ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଜାତୀୟ ସ୍ତରୀୟ ଗବେଷଣା ସୁଯୋଗ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରିସର୍ଚ୍ଚ ଫେଲୋସିପ୍‌ ପାଇଁ ୩୦୦ ଶିକ୍ଷାର୍ଥୀ ଚୟନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ମହିଳାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ; ତାଲିମ ନେଇଥିଲେ ୨୪୮ ଜଣ, ଏବେ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା ଏସ୍‌ଓପି ବ୍ୟବସ୍ଥା
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଥମୁନି ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା, ଜଣେ ଟିଏମସି କର୍ମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା, ପୁଣି ବିଜେପି ବିରୋଧରେ ଦଳ ଆଣିଲା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ବାଂଲାଦେଶ ମୁହାଁ ବାତ୍ୟା, ପ୍ରଭାବରେ ୪ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ଓ ପବନ ସମ୍ଭାବନା, ୪ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଏସଆରସିଙ୍କ ଆଲର୍ଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ, ୬ ଲୋକସଭା ଓ ୪୨ ବିଧାନସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ, ୪୪୭ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ହେବ ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଷଷ୍ଠ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ, ୬ ରାଜ୍ୟ ଓ ୨ କେନ୍ଦ୍ରଶାସିତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟ୍, ୫୮ ସଂସଦୀୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ସୃଷ୍ଟି ହେଲା ଅବପାତ: ୨୫ ରାତିରୁ ଉପକୂଳରେ ବର୍ଷା, ୨୬ରେ ଭୀଷଣ ବାତ୍ୟା ରୂପ ନେବ
  • ||

ଗାଡିରୁ କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ସୁନା ଜବତ , ୩ ଅଟକ

ଜଳେଶ୍ବର,୧୪।୫ :  ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରୁ ଓଡିଶା ଅଭିମୁଖେ ଏକ ଗାଡିରୁ ପ୍ରାୟ ଏକ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଏସଏସଟି ଟିମ ଦ୍ୱାରା ଯାଞ୍ଚ ବେଳେ ଜବତ କରିଛି। ଏଥିସହ ଡ୍ରାଇଭର ସମେତ ୩ ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଛି।

ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନକୁ ଆଖି ଆଗରେ  ରଖି ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ଜଳେଶ୍ୱର ଓଡିଶା ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ସୀମାରେ ପୋଲିସ ,ଫ୍ଲାଇଙ୍ଗ ସ୍ୱାର୍ଡ ଏସଏସଟି, ଜିଏସଟି  ବିଭାଗ ତରଫରୁ   ଚେକିଂ ଜୋରସୋରରେ କରାଯାଉଛି। ତେବେ ଆଜି ଅପରାହ୍ନ ସମୟରେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ କଲିକତାରୁ ଦିଘା ହୋଇ ୫୭ନଂ ରାଜ୍ୟରାଜପଥ ଦେଇ ଓଡିଶା ବାରିପଦା ଅଭିମୁଖେ ଏକ ଚାରିଚକିଆ ଗାଡ଼ିରେ ସୁନା ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇ ଆସୁଥିଲା । ତେବେ  ଆମ୍ବଳିଅଠା ଠାରେ ଏସଏସଟି ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଚେକିଙ୍ଗ ବେଳେ  ଗାଡି ଭିତରେ ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣରେ ସୁନା ଗହଣା ଥିବା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲା।  ସୁନା ଥିବା ଗାଡିକୁ ଜବତ କରିବା ସହିତ  ୩ଜଣଂକୁ ଅଟକ ରଖି ଜଳେଶ୍ୱର ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି । ତେବେ ଜବତ ସୁନା ଆନୁମାନିକ ଏକ କୋଟି ଟଙ୍କା ହେବ ।

ଆହୁରି ପଢନ୍ତୁ : ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ ନେଇ ଏସିଡ ମାଡ, ୪ ଗୁରୁତର

 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.