ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ସିଂହଦ୍ବାର ସମ୍ମୁଖରେ ଲାଗିଲା ତିନି ରଥ, ଗୁଣ୍ଡିଚା ଯାତ୍ରା ସାରି ବାହୁଡ଼ିଲେ ଶ୍ରୀଜିଉ
  • ||
  • ପୁରୀ: ନବଦିନାତ୍ମକ ଯାତ୍ରା ସାରି ବାହୁଡିବେ ନୀଳାଦ୍ରିନାଥ, ବାହୁଡ଼ାଦିଅଁଙ୍କ ପହଣ୍ଡି ବିଜେ
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ଼: ପ୍ରେମ କଳିକୁ ନେଇ ଡବଲ ମର୍ଡର, ପ୍ରେମିକା ଓ ତାର ସହପାଠୀକୁ ଛୁରୀ ଭୁସି ହତ୍ୟା କଲା ଡ୍ରାଇଭର୍ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: କଳାଭୂମି ନିକଟରେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ଉପରେ ମାଡିଗଲା ବାଲି ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍‌, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ୱିମ୍ବଲଡନ ଟାଇଟଲ ଲଢ଼େଇ: ଭେଟେରାନ ଜୋକୋଭିକଙ୍କୁ ହରାଇ କାର୍ଲୋସ ଅଲକାରାଜ ଚାମ୍ପିଅନ୍
  • ||
  • ସୋମବାରଠୁ ସିବିଏସ୍‌ଇ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟାରୀ ପରୀକ୍ଷା, ଉଭୟ ଦଶମ ଓ ଦ୍ୱାଦଶ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଦେବେ ଏକ୍ସଜାମ୍
  • ||
  • ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଲା ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ: ଆଜି ଦକ୍ଷିଣ- ଉତ୍ତର ଓଡ଼ିଶାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଜନ୍ମବେଦିରୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରକୁ ବାହୁଡିବେ ଚତୁର୍ଦ୍ଧାମୂର୍ତ୍ତି: ୧୨ଟାରେ ପହଣ୍ଡି, ୪ଟାରେ ରଥ ଟଣା
  • ||

ମାନନ୍ତୁ ଏହି ବାସ୍ତୁ ନିୟମ, ନଚେତ୍ ଏହି ଭୁଲ୍ ଯୋଗୁଁ ହୋଇଥାଏ ହାନି...

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୯।୬: ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ସକାରତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଯୋଗୁଁ ଘରେ ସୁଖଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହେ । ସେହି ଘରେ ମା' ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ରହିଛି ବୋଲି କୁହାଯାଏ । କିନ୍ତୁ, ଘରେ ବାସ୍ତୁ ଦୋଷ ଥିଲେ, ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଦେଖାଯିବା ସହ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ରୋଗଗ୍ରସ୍ତ ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ଅଶାନ୍ତି ଲାଗିରୁହେ । ତେବେ ଏପରି ବାସ୍ତୁଦୋଷଗୁଡ଼ିକ କେଉଁ କାରଣରୁ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥାଏ, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା...

- ଘରର ମୁଖ୍ୟଦ୍ୱାର ଅନ୍ଧକାର ରହିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ । ଏପରି ହେଲେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇନଥାଏ । ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ଲୋକ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହୋଇନଥାନ୍ତି । 

- ସେହିଭଳି ଘରେ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିବା ଫଟୋ ଟାଙ୍ଗିବା ଅନୁଚିତ୍ । ଏହାଦ୍ୱାରା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ବୁଝାମଣା ରୁହେନାହିଁ । ଏଥିଯୋଗୁଁ ବାଦବିବାଦ ଦେଖାଯାଇପାରେ । ତେଣୁ ଏଭଳି ଫଟୋ ହଟେଇ ଦିଅନ୍ତୁ । 

- ଯଦି ଜଣେ ଘରେ ଥିବା ଜୋତା, ପୋଷାକ ଆଦିକୁ ଠିକ୍ ଜାଗାରେ ନ ରଖି ଏଣେତେଣେ ପକାଉଛନ୍ତି । ଏଥିଯୋଗୁଁ, ମା' ଲକ୍ଷ୍ମୀ ରୁଷ୍ଟ ହୁଅନ୍ତି । ଏଥିଯୋଗୁଁ ଘରେ ଧନଅଭାବ ଦେଖାଯାଇଥାଏ । 

- ସେହିଭଳି ଘରର କବାଟ ଝରକାଗୁଡ଼ିକୁ ପୂରାପୂରି ଖୋଲନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଏହାଦ୍ୱାରା ଘରକୁ ନକାରତ୍ମକ ଶକ୍ତି ପ୍ରବେଶ କରିବା ସହ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରାଗରୁଷା ଲାଗି ରହେ ।

- ଅନେକ ଲୋକଙ୍କର ଘରର ଟ୍ୟାପ୍‌ଗୁଡ଼ିକ ଖୋଲି ଦେଇଥାନ୍ତି । ଏଥିରୁ ଅନବରତ ପାଣି ବୋହିଥାଏ । ବାସ୍ତୁ ଅନୁସାରେ, ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅଶୁଭ ହୋଇଥାଏ । ଏଥିଯୋଗୁଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଯିବା ସହ ଜଣେ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପଡ଼େ । 

- ସେହିଭଳି ରାତିରେ ପର୍ଫ୍ୟୁମ୍ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଅନୁଚିତ୍ । ଏହାର ତୀବ୍ର ବାସ୍ନା ଯୋଗୁଁ ଘରେ ନକାରତ୍ମକ ଶକ୍ତି ପ୍ରବେଶ କରିଥାନ୍ତି ବୋଲି କୁହାଯାଏ । 

- ଘରର ପ୍ରବେଶ ଦ୍ୱାରରେ ଡଷ୍ଟବିନ୍ ରଖିବା ଅନୁଚିତ୍ । ଏହାଦ୍ୱାରା ମା' ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇଥାନ୍ତି ବୋଲି କୁହାଯାଏ । ଏଥିଯୋଗୁଁ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ବିଗିଡ଼ିଯାଏ । 

  • prameyanews
  • PrameyaOdia
  • prameya
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Rath Yatra

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.