ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଗସ୍ତରେ ଯିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ, ରାଇରଙ୍ଗପୁର ଏବଂ ବାରିପଦାରେ ଦଳୀୟ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ କରିବେ ପ୍ରଚାର
  • ||
  • ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଦୁଇ ଦିନ ମଦ ଦୋକାନ ଏବଂ ବାର୍‌ ବନ୍ଦ, ଭୋଟ୍‌ ଗଣତି ଦିନ ରାଜ୍ୟସାରା ମଦ ଦୋକାନ ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଶନିବାର ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ: ୬ ଲୋକସଭା, ୪୨ ବିଧାନସଭା ସିଟ୍‌ରେ ୪୪୭ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ସିଙ୍ଗଡ଼ା ବାଡ଼ିଆ, ପହି ବିନ୍ଧ ଅନୁକୂଳ...
  • ||
  • IPL 2024: ଦ୍ୱିତୀୟ କ୍ୱାଲିଫାୟରରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ରୟାଲ୍ସ- ସନରାଇଜର୍ସ, ଟ୍ରାଭିସେକ ଯୋଡ଼ିଙ୍କୁ ଅଟକାଇବେ ସ୍ପିନ୍‌ ଟାଇଟନ
  • ||
  • ଦାନା ବାନ୍ଧୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ରେମାଲ୍‌’: ୨୫ରେ ବାତ୍ୟା ରୂପ ନେବ, ୨୬ରେ ଭୀଷଣ ବାତ୍ୟାରେ ହେବ ପରିଣତ
  • ||

ରଜରେ ରିଲିଜ ହେବ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ‘ପାବାର’, ସରପଞ୍ଚ ବାବୁ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ବାବୁସାନ୍

କଟକ ୦୨/୦୫: କିଛି ବର୍ଷ ତଳେ ଏହି ଶୀର୍ଷକରେ ଆସିଥିଲା ଏକ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା । ଆଗକୁ ମାନେ ରଜରେ ଏଭଳି ଏକ ସିନେମା ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ । ଏଥିରେ ଓଡ଼ିଆ ସିନେଶିଳ୍ପର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ବାବୁସାନ ମହାନ୍ତି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବେ ସରପଞ୍ଚ ଚରିତ୍ରରେ । 

ଫୁଲବାଣୀ ଜିଲ୍ଲା ଅନ୍ତର୍ଗତ ମଫସଲ ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଯୁବକ କିଭଳି ସରପଞ୍ଚ ଭାବେ ନିର୍ବାଚିତ ହୋଇ ଲୋକଙ୍କ ସେବା କରିବା ପାଇଁ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖୁଛି, ସେଥିପାଇଁ କେଉଁ ସବୁ ପନ୍ଥା ଆପଣାଉଛି ତାହା ହିଁ ଏ ଫିଲ୍ମର କଥାବସ୍ତୁ ।  ଫିଲ୍ମର ନାଁ ରହିଛି ‘ପାବାର’, ଯାହାର ଅର୍ଥ କ୍ଷମତା । ଲୋକଙ୍କ ମନ ଜିଣି ସରପଞ୍ଚ ଭାବେ କ୍ଷମତା ପାଇବାକୁ ଏହି ସରଳ ନିରୀହ ଯୁବକ କିଭଳି  ଉପାୟ ସବୁ କରୁଛି, ତାହାକୁ ଦେଖିବେ ଦର୍ଶକ । ରଜରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ  କରିବାକୁ ଥିବା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ବାବୁସାନଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ନାୟିକା ଚରିତ୍ର  ନିର୍ବାହ କରିଛନ୍ତି ଏଲିନା ସାମନ୍ତରାୟ । ଫିଲ୍ମର ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଚରିତ୍ରରେ  ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି ଉଦିତ ଗୁରୁ, ଅପରାଜିତା ମହାନ୍ତି, ମିଲନ ଜୟସିଂହ,  ଅନୁଗୁଳିଆ ବଣ୍ଟି ଓ ସମ୍ବିତ ଜେନା । ଅଶୋକ ପତି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ  ଥିବାବେଳେ ଅଭିଜିତ ମଜୁମଦାର ସଂଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଉଛନ୍ତି ।  

ଏଥିରେ ୬ଟି ଗୀତ ରହିଛି । ବାବୁସାନ ନିଜେ କିଛି ଗୀତ ଗାଇଥିବାବେଳେ  ହ୍ୟୁମାନ ସାଗର, ଦୀପ୍ତିରେଖା ପାଢ଼ୀ ଅନ୍ୟ ଗୀତଗୁଡ଼ିକରେ କଣ୍ଠଦାନ  କରିଛନ୍ତି । ବାବୁଙ୍କ ସ୍କ୍ରିନ୍‌ନେମ୍‌ ରହିଛି ପାବାର ଓ ଫିଲ୍ମରେ ଏଲିନା ରାଣୀ  ନାମରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି । ବାବୁ ଏଥିରେ ଜଣେ ଗରିବ, ସରଳ,  ନିରୀହ, ନିର୍ଭୀକ ଯୁବକ ଚରିତ୍ରରେ ଅବତୀର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଏଲିନା  ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବେ ଜଣେ ଧନୀଘର ଝିଅ ଚରିତ୍ରରେ ।

  • prameyanews
  • PrameyaOdia
  • prameya
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.