନଙ୍କୁ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।  ସେ ଫିଲ୍ମ ଅନ୍ଦାଜରେ ଚାଲି ଚାଲି ଯାଉଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କର ଜଣେ ବୟସ୍କ ଏବଂ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ଫ୍ୟାନ୍‌ ତାଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଆସୁଥିଲେ । ହେଲେ ତାଙ୍କୁ ନଗାର୍ଜୁନଙ୍କ ବଡିଗାର୍ଡ ଠେଲି ଦେଇଥିଲେ ।  ତେବେ ନାଗାର୍ଜୁନଙ୍କ ସହ ଆକ୍ଟର ଧନୁଷ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ । ସେ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପଛକୁ ବୁଲି ଦେଖିଥିଲେ ହେଁ ଏନେଇ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇନଥିଲେ । 




ସେହିଭଳି ନାଗର୍ଜୁନ ଘଟଣା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ନଦେଇ ଆଗକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ଏସବୁ ଘଟଣା କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହେବା ସହ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଏହା ପରେ  ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଲୋକଙ୍କ ଆକ୍ରୋଶର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡ଼ିଛି । ବିବାଦ ତୀବ୍ରରୂପ ନେବା ପରେ ଅଭିନେତା କ୍ଷମା ମାଗିବା ସହ ଆଗକୁ ଏଭଳି ଘଟଣା ଯେଭଳି ନଘଟେ ତା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

  • film
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Rath Yatra

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.